1. kérdés pap

Isten ments meg minket! Apa, én ebben az évben hozta haza Vízkereszt vizet szentelve (átlátszó műanyag flakon) megtartottam a „hely a becsület” a konyhában (az asztalon), minden reggel imádkozás után férjével ittak. és két héttel később kivirágzott. Tehát kiábrándító. Tehetek valamit rosszul csináltál? Talán az az oka, hogy mielőtt én churched, én csak vette az összes vizet, és egy évben már állva tétlen. Már bevallotta ezt a bűnt. Meg tudja mondani, hogyan kell tárolni a megszentelt templomában a víz? Köszönjük!

Kedves Katalin, néhány egyértelmű szabályok, hogyan kell tárolni a szent víz nem létezik. A lényeg az, hogy az edények tiszták voltak, és ezüstből, üvegből vagy műanyagból készült, nem számít. Bloom tudott, mert ott van valami, vagy az Úr megengedte, hogy az intést és oktatás.

Kedves Irina, útikönyv számunkra ebben a kérdésben kell Krisztus szavait, most, hogy keresztények vagyunk „Arról a napról és óráról pedig senki sem tud, sem az ég angyalai, hanem az én Atyám egyedül” (Matf.24: 36). Mindezek a források információt a végén a világ fényében a Megváltó szavait nem más, mint egy ember hamis finomságok.

Elvesztettem tőrt, nem hordható, de kaptam egy jó barát. Rajtam át egy pulóvert, nagyon tetszett neki, és most ma eltörte a lánc, úgy tűnik, és nem vettem észre. Mit kell tenni?

Kedves Galina, cross - ez nem a díszítés, így nem szükséges, hogy viselje felett ruhát, és ez alatt. Majd talán, ha nem lett volna elvesztette. Most már lehet kapni egy új kereszt, hogy megszentelje őt a templomban, és viselni.

Kedves Olga, nagyon jó, hogy már készül az első tudatos lépéseket az ortodox egyház kezdte a tudatos élet az egyház részt vett a szentségében vallomás. A legfontosabb dolog, nem hagyja abba. Tovább halad ezen a lelki hullám. Minden zavar és konfliktus gyökerei mélyen a lelkünkben. Felélesztése életüket, megbánjuk a bűn, a megosztás, a Szent Mysteries of Christ, kezdjük látni, és hogyan lehetne javítani a helyzetet.

Kapcsolódó cikkek