5 csodás tea receptek segít teherbe esni, lefogy, és javítja az immunitást - női

5 csodás tea receptek segít teherbe esni, lefogy, és javítja az immunitást - női
Gyakran keres egyszerű receptek italok segíteni az egészségügyi, javítja az anyagcserét, megszünteti a túlsúly. Úgy döntöttem, hogy segítsen, és hogy összehozza az összes általam ismert a receptet, hogy tényleg működik, és tapasztalat magad. Azt tesztelték nekem, és az előfizetők első női nyilvánosság számára.

1. Tea, ami segít, hogy terhes

Az első recept. Szeretnék ajánlani egy igazi elixír a nők egészségére. Ő segített talpra, erősödik, visszanyerte önuralmát, és ... segít teherbe esni.

Így a hő a tej a tűzhelyen (szoktam török ​​vagy serpenyőben), de nem forraljuk fel. Vegyük le a tűzről, adjunk hozzá 0,5 teáskanál kurkuma, 0,5 tk kardamom és egy csipet sáfrány.

A tejet összekeverjük a fűszereket, hogy ez egy kicsit hűvös (így inni). Használat előtt, adjunk hozzá egy teáskanál mézet. Csoda ital kész! Felveheti fahéj (őrölt vagy pálca). Inni este.

Íz, természetesen, az orosz nép. Hazánkban ezek a fűszerek ne használjon olyan elterjedt, mint Indiában. Az első héten láttam összerezzent korty, mint egy gyógyszer. Aztán volt szó, sőt kezdett kapni öröm. Különösen akkor, ha látod, hogy ez az ital segít az álmatlanság, visszaállítja az idegrendszert, ami a test egyensúlyát. Szerint Veda, hogy kinyomja az ital depresszió, törli májszövet regenerálja a női test, javítja az immunitást.

By the way, egy pár hónapos használat után ennek koktél, vártam egy jó hír: terhes lettem. Nem mondom, hogy csak segített a tea. Nem von le érdemben a férje. De az érdeme ez a tea is jelentős lettem nyugodtabb, nyugodt, boldog még.

2. "Chai Masala": növeli az immunitást, energiát ad.

A recept ez a tea eljött hozzám a női a Nyilvános Gulnaz Fakhrutdinova. De ez lett a „titkos fegyver”. Ha meteosensitivity (at időjárás változását a fejfájás és rossz közérzet), ez az ital valóban kivédi. Tea is segít a gyomorrontás, megfázás, megfelel az éhség, felemelő.

Mozsárban grind csipet:

  • szárított gyömbér
  • szerecsendió
  • bors fekete bors
  • szegfű
  • fahéj
  • ánizs
  • édeskömény
  • kardámom
  • görögszéna

Öblítsük le a teáskanna forró vízzel. Tegyen egy teáskanál fekete tea és őrölt fűszereket, öntsük a forró vizet, hogy egy kis sört. Ezután adjunk hozzá egy pohár forró tejet, és hozott egy kis tüzet, nem adnak egy forraljuk. Miután egy kicsit hagyja, hogy a tea felállni. Kiderült, nagyon fűszeres és borsos. Nem ajánlott inni este, mint éltető.

3. Gyömbér tea: felébred, és növelje immunitás

5 csodás tea receptek segít teherbe esni, lefogy, és javítja az immunitást - női

Gyömbéres tea Találkoztam egyikében tibeti klinikák amikor projektjének újságban „Én fogyás.” Volt hat „osztályon”, akik fogyni különböző módon, és néztem őket, és cikkeket írt róluk. Aztán egy nap, amikor egy álmatlan éjszaka dolgozik, jönnek a „Naran” klinikára, ahol az egyik „fogyókúra” kezelték (akupunktúra és köpölyözés masszázs). Úgy érzi jól magát. Talán látta a megjelenés fáradt, klinika munkatársai kaptak meghívást a dzsúszbárral kezeljük gyömbér tea.

  • gyömbér gyökér, egy evőkanál, ha átvágják, vagy lereszeljük
  • A méz is egy evőkanál
  • citrom szelet
  • A meleg víz a gyömbért, hozzátéve citrom, méz több (amikor a víz lehűlt néma).
  • Enjoy!

By the way, ez a tea minden reggel, ivás én „fogyókúra”, hogy javítja az anyagcserét. Az eredmény jelentős, különösen együtt az összes eljárást.

Gyömbér gyökér elősegíti vérhígító, nem semmi, hogy sok kelet orvosok úgy vélik, hogy a gyömbér utal, hogy a prevenciós eszköz daganatok.

Szintén gyömbér tea hangokat, segíti az emésztést, és nagyon jótékony hatással van a bőr színét.

Hot gyömbér citromos tea - az egyik legjobb jogorvoslatok megelőzésére megfázás. És azt is nagy segítség a megfázás. A pablike találtuk, és ez a recept: gyömbér gyökér (120 g) és 4 citrom zúzott egy keverőben, mézet adunk (150 ml). Az elegyet tegye a hűtőbe, és minden reggel egy teáskanálnyi vagy adunk teát. Abban az időben, az egész beteg, ez egy csoda eszköz erősíti a szervezet védekező.

4. zsírégető ital kefir

• Kefir zsírmentes - 500 ml

• Narancs - 1 darab

• Gyömbér - 30g

• Fahéj - 1 evőkanál. l

  • Narancshéj eltávolítása és nyomja össze a levet.
  • Ginger tiszta, dörzsölje egy közepes reszelő, gézen vagy szitán nyomjuk össze a gyömbér levét.
  • Mindkét típusú gyümölcslé mix.
  • Add narancs és gyömbér juice joghurt.
  • Add koktél őrölt fahéj, és jól megverte.
  • Öntsük koktél szemüveg, megszórjuk narancs héját.

Küldtem Jeanne-Yankina Safiullin

5. Mix fogyás fahéj és a méz

Keverék előállítása, az esti lefekvés előtt.

  • Fahéj 1 rész 2 rész nyers mézet.
  • Forraljuk 1 csésze vizet.
  • Öntsük a fahéj és fedjük le egy fél óra ragaszkodik.
  • Adjuk hozzá a mézet, amikor a keverék lehűl. Hő elpusztítja enzimek és más hasznos tulajdonságai nyers mézet
  • Drink 1/2 a keverék jobb lefekvés előtt.
  • A másik fele, és tedd a hűtőbe.
  • Reggel italt másik felét a hűtő nélkül melegítés, inni csak hűtve vagy szobahőmérsékleten.

Semmit ne ezt a receptet. Sem citrom vagy ecettel. Nincs szükség, hogy igyon egy keverék gyakran. Ez csak akkor érvényes, éhgyomorra, különösen éjszaka. Szerint előfizetők, derékbőség csökken, hogy csökkentse a súlyt. Recept küldött Gulnara Shafikova.

Kapcsolódó cikkek