2: Ali arafatki és JD

2: Ali arafatki és JD

Egyszer régen, amikor arafatki voltak divatban, és mindegyikük azt is megadta magát a csordaösztön és szerzett arafatki. És azóta elfelejtettem sál már csak viselni arafatki. Ez volt igazán kényelmes dolog a hő nem forró, és a hideg nem hideg. E zsebkendő mindig is a kellemes hőmérsékletet, a lényeg, rendesen a szél, szerint az időjárás. Végül, természetesen arafatki kopás, és ki kell választani arafatki, ezért van, hogy vesz új ruhát szín.

Addig mindig elvitt arafatki elérhető, de kapható 11.11 vásárolt két darab online, az egyik a kedvezményt, hogy Ali $ 2.10, a másik pedig a JD egy kupont $ 0.23. A JD mérete egy kis zsebkendőt, 103 103 centiméter. Ali méretével neponyatki "Hosszúság: 100-135 cm.". Anyaga Ali ígért pamut JD sokkal hűvösebb „anyag: a kender.” Szín Zöld Ali vette JD, mint a vörös, de vége lett, majd átvette a lila. Egy kicsit több mint egy hónap után a rend, a posta Oroszország, kaptam két csomagot arafatki, nézzük összehasonlítani őket.

Mindkét arafatki jönnek egyszerű műanyag borítékba,

2: Ali arafatki és JD

melyek belsejében átlátszó zsákokat arafatki.

2: Ali arafatki és JD

Nyitáskor a csomagot, azonnal éreztem a közmondásos kínai jellegzetes szaga. Hogyan készítsünk egy rend, hogy semmilyen árut nem volt semmi különleges illata. A kínai lélek, én csak olvasni a vélemények mások, de úgy érezte, hogy teljesen. Az illata olyan erős volt, hogy lehetetlen volt kufiyu, hosszú élettartamú, Spirit és kopogtat a lábak. Meg kellett mosni kézzel kendőket és öblítőszert és lógni egy nap az erkélyen. De azután, hogy egészen a kínai, hogy megszabaduljon a szag, nem tudott, annak ellenére, hogy időnként gyengébb, és most, minden esetben, akkor már próbálja kufiyu.

Annak ellenére, hogy arafatki vásárolt különféle automatákat, különböző helyszíneken voltak teljesen azonos, az egyetlen különbség a színe.

2: Ali arafatki és JD

2: Ali arafatki és JD

Színes sálak voltak, mint a képek, mind a színes, szép, de az én ízlésemnek a zöld szebb. Azonos méretű, körülbelül egy méter. Nincs anyag vagy pamut, kender, és ott is, nem szaga, és a szaga kirívó kémia. A kis csupasz anyag is szintetikus. Szövés fonalak nagyon ritkák, folyékony, mint a géz, sőt, az egyetlen különbség csak az, hogy a fehér géz és arafatki színű. Az egyrétegű szövet átragyog, de a kép teljesen világos. A két réteg a dolgok egy kicsit jobb, de még mindig átlátszó anyagból.

2: Ali arafatki és JD

2: Ali arafatki és JD

A zsanérok nyúlnak túl a területen. Neaten szélén a szövet és kösz, hogy. 9 cm hosszú bojt. De nagyon gyér.

2: Ali arafatki és JD

2: Ali arafatki és JD

A teljes termék minőségét a szélén egy undorító, de az igazság az igazán jól néz ki.

2: Ali arafatki és JD

2: Ali arafatki és JD

2: Ali arafatki és JD

2: Ali arafatki és JD

Tapintási érzetet so-so, nem jelenti azt, hogy én kényelmetlenül érzi magát, de csomagolva egy jó arafatki, még nem akar. Tartozékként jön a csere sál illik csak magas hőmérsékletű, hogy nulla fok.

Összesen. A teljes ár a 2,47 és 5,23 $ vásárolni én nem ajánlom, és a kedvezmény is jobb, ha nem vásárolni. Jobb, hogy nem elérhető a jó, bár nem annyira olcsó, nagy (130x130 cm.) Puha és meleg arafatki. Hivatkozások arafatki felülvizsgálat: