1405 Valódi vélemény - Grand Hotel Oka vezetéknevű

„Egy jó lehetőség a pár éjszakát!”

A szálloda vonzó. Recepció és társalgó díszített szinten. optimális hely egy pár éjszakát.

Csodálatos személyzet. Nagyon tetszett az étterem.

A kétágyas szobában, ahol megbeszéltük nagyon kevés terem - 2 ágy gyakorlatilag közvetlenül egymással. Nagyon kicsi a # 47; y - zuhanyzó, WC, mosdó található, nagyon közel vannak egymáshoz.

„Legközelebb maradok a” Oka „”

A szálloda kényelmes helyen, az én üzleti útra. Center közel. Figyelemre méltó mindent megszervezni, az elszámoló 30 másodperc, egy kombinált fizetés, mint én kényelmes 2 éjszaka bankkártya, 1 éjszakára nalichnymi.Bystry emelje életű a 7. emeleten, úgy örült, hogy az orosz termelés. Szoba tisztességes, minden esetben, semmi több. Alternatívák a területen, és van, nyilván nem lesz.

A reggeli valahogy nem „highlight” .chego hiányzott, 500 rubelt, véleményem szerint, drága.

Kedves Vendég! Köszönjük elhagyja a véleményét. Az Ön véleménye fontos nekünk - mi lesz figyelembe venni az észrevételeket ... Tovább # X25BE;

Grand Hotel Oka Business

„Összességében egy szép szálloda, de jön.”

A recepción felajánlották egy parkolóhelyet, bár én nem kértem.

Volt reggeli 9: 30, reziduális alapon, nem volt ideje reggel, enni ott.

Grand Hotel Oka Business

„Minden jól ment”

A reggeli kiváló, tisztasága

„Azon a napon”

Könnyű párnák és matracok, a személyzet és a belső kialakítás a szállodában

Hely konnektorok, ágy túl rövid, a növekedés 187 láb lógott :)

„A hiányzó légkondicionáló a szobában”

A hiányzó légkondicionáló a szobában

Vett egy gazdaság szobában. Minden sorban, az ár és a minőség. Reggeli nélkül. Számomra a legfontosabb dolog, mi volt a szálloda elhelyezkedése. Megvan.

Különösen hátrányos, nem vette észre.

Bardel mi mást. A horror! A képen úgy nézett tisztességes, de amikor a félelem állandó néz, az ágy, minden sárga, aludt ruhák és kurvák óránként ment szolgáltatásokat kínál eredményeként nem tudott aludni, és el kellett hagynia a korai! Nem vagyok rá, hogy jöjjön. Általában, ha magányos, akkor marad ez a srach! Bár nem borulhat!

A könnyű foglalás. Az interakció a személyzet. ideális helyen

A szobák nem túl tiszta. Az illata cigaretta a szobában. Elavult javítás.

„Azt a szállodában tartózkodtak nem az első alkalommal.”

Én maradtam a szálláson nem az első alkalommal. Itt minden rendben. Royal étterem - külön magas szintű csodálatos helyen, panorámás kilátással a városra.

„Vigyázz a lakók kérjük, hogy ne dohányozzon a szobában”

A szoba szaga nagyon füstös.

„Én kényelmes maradni ebben a szállodában, nem bántam, hogy ő választotta.”

Jó zajcsökkentő ablakok, klíma működik.

Étterem a szállodában drága, a háromfogásos vacsora a bal

Outlet az ágy mögött, egy szekrény, amely elfér egy csomag cigarettát szerte, hűvösebb a központi folyosón, a kilátás a 4. emeleten a tető kiterjesztések, irányítja a reflektorfényt az ablak alatt megvilágító épület, kényelmetlen ágy. Általában ez nem egy 3 csillagos, és 0,75 csillagok

„Kényelmes szálloda üzleti utazás”

A szobák tiszták, javítsa elég friss, modern anyagok. Az emeleten van hűtők hideg és meleg víz, ahol mindig is ez volt.

„Amikor megérkeztem a szállodába, azt mondták, hogy az első számot. "

Amikor megérkeztem a szállodába, azt mondták először, hogy a szobában én lefoglalt egy ágy, de csak egy egyszemélyes ágy található. Amikor azt mondta, hogy írnék az interneten, találtam egy számot.

„A kérdés a teljesítmény szükséges, hogy nem pontosan barátságosabb - úgy néz ki. "

Táplálkozás kell tenni pontosan barátságosabb - most úgy néz ki, meglehetősen száraz

„Nem szeretem ezt a hotel.”

Szeretek mindent ebben a szállodában. Mind az üzleti és a prémium csomagot. Furcsa volt egy. A bejáratnál ingyenes egy látogatás a tornaterem. Voltam két edzés tartózkodásuk során a képzési program: kora reggel és este. A fitness - központ tekinthető két ülés alatt két látogatás egy nap, a második kellett fizetni. Nem mintha nagyon ideges, hogy (egy látogatás - 1000 rubel.), De a nagy fitness - központok, mint a Life Fitness látogató egy nap egyszer fizeti meg.

Kedves András! Köszönjük hagyva felülvizsgálatát és megbecsülését a munkánkat. Igen, valóban, az akció „Time b ... Tovább # X25BE;

Grand Hotel Oka Business

Hosszú lakjék. nem biztosítják a záró dokumentumok számviteli személyzet küldetést. Ez nem túl kényelmes.

„Az űrlap jobb volt tartalmat.”

Kis szoba, kis ágy. A hiányzó légkondicionáló. Előjegyzés ár kétszer akkora, mint az ajánlott ár elszámolási nap.

„Ahhoz, hogy tölteni az éjszakát denok jött le. Legalább nincs többé maradt. "

Kitűnő étterem mesés személyzet és nagyszerű étel. Általában a személyzet nagyon barátságos

A szobák kicsik, nem sok az első frissesség, orrdugulás, az ablak nem segít. Az ablakon túl az egész éjszakát, zajos gépek. Ugyanebben az épületben van egy 4 * szállodai szobában van egy nagyságrenddel jobb. De az ár eltérő))

„Szerettem mindent: az udvarias segítőkész személyzet.”

Tetszett minden: az udvarias segítőkész személyzet. Standard szoba. Tisztító, törülköző - minden jó.

Sajnos nem volt légkondicionálás. Meg kellett nyitni az ablakot, este, de úgy nézett ki rá egy forgalmas úton. Forró nyári - ez egy mínusz.

Kapcsolódó cikkek