1. fejezet vámpír Új év - neme la vamp

Vampire New Year

Újév ünneplése vámpírokkal királyi skála. Választott az ünneplés a luxus éttermek, a klub - „Versailles”. Odakint egy szőrös fa elegáns ruha rubin vörös és kristály gyöngyök. Koronás tetején rá fényes arany koronát. Hópihe, feküdt az ágak és fényes oldalán a golyó, úgy tűnt, öltözött királyi köpenyt lucfenyő. Az utcán egy szép vetekedett „háziasszony” - amelyek közül az egyik az volt, hogy lenézik a táncoló párok, büszkén megjeleníti karácsonyi dekorációk, egész éjjel, amíg a reggel, hogy hallja a köszöntéseket és pirítós, és vajon mi titkos értelme így a vendégek a változás naptár. Luc állt a díszterem volt tele játékok és labdák minden árnyalata. A hagyomány szerint, minden vámpírok jelen a párt, előre hozott játék díszíteni fenyő - a legemlékezetesebb neki a legkedveltebb.

Azért választottam aranyhal - egy játék a gyerekkoromból - és most, állt a csillogó fények a karácsonyfa, megpróbálja megtalálni a között több száz üveg Snow Maidens, vicces nyúl, medve, baglyok és a papagájok, törpék és tündérek, kúpok és labdák minden színben.

- És ott van az enyém! - kesztyűs kézzel Arisztarkhoszt mutatott egy elegáns ház, porított hó pollen. Ablak ház festett fény ragyogott.

Néztem az izzó arcát nagyapja, és elmosolyodott. Hogyan szimbolikus: Még mindig hiszek a csodákban, és hozta az aranyhal és Arisztarkhoszt, aki álmodott egy otthon és a család, lógott egy faházba. Álma valóra az elmúlt évben - talált egy család. A fiú, aki soha nem fogja tudni, hogy Arisztarkhoszt - apja, és unokája, aki megosztja a örömünk és bánatunk az élet vámpír.

És a vágy? Végre találtam egy pillantást hal, felmászni a mennyezetre. Mellette lebegett egy gyönyörű porcelán angyal - egy játék ilyen finom munkát, hogy ő lehetett legalább száz éve. Mit kell kérni a halak? Mi kívánj alatt zenélő óra? Még nem döntöttem el. Hacsak kérték pihenni? Kár, hogy az élet nem kapcsolódik a garancia, hogy a cipő „Jimmy Choo”. Nem bánnám, a béke és a jólét a következő 365 napban.

Az elmúlt hónapokban az év zűrzavar majd egymás után. Lettem vámpír, megtaláltam a vámpír között az igazi nagyapja, a barátom megölte Gleb életem fenyegetett többször, és védekezésben, magam kellett ölni. Ezt követően este a gyárban, amikor zárva egy párbajt Jean - egy vámpír, egy találkozó, amely megváltoztatta az egész életem, én szinte nem hagyja el a házat, tölti napon magazinok olvasása a karok a macskám Marquise. Barátok már szinte eltűnt. Szomszéd Nastya, ami kiderült bűvész, azt kerülni - a vámpírok és varázslók hosszú nem bírta egymást. A korábbi munkatársa ingatlanügynökségek Alexander, amellyel korábban elválaszthatatlan, most eltűnt dátumok Irving - vámpír között botok, végző a vámpír struktúra szerepét egy próba, és ugyanabban az időben titokban enyhíti a város bűnözők, szivattyúzás vérük az utolsó cseppig . Persze, Sasha fogalma sincs ki ez a bátor szőke valójában fogalma sem volt, hogy mi lett magam. Az események, hogy éjszaka, amikor Sasha volt túsz Jean, gondosan kitöröljük az emlékezetét. De szimpátia Irving maradt Passion ... Sasha zavar, de amikor megkérdeztem a fejét a vesszők, Vencel, beszélj beosztottjai, élesen megdorgálta nekem, hogy ne zavarja a mások dolgába.

- Nos, ha Sasha történik valami. - én csattant.

- Irving, ez nem ad bűncselekmény, - levágta Vencel, és a beszélgetés véget ért.

Minden vámpír fény már összeszerelték. Szoba ötszáz ember volt tele, és ezek fele ötszáz ismerős volt, ha nem is azonos felek az újságok lapjain és pletykák kérdéseket. Színészek, sportolók, TV személyiségek, modellek ... hiányoztak csak popsztár. Ezen az éjszakán, úgy hagyományosan adnak koncertet, és a közönség, és tudom, nem tudja, ki valójában előttük.

Az egykori szupermodell, és most Monica Elder világított a piros ruha a Valentino és merész metszést csodálta összes vámpírt a szobában. Vajon hol figyeli barátja Vlad Karasik? És hol van ő, egyébként? Arisztarkhoszt és ő szinte nem kapcsolja a nyakát, és nézte az olasz.

Mintegy Lana pillangó hullámos pszichológus Vladislav - mindig elegáns és kifinomult. Miután beszélgetni vele egy darabig, elköltöztem - ha ez a két valami történik, Örülnék. Lana fájt a halála Gleb, akivel viszonya volt a múltban, és az első alkalommal, mivel a temetésén megjelent. Remélhetőleg Vladislav nem fog hiányozni ma este, és remélhetőleg ő érdeke neki nem tisztán profi.

Azt a tömeget pásztázta, keres egy vámpír, most nagyon szeretnék látni ... De, természetesen, Vaclav talált jobb dolga is, mint ital pezsgő és vezette táncok körül a karácsonyfát. Sem ő, sem bárki csapata a fesztiválon a „Versailles” nem volt.

A pillantásom időzött egy szerelmes pár, gügyög az asztalnál. Feleség Nelly és Oscar, ami könnyen összetéveszthető az ifjú gyengéden tartotta a kezét. Rájuk, és nem azt mondják, hogy már együtt Hetvenöt éve. Arra is van példa között a vámpírok örök szerelem! Nelly és Oscar csak az irigység ... És ne kérdezd, hogy a halak is ugyanazzal a szeretettel?

- Mit gondol? - Arisztarkhoszt megragadta a kezem, és húzta a tánc, amely megkerülte a fát már meglehetősen becsípett vámpír. Minden alkalommal, hogy egy kör, sietek, hogy nézze át a szeme egy ismerős játék parivshuyu majdnem a mennyezetig mellett egy porcelán angyal. És a hal, csillogó arany oldalra, mint egy ígéretet, hogy nekem, hogy minden rendben lesz!

Runaround összeomlott néhány perccel éjfél előtt, és hirtelen minden szétszórt, rohanó, hogy a pezsgőt. Ő eltűnt a tömegben, és Arisztarkhoszt, ígéretes, hogy jöjjön vissza egy üveg. Kérdezd meg, hogy, a halak, az egész év volt, gondtalan, mint ma este?

- Hogyan gyorsan! - Vettem a felajánlott üveg, majd felnézett. Blood buborékoltatunk, mint buborékok pezsgőt. Vaclav! És mint mindig, igaz, hogy maga. Nem ruha erre az alkalomra, vagy szmoking. Még nem vette a kabátját, mintha esett az étterem csak egy pillanatra. Bár valami nem. Bah, ő borotvált! Ez az első alkalom, mióta találkoztunk, látom, hogy nem sörték. Hirtelen akarta érinteni az arcát a kezével, hogy úgy érzi, hogy milyen érzés a bőrön ...

- Jól nézel ki. - pillantott a nyakam.

- És még mindig jönnek. - mosolyogtam, és figyelte sötét szeme tükrözte villódzó fények koszorúkat, és megfogta a kezét, és húzta felé a fát. Meglepődött, hogy kövessen. - Melyik az öné?

- Hülye hagyomány - vigyorgott.

- Ne mondd, hogy eljött nélkül játékszer! - Úgy tettem, mintha zihál.

Azonban, ha ő nem fog jönni, de úgy döntött, az utolsó pillanatban ...

- Van, hogy a. - mutatott a tekintetét a mennyezetre, ahol a fény megcsillant a fények egy aranyhal.

Ez az enyém, tiltakozni akart, de hirtelen rájött:

- Ez szokatlan, - mondtam, lenyűgözött.

Megrázta a fejét, és rámutatott, hogy magabiztosan játék skarlát papucs tartozott Monica.

- Cool! - nevettem.

Harangjáték hangzott, és Koccintottak gyorsan, majd kínos puszit. Saját rúzs hagyott a bőrén piros útvonalon, ajka megérintette a bőrömet fektetve kisebb égések. A szívem kezdett verni arany halak dobott a járdán, de a csoda nem történt. Vaclav elhúzódott, és bekopogtam a röplabda pezsgőt, nem is érzik az íze és elfelejti, hogy szükség van, hogy egy kívánság. Érdekes, hogy miközben ő is? Vaclav ajka mozgott, de hallani, amit mond, nem volt lehetséges, mert a lény gratulálok és Sorozat éjfél dallam „Abba» Boldog Új Évet. Nos, legalább a vámpírok kiabálni „Happy New Year, új boldogság!” Ahelyett, hogy „Happy New Year, új vér”, azt mondtam magamban, támaszkodva Vaclav:

De aztán beugrott hozzánk Arisztarkhoszt, és végül elmentem süket gratulálok, kiáltotta a fülembe. Tudtam, csak annyit, hogy nagyon örül, hogy a régi évben adta neki, hogy az új évben már megkezdte boldogan neki - mert találkozik vele velem. Végül Arisztarkhoszt látta Vaclav:

- Ó, te itt? Boldog új évet, új boldogság! És ez az Ön számára! - Apa felém fordult, és kezét a bársony dobozban.

Volt benne a csodálatos arany fülbevaló zafír cseppeket.

- Wow! - tört ki belőlem.

- Emlékszel, amikor azt mondtam, hogy megfeleljen a szemed zafír? Segítünk viselni!

Arisztarkhoszt nyugtalan, lökdösni a fáról, és dobott Vaclav: „Nos, én megyek” -, és megfordult, hogy távozzon. Mint, ennyi, igaz? Még nem volt ideje, hogy lázadó, mint a keze már nyúlt hozzá.

- Lehet, hogy maradjon? - Tartottam tőle a könyökét.

Arisztarkhoszt, véletlenül tolni, csökkent a második fülbevalót, és leguggolt, matat a lábunk. Vaclav előrehajolt, felvette egy fülbevaló, elhajtott a fa alatt, és odalépett hozzám. Olyan közel, hogy láttam tükröződik a szemében. Csak egy pillanatra. Aztán előrehajolt, felhúzott egy szál hajam füle mögé, és lebeny dugta zafír csepp.

Ebből mozdulatai azt ivott több mint a pezsgőt iszik egy korty. Keveredés, lenéztem, és látta, hogy egy kis fényes csomagolópapír sarokban kandikál ki a dzsekije zsebéből. Szív tett egy szaltót az öröm. Ez egy ajándék - nekem?

Elkapta a véleményem, Vaclav tört csúszott a csomagot a zsebében. Az íze pezsgő a száj hirtelen keserű, mint az üröm. Álmodom! És nem volt egy nagyobb ajándékokat adni. Nem értem, úgy döntött, hogy tárolja ezt az édes kis dolog, nem csomagolja be csillogó fólia, én akartam a kedvében ... Kíváncsi vagyok, milyen ajándékot Vaclav készített imádott? Parfüm? Karóra? Karkötőt?

- zafír tényleg a szemét - mondta kurtán, akik ki az oldalra.

„Miért jöttél?” - akartam sírni, de mosolyogtam, és azt mondta:

- Köszönöm. Arisztarkhoszt sokat tud ékszerek.

Vaclav kurtán bólintott, és hízelgett Arisztarkhoszt gerendás:

- Mondtam, hogy zafír - ez a kő!

- Happy New Year - Vaclav csökkent, és megfordult, hogy távozzon.

De nem tett kísérletet, hogy megállítsa. Nem jött hozzám, és siess vissza, ahol már várta. Az egyik, hogy valaki választott ajándékot. Azáltal, hogy a kedvéért valaki borotvált először azóta, mint én őt.

- Már így? - hívtam Arisztarkhoszt.

- Munka - Vaclav hazudott, és eltűnt a tömegben a vendégek.

Champagne parafa repült a fejem fölött, és nyomja meg a fa, a hatása hatalmas sortűz egyik játékok. Arisztarkhoszt felszisszent. Sárga fragmentumok aranyhal esett a lábamnál.

Szintén szimbolikus. Bárcsak nem merte gondolni, soha nem vált valóra.

Megköszöntem az ajándékot Arisztarkhosz. Táncoltam, amíg a korai órákban. Azt pezsgőt ittak, és megpróbálta kiszorítják a keserűség. Nem emlékszem, hogy milyen volt a ház. Azt hiszem hozott Arisztarkhoszt.

Néhány nap múlva újra megjelent a küszöbön egy francia közjegyző.

Kapcsolódó cikkek