5 lépés, hogy megtudja, hogy többet akarnak tőled

Az életben vannak olyan helyzetek, amikor elég barátok fiú és lány beleszeret egymással. De vannak olyan esetek, amikor mindkét félnek, hogy egy esélyt, hogy bevallani először. Mit kell tenni? Hogyan lehet nevezni? Hogyan is tudjuk, hogy a lány szerelmes beléd? Ez a fő kérdés, ebben a cikkben.

Nos, élt egészen ezt, hogy a fáradságot, hogy bírja, és szenvednek a kérdés van barátnője, vagy nem, mint te. Nem tudom, hogyan kell csinálni, és vándorolt ​​ezen az oldalon, ahol a boldogság meg fogja tanulni, olyan technika, amely segít az egész üzletet.

És így, a lépések a tudás barátnője Ön egy srác, mint te:

1. Javasoljuk, hogy a lány, szerencsés lány, hogy találkozzanak és tegyen egy sétát a helyeket, hogy tetszik.

2. ülésén normálisan viselkednek, megváltoztatása nélkül a viselkedés, hogy már korábban.

3. Az előre megtervezett helyen (ahol legalább legyen egy romantikus beállítás), hogy hagyja abba, és nézd meg a szemét nézd, ki akar valami nagyon fontos mondanivalója (jobb lesz mind a ketten, ha lesz gyakorolni, hogy nézz a tükörbe otthon), de neki semmit ne mondja.
4. Odamentem hozzá a lehető legközelebb (de ne csináld drasztikusan vagy ő félt a tevékenységét). Közöttetek, az legyen a legkisebb távolság. Próbáld ki egy kis ölelés.
5. Azt is lassan közeledik a fejét, hogy a fejét, és megcsókolja, olyan gyengéden, ahogy még soha nem került sor.

5. szakasz, ahogy már rájött, hogy a legfontosabb és meghatározó az összes többi, mert minden attól függ, és ezen a ponton, akkor megkapod a választ a fő kérdés.

Ha ő azt mondta neked, akkor kapott választ, amely már vár egy nagyon hosszú idő. Miután a csók a fő nem mutatják az érzelmeimet túl sokat, csak ölelés finoman és határozottan, megfogja a kezét, és ő boldog lány.

Ha ő nem volt hajlandó megcsókolni, és emlékeztetett, hogy csak barátok vagyunk, akkor nem kell mondani neki, hogy mit érzel vele, és a többi, csak vicceltem, mint: „Igen, tudom, csak azt akartam egy baráti csók”. Ne vesszenek el, és nem tesznek felesleges mozdulatok, tudja, hogy mindig van esély, hogy megnyerje a szíve minden lány!

Lehet, hogy érdekli:

Kapcsolódó cikkek