Club Hírek - hivatalos oldalra HC "Metallurg" (Magnyitogorszk)

"Metallurg" 1: 3 Team Canada

Kick-off ellen kanadai csapat maradt „Magnyitogorszk”: Magnyitogorszk az első másodpercben a játék rendkívül magas tempó játék, aktívak voltak, gyakran behatolt az ellenfél zónában. Tehát, az első percben a meccs, Nick Schaus ütött a fedélzeten, és bedobta a sarok közelében Justin Peters, majd 5 perc múlva újszülött „kohász” veszélyesen dobta ügyetlen kézzel - aligha a kapus az észak-amerikai csapat vállára tükrözte ezt roll.

Club Hírek - hivatalos oldalra HC

De az első időszakban, a kanadaiak sikerült mozgatni a játékot a kapuk, és támadásokra egyre veszélyesebb és hosszabb. Emellett osztályokon Willey Desjardins helyesen összeállított villám rajtaütés „kohász” zóna és ellenőrizték a hosszú helyzeti támadásokat. Az ilyen tevékenység Magnyitogorszk ellenfél kénytelen megszegni a szabályokat, és a 12. percben a mérkőzés, a késleltetett büntetést, a kanadaiak nyitotta meg a pontozást: Mason Raymond, majd egy adást a kapu mögött, ütött sarok közelében Basil Koshechkina - 0: 1.

25 percében Magnyitogorszk kiegyenlítettek a mérkőzést. Felismerve eltávolítása Brandon Baca, aki elment a padon egy veszélyes játék magas bottal „Metallurg” szervezett kiváló helyzeti támadás, amelynek során létrehozott két veszélyes pillanatok - egyikük koronázta annak a csapatnak, a kapuk ki az országból a juhar levelek. Először Sergey Mozyakina volt egy nagy lehetőséget, hogy gólt, majd az utolsó sorsolás a többség Szergej Tereshchenko, ágyúlövés, a kék vonal, villant Justin Peters - 1: 1.

Csúcspontja a második időszakban, érdemes megjegyezni, meglehetősen temperamentumos verekedés, amelyben a része „kohász” Jan Kovář és Nick Schaus és a kanadai csapat - Andrew Ebbett.

Ha a második időszakban a Magnyitogorszk jégkorong játék jól megy, a harmadik szegmens a játék csapat Ilya Vorobyov sikertelen: ellenzői „Magnyitogorszk” sokkal aktívabb „Metallurg” játékos, nagy kombinált voltak elkötelezett és megbízható védelmi intézkedéseket.

Kiemelkedő esemény volt a harmadik cél dvadtsatiminutki Mason Raymond, aki megverte kapus Magnyitogorszk jégkorong játékosok a stílus Mikael Granlund és szerzett kétszer a mérkőzés - 1: 2. Az időszak folyamán a Magnyitogorszk képviselte egy esélyt, hogy még a pontszámot, de a használata a játékosok, „Metallurg” nem tudott.

Ne kerüljön a Magnyitogorszk és véget a mérkőzés - támadó eltávolítása Oscar Osaly a támadó harmadban 2 perc 15 másodperccel a vége előtt a mérkőzés ideges „kohász” a kártyát, és nem teszi lehetővé hozzáértéssel és nyugodtan próbálja kiegyenlíteni, amely hat mezőnyjátékos. A végén, Justin Azevedo, hit az üres háló "Magnyitogorszk" - 1: 3.

„MMK” vissza otthonába, ahol a jövő hétvégén lesz a házigazdája a 26. hagyományos jégkorong bajnokság emlékére Ivan Haritonovich Romazana.

Palace of Sports "Big" Szocsiban

Hosszú ideje nem kapott annyi negatív érzelmek a játék a csapatnak, de hívni ezt a játékot - valószínűleg nagyon fáj Hockey (((valamint a hívás egy helyen játékosok - A csapat (((fut egy platformon botokkal nem ugyanaz, mint a játék jégkorong (((valószínűleg Ilja Petrovics tennivalója kezdete előtt a szezon. Jövevények csapat „egy nagy hello,” Schaus „külön” (((

Raman, aki azt hiszi, jégkorong - ez nem a mai Magnyitogorszk. Bay Run - Vorobiev stílus - ez a család! Az első link még nem hengerelt, mások nem, definíció szerint. De Szerzett transz-Ural és a Angara naplók, bár a hallgatók a legjobb játszhatóság elég kettő linkeket! Schaus általában egy külön téma. Tipikus majom egy gránáttal.