Ma az Euro-2018 döntője a bajnoki kupa döntő mérkőzésén Franciaország és Portugália játszik

Az európai bajnokság történelmének tanulmányozása után a végső játék kíváncsi intrikáit találtuk meg.

Portugália, amint kiderült, régi beszámolókkal rendelkezik a franciákkal.

Lássuk, hogy a közelgő döntők riválisai a verseny körül mozogtak.

Például Albánia tartott, szó szerint a nullázásnál, de a 90. és már a 96. percben két gólt szerzett Franciaországból.

A nemzeti zászló színeiben festett "Eiffel-torony" francia válogatott véglegesítéséért.

És az előző éjszaka Franciaország fő vonzereje a portugál zászló színeivel ragyogott.

A rájátszásban a francia eddig eddig is fejlődött, nagyrészt a vezetőjük varázslatos játékának köszönhetően - Antoine Grizman. Először Írországban duplázott az 1/8-as döntőben, 2: 1-re pedig győzelmet aratott a csapathoz. Aztán Izsák veresége - 5: 2. ahol Grizman is aktívan részt vett - egy cél és két segéd.

A franciákkal ellentétben a portugálok ellenkezőleg, hatalmas sikoltozással legyőzték a csoportot. Cristiano Ronaldo csapat a csoportos mérkőzések minden mérkőzésén véget értek, bár minden ellenfél kezdetben őszinte gyengébbnek tűnt, mint a portugál zászló.

Azonban valójában Magyarország, Izland és Ausztria Portugáliával mérkõzéseket hajtottak végre. A magyarok háromszor nyerhettek a számlán vezető találkozó során. A portugálok továbbá szerencsések voltak, hogy az osztrákok, akik elvesztették a csoport utolsó fordulóját, szörnyen cselekedtek.

És csak ennek köszönhetően Portugália 3: 3-os küzdelmet vetett a magyarországi játékban. A világ labdarúgó szupersztárja Ronaldo és a harmadik csoport a harmadik helyen végzett.

A portugál nemzeti csapat vezetője, Cristiano Ronaldo 3 gólt ért el, és három segítőt szerzett. Általában a negyedik eurót egy sorban értékeli, ami rekord.

Az első fordulóban a rájátszás Portugália találkozott egy fényes csapat Horvátország, aki megverte a csoportban, és a táblázat előtt regnáló bajnok Európa - spanyol. A három korábbi játékhoz hasonlóan ez a portugál végződés ismét végigcsúszott, de a 117. percben sikerült megszereznie a győzelmet a második felében.

A következő mérkőzésen - Lengyelország ellen - 90 perces játék után ismét döntetlen. Ötödik sorban! És még az extra idő sem engedte meg a győztes felfedését. A büntetőpárbajban a portugálok erősebbek voltak.

Az elődöntőben Cristiano Ronaldo párhuzamot vár a "Real" Gareth Bale klubfőnökkel. Ronaldo volt a Wales walesi találkozójának hőse. A portugál vezető szerezte meg magát, és megadta a pontozási profilt, biztosítva a csapat győzelmét 2: 0-ra.

Portugália és Franciaország közötti ellentét a nagyobb versenyeken. Mindhárom esetben, egy különbséggel, a francia nyert.

Az Európai Bajnokok Ligája a döntő asztal előtt a spanyol Xavi labdarúgó játékosa lesz.

A francia és portugáliai végső meccs közvetítése megmutatja az "Első csatorna" -t. A kezdet 23: 50-kor.

Amikor a ház összeomlott Izhevszkban, négy embert öltek meg

"Felhívták és elmondták, hogy 50 perc alatt robbanás következik be": a bevásárlóközpontok és a mozik evakuálása egész Ekaterinburgban

A koltsói ház, ahol a részvényesek éheztek, megígérte, hogy májusra fejeződik be - a miniszter az építési területre érkezett

Négy évvel ezelőtt készült fotók: egy uráli fotográfus néhány nappal a lerombolás előtt vett egy lisztet

Lakosok házak Sverdlov, aki ellenezte az új negyedévben az RMK, elvesztette a bíróság az építésügyi minisztérium