Spartak „legyőzött” Alania „és tartott 4. hely a bajnokságban

Valahogy kételkedett benne, hogy Karpin úgy dönt, hogy kiadja McGeady az első percben. Ez történt: ő helyébe Jurado. Továbbá, ahelyett, hogy a védelemhez való jog Makeev megjelent Kirill Kombarov. Jeannot elment a tartalék, és a megjelenése a mérkőzés Movsisyan Dziuba kissé elmozdult vissza. Exit örmény csatár volt a kinyilatkoztatás nem azért, mert „Spartacus” vér az orrából pontszám és nyerni, mert harcolt a csatár pontozási cím bajnokságot. És amíg ő egészséges, hogy megfossza őt a lehetőséget, hogy játsszon az utolsó fordulóban játék ellen, a kívülálló - nem valósítható meg, vagy valami.

A kisebbségi volt, ami „Alania”, tette egy rossz házigazdák: az egész elkövetkező csapat kezdett játszani a vonal mögé a labdát, és a probléma a „Spartacus” a nyitó mélységi védelem a mindenki által ismert. Sőt, a 23. percben át tudná nyitni a „Alania”: miután az áldozatot Bressan sarokban Bayryev beverte a fejét, minimális ellenállással. Blow, azonban nem volt túl erős, és Dikan, de nem rögzítette a labdát az első alkalommal, akkor még csinálta. Válaszában a támadás - az első, sőt, a „Spartacus” - Movsisyan volt a „1-1” a Welinton, de nem tudta legyőzni. Mutatták, hogy: a sérülés után örmény még messze nem ideális körülmények között.

Karpin folytatta összetételében változás még gyorsabb, mint bárki gondolta volna - nézett több mint logikus csere. Opornika-defencists Vukojevic, feltétlenül szükséges egy hazai pályán a legtöbb ellen a kívülálló, helyébe lépett ki a kutyaól (nem kerül sor, ha jól emlékszem, egy utat Karpin Krasnodar) Ari. És a hatás ez adta az azonnali. Először Ari szakított a támadást, így éles menetben a jobb és több McGeady a Dziuba csak az utolsó pillanatban vágott Grigoriev. És ott volt egy házi készítésű: McGeady dobta a labdát kényelmes magasságban támadás alatt Bryzgalov, és elvégezte a klub egyetlen gombnyomással pontozási elengedhetetlen „Spartacus” cél. Azonban volt egy kérdés, nem az, hogy az összeakadt a Jakovlev Priskin. Nikolaev megítélni, hogy van.

Hogy vessen véget a játékrész, de lumbágó Movsisyan Jakovlev (Paul nem volt ideje, hogy line kapus csak egy kicsit), a pillanatok „Spartacus” újra eltűnt - a hit ugyanazon Movsisyan roundhouse messze széles a cél nem számít. Míg a támadó játék egyik opornikom - Carioca - kezdtem keresni egy kicsit tisztábban, mint kettő, de a következő lehetőséget jött „Alan”. A 45. perc után egy szögletet Bressan Grigoriev volt még közelebb a cél, mint Bayryev. Dikan képtelen volt segíteni a csapat nem, de lövése mellé ment a post-barát. És ez már egy igazi „szerencse az öltözőben!” De ha lemaradt volna ...

A második felében kezdődött a tűz-show egyik a lelátókon, „Torpedo”, ahol az emberek hozzáférése van, általában látogató dobogón a „Luzsnyiki.” Nikolaev a biztonság kedvéért néhány másodpercre, hogy hagyja abba a játékot, de a pályán sem a tűzijáték nem jött -, és a mérkőzés gyorsan folytatódik.

Annak érdekében, hogy valahogy újraéleszteni a játék, Karpin változott Jakovlev által Jeannot. De volt egy robbanás a tevékenység ... „Alan”, és amikor a „Spartacus” néhány perc alatt nem adja át a pálya közepén a lelátóról az első sípszó hangzott. Azt csak találgatni tudta, mi fog történni, ha vladikavkaztsy még gólt.

Pontosan egy perccel később centiméter elválasztott „Spartacus” a pozitív választ. Ari hűvös kialakított hosszú labdát, és a kapufáról. Hamarosan McGeady kissé nedotyanul a labda után, lumbágó D.Kombarova. De amikor 67 perc Bressan gólt Dikan a holtpont a büntetőrúgás, érzés szürke és néhány rendezetlen játék a „Spartacus” visszatért. És ha Spartacus, és megközelítette a furcsa büntetést, majd semlegesíti őket elég gyakran erőfeszítés egy védő -, hogy végezzen egy ragyogó meccs volt „hadsereg” Grigorieva.

Mégis, „Spartacus” szerezte a második gólt, és nagyon esztétikus. Kim Källström csak Gavrilovsky halványan átviteli Dmitry Kombarova, az okos otpasoval hátsó át Jeannot - és a grúzok nem hagyja el a legkisebb esélye Dzhanaevu. 2: 0! Tekintettel arra, hogy ez a kis remekmű részt csak két játékos, aki helyett, és az első részt gol Ari, azt mondhatjuk, hogy ez a mérkőzés Karpinsky csere.

Ez még nem minden. 80 perc elteltével Movsisyan ment egyik egy Dzhanaevym és a kapus húzta a labdát a túlsó alsó sarokban a szakadások, nem teszi lehetővé Jure egyedüli gólkirály a bajnokság. Valamint a 85. nem engedték, hogy saját ugyanazzal a partnerrel - Ari, egyedül marad, de aki egy nagy lehetőséget, hogy roll a labdát Movsisyan az üres kapu. Ehelyett primitív megnyomta a kapus. Miért nem volt belépő - a fejemben nem fér el.

Végére a játék, „Alania” fizikailag „fújva” és a „Spartacus” rengeteg lehetőséget, hogy pont a harmadik cél. De egy nagy győzelmet piros és fehér nem elég, hogy a nap. Európában jöttek ki, de nem olyan nagyon szégyenlős. És ugyanakkor, és nem segít legyőzni Movsisyan Vandersona. Bár az utolsó pillanatban, hogy adja át neki a pályán is követi - de a verseny Dzhanaeva és csatár végül támogatta a kapus ...