24. fejezet - Dexter dühödt démonai

- Ez a kapitány Matthews, - mondta a hang. - Beszélnem kell a tiszt Morgan.

- Ő nincs itt - mondtam, és a gondolat, hogy ez azt jelenti, minden kezdett rendezni bennem.

- Hmm. És, hát, ez ... És amikor elment? Ösztönösen, néztem az órámat. Megmutatták a 9,15 és én izzadás még.

- Nem volt itt - mondtam a kapitánynak.

- De ő rámutatott, hogy nem lenne neked. Ő az ügyeletes - azt kell neked.

- Nem jött ide.

- A fenébe! - szitkozódott. - Azt mondta, hogy van valami bizonyíték, hogy szükség lehet.

- Igen, - feleltem, és letette a kagylót.

Lenne néhány nyomokat, egészen biztos vagyok. Csak vége előtt nem értem, mit jelent. De azt kell kideríteni, és kétlem, hogy ez megvan rengeteg idő. Vagy, hogy pontosak legyünk - Nem hiszem, hogy van egy csomó időt Deborah.

Ismét nem világos, hogyan tudtam. Nem tudatosan mondtam magamnak :. „Deborah volt” Nincs villogás zavaró képek az ő közelgő sorsát. Nem kell a tapasztalat vak intuíció vagy telepátia gondolja, „Wow, Deb volt itt lenni; ez nem olyan, mint ő. " Csak azt tudtam, még akkor is, csak akkor, ha ébren van, hogy Deb jött hozzám, de nem jött, és megértem, hogy mit jelent.

És elvitt azt kizárólag a saját javára, tudom, hogy túl. Ő körök körülöttem, miközben csökkenti a távolságot - behatol a lakásba, így az áldozatok kis üzenetet, ugratás nekem tippeket és képeket mitől. És most mászott nagyon közel - közel csak akkor lehetséges, ha ő állt a szobában. Ő készített Deb és vár rá. Ő vár rám.

De hol? És tudta megvárni, amíg elvesztette türelmét, és indul a játék nélkülem?

És ebben az esetben nem kétséges, hogy ki lesz a barátnője. Debbie. Odajött hozzám munkához öltözött egy shlyushy ruhában, mintha kifejezetten erre - egy díszdobozban. Bizonyára úgy döntött, hogy a karácsony jött.

Megvan, és ma este ő lesz a díszvendég. Nem szeretnénk bemutatni, mint ez - a feszültség, erősen kötődik, nézte a darab maga lassan eltűnik örökre. De ez így is lesz. Más körülmények között, vagy valami ilyesmi lenne egy csodálatos este szórakoztató, de nem Deborah. Egészen biztos vagyok benne, hogy nem akarom ezt, én nem akarom, hogy tegyen valamit az örök és szép, csak nem ma. Talán később, és valaki mással. Ha tudjuk, hogy egymást egy kicsit jobban. De nem most. Nem Deborah.

A gondolat tűnt nekem, hogy a dolgok nem olyan rossz.

Nagyszerű lenne, hogy lehetővé tegye az egészet. Inkább egy nappali testvér, de nem kis vértelen darab. Az elragadóan: szinte emberi részemről. Nos, nézzük dönt. Mi a következő lépés? Tudok hívni Rita, hívja a moziba, vagy egy séta a parkban. Vagy Gyere ... És talán nem is tudom ... menteni Deborah? Igen, ez jól hangzik. De ...

Én, természetesen, több pickupok. Tudom, hogy azt hiszi, a végén, mindig azt gondolom ugyanúgy. Azt akarja, hogy megtalálják. Üzenete mindig hangos és világos. Ha tudnék kívül hagyja az összes értelmetlen, zavaró az ügy - mindezek az álmok, mesék kergeti egy új korszak, meg minden, biztos vagyok benne, akkor logikusan és pontosan, mennék ki tartózkodási helyét. Ő nem is választhatott volna Deb bizalom nélkül, hogy adott nekem mindent tudnom kell egy okos szörny, hogy megtalálja.

Nos, rendben, akkor, okos Dexter - kapni. Lenyomozni Debneppera. Hagyd, hogy a könyörtelen logikája rohanás hagy nyomot, mint egy falka éhes farkas. Kapcsolt ő hatalmas agy magasabb sebességfokozatba, hogy a szél rohan az égő szinapszisok erős értelem, fogása szép és elkerülhetetlen következtetést. Gyerünk, Dexter, elment!

Hello! Van valaki más?

Úgy tűnik, senki sem. Nem hallom a szél rohanó forró szinapszisok. Én olyan üres, mint valaha. Ne örvény a kimerült érzelmek, persze, hogyan is van az érzelmek? De az eredmény ugyanaz elriasztja. Én annyira tehetetlen és pusztított, mint a valóban képesek érzés. Deborah eltűnt. Ő szörnyű veszélyben: lehet egy lenyűgöző műalkotás a stílus a teljesítményt. És az egyetlen reménye bármely változata a létezés, hanem egy sor csendéletek a polcokon a rendőrség laboratóriumokban - bátyja volt, törött, halott agya. Szegény hülye Dexter, ül egy széken, és elméje fut körbe, mint a kutya, kergeti a saját farkát, és üvöltés a hold.

Mély lélegzetet. Amennyiben szükséges, hogy visszaszerezze, ez elsősorban. Próbáltam koncentrálni, és nyugodjon meg, és amikor egy kis Dexter visszatért a visszhangos üresség a koponya, rájöttem, hogyan, mint egy ember vált egy bolond. És nincs rejtély. Tény, hogy minden világosan és egyértelműen. Barátom mindent megtett, kivéve, hogy a hivatalos meghívást erről tartalommal: „Örömünkre szolgál, hogy meghívjuk Önt a élveboncolásának húgod. Tuxedo - nem szükséges. " De még ez a kis csobbanás én lüktető agy ész megszakított egy új ötlet, mint egy féreg szivárgott a beteges logika.

Aludtam, amikor Debbie eltűnt.

Vajon ez azt jelenti, hogy én újra megcsinálta, anélkül, hogy tudnánk? Mi van, ha már valahol Deb lemészárolt darabokra, tedd valami kis hideg tároló és ...

Kamra? Hol tettem?

Az az érzés, a zárt térben a szekrényben ... jégkorong jégpálya ... hideg levegő obvevayuschy vissza ... Mit jelent ez? Miért menj vissza erre? Nem számít, nem számít, mi történik, még mindig megy vissza mindegy logikus szenzoros emlékek, és azok okait, nem látom közelről. Mit jelent ez? És mit érdekel? És itt van, amit: van-e értelme vagy sem, ez minden, amim van. Meg kell találni egy helyet, ami hasonló érzés a hideg és a nyomás megfelelő. Egyszerűen hová menni: meg kell találni a dobozban. És ott találom Debbie, és még mindig találja magát, vagy maga. Nos, ez nem ilyen egyszerű?

Nem. Ez nem könnyű, hanem ártatlanul. Nincs értelme figyelmen kívül hagyja a sötét titkos üzeneteket, jön az én azonos álmok. Álmok nem léteznek a valóságban, a mi éber világ, hogy nem hagy keresztbe darabok karom Freddy Krueger. [31] Nem tudok a rohanás pszichopata csak kiugrik a ház, hogy az autót és céltalanul a városban! Fázom és logikai lény. Ezért az azonos hideg és logikus szellem, becsuktam az ajtót a lakásában, és elindult az autó. Még mindig fogalmam sem volt, hogy hova megyek, de a szomjúság, hogy ott gyorsan megfogta a gyeplőt, és ostor hajtott a parkolóban, ahol volt az autó.

Húsz méterre én bevált vas ló hirtelen megállt, mintha megbotlott egy láthatatlan fal.

Belül, a fény volt.

Persze, nem tudtam hagyja bekapcsolva - ez már világos volt, amikor leparkolt, és egyértelmű, hogy az összes ajtó szorosan lezárva. Alkalmi tolvaj nyitva hagyja az ajtót -, hogy ne a zajt, és becsapta azt.

Lassan közeledett, nem tudván, mit látok ott, és még kevésbé tudta, ha nagyon szeretnék látni. Távolságból öt láb, észrevettem valamit az anyósülésen. Óvatosan megkerülte az autót, nézte az idegei húzva. Azt benézett. Ott volt.

Barbie újra. Ez majdnem egy gyűjtemény.

Ez egy kis haditengerészeti sapka, blúz, csupasz derekát, és szűk rózsaszín nadrágot. Az egyik kezében volt egy táska a felirattal «Cunard» [32] oldalán.

Kinyitottam az ajtót, és átvette a Barbie. Elővettem a baba toll táska, és kinyitotta. Valami kis esett tőle, és legurult a földre az utastér. Felemeltem a témát. Ő nagyon, mint egy gyűrű Deborah. A belső oldalán - gravírozás: DM Deborah kezdőbetűi.

Azt összeesett az ülés Barbie izzadt kezét. Azt megfordította. Lehajoltam a lábát. Intettem a tollát. És mit csináltál tegnap este, Dexter? Ó, én babáztam amíg egy barátja lemészárolt húgom.

Én vezettem Douglas, jobbra fordult felé Coconut Grove. Hogy ő végig a felvonulás boldog tökkelütötteken párja származó kávézók, üzletek és éppen ellenkezőleg, azt kellett lassítani. Azt hiszem, hogy túl sok szabad időt és pénzt, és túl kevés oka birtokló azt. Beletelt sokkal több időt, hogy áthaladjon a rendszer, mint szeretnénk, de mi az értelme, hogy aggódni? Tény, hogy nem tudom, hogy hova megyek. Valahol előttünk. Szerint Bayfront Drive-Brickley Avenue és - a központban. Az út, én valahogy nem látta a fényreklámok villogó nyilak és biztató szavakat: „Itt, ezen a területen!” Azonban még mindig ment, közeledik az „American Airlines Arena”, és azonnal mögötte, - a felüljáró MacArthur. Gyorsan hajtott az Aréna, ahol látható volt superkonstruktsiya egy tengerjáró hajó, állt a kormány rakpartot. Ez, persze, nem „Kyunard”, de én még mindig őt bámulja keresve, amit néhány akarat. Számomra úgy tűnik, hogy nem küld hajó: túl sok ember és a kíváncsiskodó tisztviselők. De volt ott valami, valami társított bélés, ami azt jelenti, - mit? Nincs több zavaró. Láttam egy tengerjáró hajón, ami könnyen égnek a hátsó fedélzeten, de Deborah nem ugrott ki bujkál, és táncolni kezdett a hajóhídon.

Én továbbra is nézni. Nem messze a hajó az éjszakai égbolton szárnyalt hidak, hasonló leadott forgatása után „Star Wars” kellékeket. Egy kicsit tovább a sötétben lábánál csapok voltak alig látható polcok konténer - hatalmas hanyag piramisok szétszórva a kikötő területén, mintha egy óriási és nagyon rossz gyerek aztán a doboz kocka. Néhány konténerek felszerelt hűtő egység. És ezek a konténerek ...

Lassíts egy kicsit, bébi.

Néhány ezek közül hűtővel.

De hol a konténerek? Mi az oka én lehet, hogy érdekel egy rakás hideg, közel állt a vas doboz?

Ó, igen. Rendben van. Ha úgy kívánják ...

Talán ez a hely valaha felálló emlékmúzeum Dexter? A hiteles, mint az életben, kiállítások, beleértve a ritka élő előadás csak testvére Dexter?

A hajó maradt. Terület konténerek - a jobb oldalon, övezte drótkerítés, a tetején borított szögesdrót. Egyszer vezettem körül, küzd a dagály a bizalom és a növekvő kórus, emlékeztet az idők ifjúsági tiltakozó dal az én Sötét Utas. Az út véget ért egy zsákutca standján védelmet, amely a tartály még mindig messze. Volt egy kapu és néhány csavargás mellett az urak egyenruhában, már ami nem kap, nem válaszol néhány kérdésre elég csúszós. Igen, tiszt, azt akartam, hogy nézzen körül itt egy kicsit, nem bánod? Tudod, azt hiszem, ez a megfelelő hely az egyik barátom, hogy darabokra vágjuk húgom.

Átmentem egy sor narancssárga kúp közepén az út mintegy harminc méterre a kapu, megfordult és elment abba az irányba, ahonnan jött. Luxushajó izzott most a jobb oldalon. Megfordultam, hogy a bal oldalon, mielőtt elhagyja a híd - az irányt a szárazföld, és megjelent egy nagy területen a terminál egyik oldalán a kerítés - a másikon. A kerítés vidáman díszített jelek, fenyegető szörnyű büntetéseket, aki hirtelen vándorol ide által aláírt US Customs.

Kerítés ment vissza a főútra - végig a nagy parkoló üres ebben a napszakban. Azt lassan hajtott a kerülete mentén, nézi a tartályok túlsó végén. Kell lenniük a külföldi kikötőkben kell alávetni a vámkezelés, az ezekhez való hozzáférést szigorúan ellenőrzik. Nehéz bejutni a zónába, és kap belőle, különösen akkor, ha egy kétes rakomány, amely része az emberi test, vagy hasonlók. Jobb talál egy másik helyre, vagy ismerte volna, hogy a törekvés a homályos képek, levonni a sorozat elmérgesedett újra, vagy hiányosan öltözött babák - Elementary időpocsékolás. És minél hamarabb bevallom, annál jobb az én esélyei Deb. Nincs. Nincs egyetlen oka annak, hogy ő lehet itt.

Végül logikus gondolkodás. Már sokkal jobban érezte magát, és természetesen, érzékelhet némi önelégültség, ha nem látja az ismerős van parkoló közelében a kerítés belső oldalán, parkolni oly módon, hogy a felirat: „Brothers Allontso” volt látható. Az én személyes környezet, a pincében, az agy énekelt olyan hangos, hogy nem hallottam a saját színlelt kuncogott, így fékezett és megállt. I. rész, melynek címe „fiú majom” kopog a főbejárat az agyam, és üvölteni „Siess! Siess! Gyerünk, gyerünk, gyerünk! „-, de a túloldalon lassan mászik gyík kivillantotta óvatos nyelv, így van időm még mindig ott ült a kocsiban, mielőtt elhagyják.

Odamentem a kerítésen, és megállt mellette - egy hajszál színész extrák film egy koncentrációs táborban a második világháború, az ujjait zárva a rasztercellák - mohón nézte ami mögötte van - csak néhány méterre. Voltam győződve, hogy kell lennie valami nagyon egyszerű módon, hogy a meglepően intelligens lény, mint én képes volt bejutni. Azonban bizonyos jelei a szerencsémet azt mondták, hogy nem voltam képes lekötni össze a két gondolat. Meg kell bejutni. De nem tudok bejutni. Ezért állok itt, kapaszkodott a kerítés, keresi, és teljesen tisztában azzal, hogy mindennek van értelme, ott van, csak néhány méterre tőlem, és én egyáltalán nem tudja rázni a hatalmas agy a problémát, és a fogási határozat ellenzéki. Néha agya megy sétálni a nagyon rossz időben, nem?

A hátsó ülésen az aggodalomra. Meg kellett azonnal költözhető. Vagyok gyanús egy gondosan védett területen, éjjel; bármikor az egyik őr érdekeltek lehetnek egy kedves fiatalember, elgondolkodva nézett a kerítésen keresztül. Azt kell menni, és kitaláljuk, hogyan lehet benne. Léptem vissza a kerítés, ami neki egy utolsó pillantást a szerelemben. Pontosan ott, ahol álltam, egy kerítés alig látható lyuk. háló linkeket csak kissé szétnyílt, de elég ahhoz, hogy a lyukon keresztül lehetett egy emberi lény - vagy egy ilyen jó példányt, mint én. Tear helyükön maradjanak mellette álló teherautó, így szinte láthatatlan. Tette a közelmúltban, ma este, amikor a teherautó érkezett.

Az utolsó meghívást.

Lassan elsétált érzés az arcon automatikusan megjelenik könnyed üdvözlő mosolya - a szokásos álcázó. Szia, tiszt, csak elment sétálni. Csodálatos este feldarabolás, nem? Azt vidáman kapott az autó, fütyörészve egy vidám dallamot, és látta a hold tükörképét. Megvan a kormány mögé, és elhajtott. Úgy tűnt, hogy senki sem figyelt rám. Húztam be a parkolóba melletti irodaház a hajós cég, mintegy száz méterre a kis mesterséges paradicsom kapuját. Még néhány autó elszórva a parkolóban. Nem kellett, hogy érdekli.

Azonban, ha az autómmal, egy másik autó megállt az enyém mellett - sötétkék „Chevy” a nő a volán mögé. Egy darabig csendben ültek. Ő is. Aztán kinyitotta az ajtót, és kiment.

Én ugyanazt nyomozó La Gerta.