5 jó cselekedetek a hónap! Poll Úgy gondolja magát egy jó ember

5 jó cselekedetek a hónap! Poll Úgy gondolja magát egy jó ember

Jó napot, kedves olvasók! Az udvaron egy szép tavaszi időjárás már most kezdődik nagyböjt ortodoxok, és szerettem volna beszélni a jó. Mint tudod, a poszt nem csak az önmegtartóztatás a bizonyos fajta étel, hanem egy időben buzgó ima és a jó cselekedetek. De nagyon gyakran, sokan egyszerűen nem tudják, milyen jó dolgokat lehet tenni. Amint azt éneklik a dalt a „feltámadás”: „Én vagyok a jó, de a jó nem történik senkinek. „És ezért elengedhetetlen! Költünk napjainkban a stressz a mindennapi élet, és nem is gondol, mit tettünk di valami jó ma. Azt javaslom, hogy egy nagyon kis listát a jó dolog, amit tehetünk ebben a hónapban, és megteheti, minden hónapban, vagy akár minden nap! Ki is élvezni
1. Segíts a gyerekeknek.

A legrosszabb dolog - amikor a gyerekek betegek. Ezt mindenki által ismert, különösen azok, akik már a saját gyermekei. Hogyan segíthet egy beteg baba, mit tehetünk értük, ha nem vagyunk az első osztályú orvosok? Sok jótékonysági, kicsi és nagy, részt vesznek a gyerekeket különböző diagnózisok. Például egy jól ismert közhasznú alapítvány Rusfond segíti a beteg gyerekeket egész Oroszországban. Ezek ismert közösen osztozik az első csatorna, ha a néző felkérik, hogy küldjön egy SMS-szám 5541 a szó „Welcome”. SMS ára mindössze 75 rubelt, de ha küldenek az emberek milliói, a kapott összeget lenyűgöző. Ennyit mentette meg az életét több ezer gyermek, akiknek szükségük költséges kezelést. Az oldalon Rusfond részletezett módon, hogyan lehet segíteni a beteg baba. Az összes módon lehet itt. Egy kis mennyiségű a gyermekek miatt - egy nagy jótétemény №1.

2. Segítség nagyszülők.

Arra gondoltam, hogy lehet, hogy egy jó világ, ne felejtsük el a szeretteit! Végtére is, nagyszüleink, hogy a legközelebbi, és segít nekik nagyon egyszerű. Például látogatóba, és segítenek a házimunkában, ülni és teát inni velük, és hallgatni a történeteket proshlom.Esli nem szokott menni, hogy látogassa meg üres kézzel, a nagymama adott egy kis ajándékot. hogy továbbá értékelni. És ha a idős rokonok messze van, akkor egyszerűen hívja és figyelj információk egészségi állapotuk, szimpatizálnak - ez lesz a jó dolog számukra!

Segítség szükséges először, hogy azok, akik nem képesek erre. A fiatalabb testvér - egy jó példa erre. Hogyan tudok segíteni az állatok? Például, megtalálja a Önkéntes Központ, amely foglalkozik a segítségével az állatok, és hogy segítsen nekik a pénz, élelmiszer vagy állati túlzott (egy nagyon gyakori jelenség ma - gondozásában otthon egy macska vagy egy kutya, amíg nem találnak állandó otthon). És talán úgy dönt, egy komolyabb lépés, és mentse az egyik háziállat, figyelembe haza örökre? Nos, ez lehetséges. Ha nem bízik az önkéntes központ, vagy egyszerűen nem akar bajlódni kell keresni őket, akkor csak etetni a madarakat legalább az udvaron, vagy kóbor kutya - is egy jó dolog.

5. A segítség mindig és mindenhol!

És ezen a ponton a fajta dolog, akkor is sok kis podpunktikov. Itt azt javasoljuk, hogy egy kicsit a jó cselekedetek. Például, hogy kezet nagyanyja, így a busz, megy a boltba, hogy segítsen egy nő egy babakocsi, nagyi olvasni az ára a boltban, így a gyalogosok, hogy segítse a bukott ember, nyissa ki a macska ajtót, hogy a lépcsőház, és átadja helyét a rezidensek. Ez tényleg minden ilyen intézkedések most tekinthető szinte feat! Nagyon meglepődtem, amikor azt mondtam a férjemnek, ahogy megpróbálta megtalálni a módját, hogy Moszkva. Ő volt, most kezd mondat, „Sajnálom, hogy nem tudom. „Ahogy söpört válaszul egy durva” Nem! „, És egy nő egy babakocsi? Végtére is, a készülék megnyitja az ajtót, vagy legalább annak priderzhut! Gyalogátkelhelyen autó rohan, nem függesztik fel, bár a gyalogosok jó - dobja a kerekek alá elhajítani. Ezért minden nap és óra, akkor lehet, hogy sok kis jó cselekedetek, bánja, hogy egy kicsit jobban odafigyel a többiek!

Remélem, ezek a példák a jó cselekedetek inspirálja legalább valaki, és a világ lesz a jobb hely

Együttérzés egy nagyon szép és kedves ember tulajdona a nemzet, különösen az orosz, hanem arra a tényre utal, hogy a jót, hogy mások, mint a mondás dobja be a vizet és egy idő után, a nagy halom ez a víz jön fel a felszínre. és miután ilyen helyzetekben jó, mert nem igazán akarok

Senki sem tartja magát egy gonosz ember. De gonosz egoista is szeretik macskák, ezért úgy érzi, nagyon jó. Nagyon nehéz megtalálni kritériumoknak: kedvesség - lágyság, kemény helyzetben - harag. És minden látja a helyzetet a. És egy másik alkalommal az emberek különböző lehet.

Dmitry a búridák.

Valeria, egy jó témát emelt!

Kapcsolódó cikkek