14 értékelés alapján körülbelül Centrodent a Tver g, Lydia Bazanova utca 20

Készült szigetelőanyagok gyökérkezelés. Sat 02:00, állandóan beteg, bár a fasz. A kemény munka az orvos. Az eredmény - a fogfájás 2 hónappal a kezelés után, vagyis a tömítő gyökértömés anyag szivárgott ki a csatornát és a szövetbe, azaz az orvos átbujtatják gyökere a fog ....! Azonnal éreztem, nagyon éles vágás fájdalom, ami azt mondta: „Ugyan már, csak úgy fáj?!”. A képen ez jól látható volt, de az orvos nem mond semmit, és nem figyelmezteti a következményekkel, azaz a. F. rejtve. további ›

Az első alkalommal jött a fogorvos fogbél. Made érzéstelenítés zsibbad, valószínűleg azonnal elindulna! Úgy érzem - nem éreztem semmit! Az orvos figyelmes, hogy válaszoltatok minden lélegzet, nagyon érdekel! Most a recepción csak Centrodent! Nézz meg magad!

Kezeltük fogbélgyulladás fogászati ​​Centrodent. Jobb és egyéni megközelítés még soha nem láttam sehol máshol! Kezelőorvos, az eljárást végzik gyorsan és fájdalommentesen. Azt javasoljuk, Centrodent. Azt lehet mondani, hogy nem lesz képes megoldani minden problémát!

Centrodent Azt tanácsoltam egy barátom, aki állandóan itt kezeli fogak. Elmentem csak fogmosás. Orvos Marina V. tetszett! Ellenőrzött, akkor ő mesélte, hogy jobb, ha nem most, és mit várhat. Ennek eredményeként tette nekem egy professzionális fogtisztítás és füstölt egy foga, ami kiderült, hogy egy lyuk. A jövőben azt tervezzük, hogy még fehérítő.

Én rendszeresen látogatják a fogorvos Centrodent. Itt minden olyan, mint egy modern fogászati ​​klinika, meg tudod csinálni mindent a helyszínen, és fogmosás, és kezelésére, és hogy a kép! Korábban elmentem egy másik kórházba a púpos hídon, de egyre nem volt kényelmes, ezért úgy döntöttem, hogy próbálja ki a klinika, amely a közelében található a központ, és elégedett volt! Administrator barátságos orvosok nagyon figyelmes, az ár elfogadható, nem nagyobb, mint más klinikákon.

Made ultrahangos tisztító fogak „Centrodent”. Clinic szerette tisztítás gyorsan és minőségileg. 1400 p. - ez olyan, mint nekem, honnan fogorvosi munka. Úgyhogy most már csak itt fogok menni fogászati ​​problémák, és ajánlom mindenkinek.

Rettenetesen félt fogorvosok, várok csak elviselhetetlen fájdalom, és csak ezután megy az orvoshoz. Megváltoztattam a klinika gyakran, ahogy csak ritkán elégedett azzal, ahogy a fogorvosok működni. Elmentem „Centrodent” klinikán ebben az időben. Őszintén szólva, én találtam ezt a helyet az interneten. By the way, joguk van az oldalon megmutatja, hogyan lehet őket - nagyon kényelmes. De a lényeg az, hogy kaptam Rogulin Olga és most tőlem nem megy sehova. Volt egy pár lyuk a fogak, de hoztam fel azt a tényt, hogy ez fáj lélegezni. további ›

Készült szigetelőanyagok gyökérkezelés. Sat 02:00, állandóan beteg, bár a fasz. A kemény munka az orvos. Az eredmény - a fogfájás 2 hónappal a kezelés után, vagyis a tömítő gyökértömés anyag szivárgott ki a csatornát és a szövetbe, azaz az orvos átbujtatják gyökere a fog ....! Azonnal éreztem, nagyon éles vágás fájdalom, ami azt mondta: „Ugyan már, csak úgy fáj?!”. A képen ez jól látható volt, de az orvos nem mond semmit, és nem figyelmezteti a következményekkel, azaz a. F. rejtve. további ›

Kapcsolódó cikkek