4 kötekedő a gonosz anyós (élettörténetek)

Azt imádják, ő imádja a lélek benned ... De az anyja nem elégedett, és nem is próbálja elrejteni? Megkérdeztük pszichológusok, hogyan kell viselkedni egy rossz gyakorlat, hogy neki nem tetszik nem semmisíti a kapcsolatot szeretteivel.

1. „A volt jobb volt, mint te!”

Natalia (31):
Mielőtt elkezdtünk találkozni Victor, volt viszonya Lena. Ők külön élt a szüleik, de sok időt töltött az anyjával. Lena, valamint az anya Viti, kedveli a virágok, és a színházban, hogy együtt ültetett kerteket az erkélyen, mentünk előadások. És nagyon gyorsan elkezdtem számolni anyja legjobb barátja, majdnem egy lánya. Victor Lena nehezebb volt: gyakran veszekedtek, és végül elváltak, fáradt az állandó konfliktusokat. De amikor anyám rettenetesen ideges életében. Még mindig abban a reményben, hogy Lena visszatér, hiányzott neki. És most ne törődj vele. Azért jöttünk, hogy a szülei vacsorára - beszél csak a Victor, elkezdek valamit mondani neki - egy hűvös pillantást keresztül rajtam. Néhányszor, amikor hívta a mobilján, és ő nem tudott válaszolni (a zuhany alatt volt, javított szekrényben) és megkért, hogy vegye fel a telefont - hallotta a hangomat, csak le.

A pszichológusok szerint, ebben az esetben a legfontosabb dolog - a legtöbb nem kap letette az ő ex.

Tanácsadó pszichológus Alain Samoshina:
Ha a fiú úgy döntött, akkor - előbb-utóbb te is anya lesz. A lényeg az, hogy ne menjen a konfliktus, és próbálja finoman érdeklődött egy szeretett, hogy pontosan mi volt a jó, hogy az anyja az előbbi. És apránként Start, hogy nem ugyanaz. De csak nem próbálja megtörni magát, és azonnal utánozni mindent. És akkor meg természetellenes. Lassan, lassan! Aztán előbb-utóbb kialakul egy jó kapcsolat. Elvégre, ha egyszer megtörtént, az ő ex, akkor, és akkor is lehet kapni.

2. „Miattad adta anyám!”

Marina (23 éves korig):
Mielőtt elkezdtük társkereső, Oleg anyjával élt. Az apja, anyja szakított, amikor Oleg 15 volt, és az egész életét szentelte, hogy a fiát. Ő maga egy kicsit fáradt az őrizetből, és a döntés, hogy a velem volt a saját lakásában. De anyám úgy döntött, hogy az egész dolog kizárólag az én kezdeményezést. És mert ez még mindig mérges rám. Különben azt hiszem, törődnek vele rossz fiú, rossz szakács neki, mossa rossz. Ő folyamatosan cáfolja a kétségek, de minden a mi találkozásunkat számomra - kínzás. Az anyja mindig azt mondja, hogy az ember vigyázni, hogy egy ilyen komolytalan ember, mint én, nem tud adni.

Nehéz, hogy engedélyezi valami féltékeny anyai szeretet. Ez lehet gyógyítani csak az idő.

A pszichoterapeuta, gyakorló pszichológus Irina Kalinina:
Ha az anya nagyon ragaszkodik, hogy a fiát, az anya a szorongás teljesen természetes. De, ahogy a mondás tartja, az idő gyógyít minden sebet, úgyhogy légy türelmes. És hogy nem mutatja buzgalma abban az esetben, ha egy fiú (főleg eleinte) gyakran kéri, vagy meglátogatja az anyja. Ha az anya rájön, hogy elégedetlen ezzel, akkor még egymással szemben az Ön számára. És másodszor, csak vigyázni rá az ember is. Amikor az anya látta, hogy fia minden rendben van, boldog és elégedett életet, míg él a barátnőjével, az ő negatív jelentősen csökken.

3. „Ez a lány nem alkalmas a fiamat!”

Elena (27 éves korig):
Azon a napon, amikor találkoztunk az anya Andrew, én szűk farmert és pulóvert egy lezúduló nyakkivágással. És az egész este elkapta felháborodott pillantást. És amikor odaértünk a beszélt és kiderült, hogy én - szabadúszó, ez rettenetesen felháborodott, azt mondják, hogy hogyan lehet olyan felelőtlen, hogy az élet, vagyis, hogy instabillá válhat. Nem tetszik egyáltalán pontot, amelynek én beleszerettem Andrew: stílus a ruha, beszélni, életmód. Azt tanácsolja, hogy ne figyeljen anyja ellenszenv, mint élek, vele, nem volt vele. De attól tartok, hogy ha időben nem találunk közös nyelvet vele kapcsolatot szeretteivel is zavarok.

Ilyen helyzetben egy kis változás nem fáj! Az ok természetesen a határok!

Tanácsadó pszichológus Alain Samoshina:
- Ha az anya annyira konzervatív, ha megy, hogy meglátogassa, próbálja ruha oly módon, szokás családja. szigorú öltözködési Pár az öltözőben nem zavarja. És ha az anyja nem tetszik a munkád, hogy tuning - „talán”, amit nem igazán szeret bennünket, hogy már keres egy másik, és mindaddig, amíg arra kényszerülnek, hogy ott van, mert ha kilép egyszerre, az összes pénzügyi kérdésekben halmoztak fia. Még mindig nagyon gyakran az anyák nem tetszik beszédes lányokat, akik az úgynevezett „a lélek a cég.” Így próbálja a lehető legnagyobb mértékben szerényen hallgat, és hallgassa meg - ez sokkal hasznosabb. Ne feledd, „birtokolja az információt birtokolja a világ”, hogy az összegyűjtött információk: tudni fogja a gyenge neki, hogy meg lehet építeni egy kapcsolatot, mit akar vele. Mindenesetre, egy rövid ideig, ez tényleg olyan lesz, mint az anyja a jogot akar. És jött ki a házából, hogy továbbra is élni akar.

4. „Ő csak illik a tökéletes feleség!”

Maria (29 éves korig):
Akit társítani a „szörnyeteg?” Paul anyja! Ez egyszerűen fanatikusan szerelmes fiával. Pasha a legjobb, okos, szép, tehetséges! Egyetértek vele. De ő büszkélkedhet sok hasonló tulajdonságokkal rendelkezik. És azt hiszi, hogy én, valamint az összes többi lány, a fia nem érdemel. Így folyamatosan a hideg megvetés, jelentési rendszeresen, hogy milyen szerencsés vagyok, Paul felhívta a figyelmet rám, és ahogy volt zavarban erről. Ha ellenséges okból kapott, nem tudtam tenni valamit! És csak nem tudom, mit tegyek!

Élsz egy ember, nem az anyja. Elfogadja azt a tényt, hogy valaki nem szeret téged, nehéz, de nagyon is valóságos.

A pszichoterapeuta, gyakorló pszichológus Irina Kalinina:
- Leggyakrabban ez akkor történik, amikor a fia - az egyetlen gyermek a családban. Természetesen ez az anya - az egyetlen és a legjobb. És ha ugyanabban az időben ez nem jó elrendezésű magánélet, a fia neki, elvileg a fő ember. És a lány - a rivális. Aztán nyerni vele a szeretet szinte lehetetlen. Minél inkább érdemes megjegyezni, hogy úgy döntött, a férfi, nem az anyja, ezért nem köteles szeretni csak azért, mert a fiát választották az Ön számára. És ha elfogadjuk, hogy egy anya soha nem akkor nem szerelmes, akkor lehetséges, hogy a felesleges frusztrációt.
Mind ebben és más esetekben nem teszik anyja ellenszenv nagyszabású tragédia. Próbálja fenntartani sima kapcsolatokat vele. Ez nem nehéz.
Először is, soha nem kritizálni, és akkor is, ha száz százalékig rossz, nem beszélnek rosszat neki. Akár közvetlenül, akár a szemek mögött! Másodszor, ne felejtsük el, hogy gratuláljak az anya-in-a szabadság, így a kis kedves ajándéka, és örömmel fogadja ajándék tőle (akkor is, ha nem tetszik). Harmadszor, fellebbezést a fiatalember anyja mindig a legnagyobb tisztelettel, ne hagyja, hogy megszokás.
És ami a legfontosabb, akár természetes, ne próbálja meg nagyban törzs élvezni. Az anya azt gyanítják, a szorgalom valamilyen trükk, a vágy, hogy célozgat magát neki bizalmat, és ez csak tolja neki el, nem közelebb.

lásd még

Kapcsolódó cikkek