4 Hasznos hang tervezés kezdőknek angol

Egy vendég cikket Pauline szívek, megalapította a képzési központ „angol Pauline szívek”, és dolgozzák ki a saját tanítási módszerek, 4 hasznos szófordulat, amely segít, hogy kifejezze magát angolul. El kell olvasni azoknak, akik most kezdik tanulni angolul, és nem túl jónak ítéli a káosz a nyelvtani szabályok, kivételek és bonyolult terveket.

Amikor elkezd angolul tanulni, akkor először a szem eltérnek a számtalan szabályok, kivételek és struktúrák, amelyek kell tudni, megérteni, és még a használati jogát. Csak egy idő után rájössz, hogy ez a nyelv nem olyan szörnyű, mint amilyennek tűnt az elején, és elkezdi megkülönböztetni a szöveg készlet kifejezést, igekötő, és így tovább.

Ez azok számára, akik csak most kezdik tanulni angolul, az egyik a fej több kását, és aki akar az összes káosz nyelvtani elszigetelni az úgynevezett kell, vagy ebben az esetben meg kell tudni, én írtam ezt a cikket. Ma megmondja, hogy az alapvető struktúrákat és szóképeknek hogy fontos tudni, és segít kifejezni gondolataikat.

1. Van / vannak

A fő célja ennek építése - mondta a forrás, hogy valahol valami van jelen. Az általunk használt van / vannak. Ha mesélni, hogy milyen látnivalók vannak városunkban, amikor leírja a szobában, vagy ház, ha elmondjuk, hogy mi van a táskában vagy hátizsákban.

Felhívjuk figyelmét, hogy ez a struktúra javaslatokat át a végére, és ott / nincsenek lefordítva. Van, használjuk egy számot, de vannak. illetve több.

Van némi sajtot én hűtőszekrény. - Az én kis hűtőszekrény egy kis sajtot.
Két hálószoba a házamban. - Az én házban két hálószoba.
Van egy csomó hó az utcán. - Az utcán sok a hó.

2. Ahhoz, hogy megy

A design is fog fordítani a „összegyűjteni”. Arra használjuk, amikor azt mondjuk, hogy van valami köze a jövőben, az biztos. Fontos megjegyezni, hogy ez a kialakítás működik olyan esetekben, amikor az a döntés született, hogy beszéljen, hogy van, úgy dönt, hogy olaszul tanulni, és a döntés után beszél a barátja, és ossza meg vele a terv:

Fogok tanulni olasz.

Most nézzük meg, hogyan valósítható meg egy mondatban. Ige, hogy, mint mindig változott am / van / vannak / volt / voltak / lesznek függően névmás és az idő; Meg fog változatlan marad, és fordítva „gyűjteni”, és akkor biztos van egy ige, amely azt mondja, hogy pontosan mit fog tenni.

Fognak házasodni ezen a télen. - Meg fognak házasodni ezen a télen.
Mi lesz keresni egy csomó pénzt a jövő nyáron. - Megyünk sok pénzt jövő nyáron.
Én elmegyek Londonba holnap. - Én megyek Londonba holnap.

3. Az út

Ez a szám a beszéd, véleményem szerint, a legérdekesebb, mert lehet alkalmazni, hogy a különböző helyzetekben. A szó módon fordítva „az út” és „irány”. Nagyon gyakran kezdő angol nem érti, mit jelent az úton, például, hogy olyan személyt. Ilyen helyzetek, most beszélni.

A forgalom az úton küldi a teendők. Például, akkor lehet mondani, hogy tetszik, ahogy táncol, vagy hogy hogyan néz ki. Ebben az esetben a „hogyan” a mi forradalom az utat:

Tetszik, ahogy táncolsz. - Szeretem, ahogy táncolni.
Szereti, ahogy én főzni. - Szereti, ahogy főzni.

Továbbá, ahogy a forgalom is lehet fordítani, „az út”. Például:

A kemény munka az egyetlen módja, hogy a cél. - keményen dolgozni - ez az egyetlen módja annak, hogy elérje a célját.

Szeretném megjegyezni, hogy ez nem csak az érték és a lehetőséget, hogy használja az utat. Ezzel ez a forgalom is és stabil expresszióját, és a verbális konstrukciók, de az első alkalommal, a fentebb tárgyalt értékeket elegendő lenne.

4. Tart

Ez a kialakítás is elég gyakori, és minden bizonnyal hasznosak az Ön külföldre utazik. Ezt a kifejezést akkor használjuk, amikor arról beszélünk, hogy mennyi ideig tart bizonyos intézkedéseket. Mi lehet használni azt a kérdést, hogy meddig fog tartani egy járat a rendeltetési vagy hogy mennyi ideig tart egy taxi a város központjában.

Beletelik egy órát, hogy dolgozni. - Az út a munka tart velem egy óráig.
A járat Moszkva 3 óráig tart. - Flight Moszkva három órát vesz igénybe.
Saját reggeli torna vigyen 15 min. - A reggeli torna visz 15 perc alatt.

Nézzük összefoglalni, és ismét, bizonyos helyzetekben illik mindegyik konstrukciók:

  • van / vannak használatra elmondja, milyen elemek vannak a szobában, a házban, táska, város, és így tovább;
  • hogy fogja használni, ha fogunk tenni valamit;
  • A megfelelő módon leírni a hatásmechanizmus;
  • tart használjuk, hogy tájékoztassa, hogy meddig tart bizonyos intézkedéseket.

És végül, azt akarom, hogy egy kis tanácsot azoknak, akik most kezdik tanulni angolul: ne próbálja megérteni a szabályok egyszerre. Tudást felhalmozni szakaszokban először megtanulják egyszerű szavakkal, a szabályok és az időpontokat, majd lépni a bonyolultabb. És, természetesen, légy türelmes magaddal és az angol.

Kapcsolódó cikkek