3. fejezet hét kapuja


háttér:
ellenséges erők elfogták erődök Road, és most a kiterjedésű Pellenorskih területeken fekszenek közted és a falak a White City.


Kezdeti párbeszéd:
Gandalf: Utazik a szárnyak a vihar, mint én.
Az emberek hívjon minket hírnökei sötétebb időkben, de valójában mi eljutni, ahol szükség van rá leginkább. Ma ez Minas Tirith Citadel Guard. Meg kell majd szabadon mozoghatnak a városban, ha azt szeretné, hogy segítsen az embereknek Minas Tirith. Bármilyen akadály meg fog állni, de ez az ellenség kezére!
A város emelkedik a legkeletibb nyúlványa a Fehér-hegység hét szinten elválasztva kapuk. Az emberek Gondor nagy és kis jelszavakat minden kapu; kis változás jelszavakat gyakran és nagy használt sokáig. Adok egy szimbólum, amit a bizalom. Mutasd meg az őrök minden a kapuk, és ők hívni egy jelszót is.
És még valami. Men of Gondor nem ismernek, mint Gandalf. Azért hívnak Mithrandir, és azt javasoljuk, hogy tegyék ugyanezt!


1. feladat: Beszélj Talgamom at the Gates of the Sword, ami a második szint (66.7S, 17.5W)
Thalgo őrzi Sword kapu, ami a második szint Minas Tirith.
Mithrandir jótállt az Ön számára, és meg kell hívni jelszavakat minden szinten a város.
Gandalf: Adtam egy szimbólum, amit a bizalom. Mutasd meg az őrök minden a kapuk, és ők hívni a jelszavukat.
Thalgo: Mithrandir Szó elég nekem, hívlak nagy jelszót kapu Sword. Ez a "Lights of Gondor." Ne mondd meg senkinek!
A kapu mögött a második réteg a városok, amelyek az úgynevezett nép Gondor tier harcosok.
Számos taverna, laktanyák a katonák és a városi őrség, és néhány raktárak karok és képzési udvar.
Menj békével, és nem okoz semmilyen problémát. Van elég, hogy ha úgy gondolja, a cserkészek!


2. feladat: Beszélj Soromarom a Silver Gate, ami a harmadik réteg (64.7S, 17.7W)
Soromar védi a Silver Gate, ami a harmadik szint.
Mithrandir jótállt az Ön számára, és meg kell hívni jelszavakat minden szinten a város.
Soromar: hívlak nagy jelszót a Silver Gate. Ez a "Anarion".
Könnyen megjegyezhető, mert ez a neve a fiának Elendil, aki elrendelte, hogy építsenek a városban. Abban az időben ez volt az úgynevezett Minas Anor, vár a Nap Azonban, mivel a város volt átnevezni, Minas Tirith vár őr.
A kapu mögött a harmadik réteg, Tier iparosok. Vannak üzletek és kohók, valamint a piaci és a szabók a Halls a Testvériség. Építők és iparosok ebben tier van egy csomó hasznos információt, és azok számára, akik keresik a árverezők, vannak olyan szakmák tanács.


4. feladat: Beszélj Doronirom at the Gates a csillagok, ami az ötödik emeleten (65.0S, 18.4W)
Doronir őrzi kapu Csillag, ami az ötödik szint Minas Tirith.
Mithrandir jótállt az Ön számára, és meg kell hívni jelszavakat minden szinten a város.
Doronir: Látom Mithrandir vouched az Ön számára, de ez nem elég nekem, hogy benned egy nagy jelszót. Majd hívlak egy kicsit, ahogy azt mondták, hogy nem kapcsolatos a Wizard barátok, akikkel nem tudom. Ez a „költészet”.
Ne feledje, hogy a kis jelszavakat gyakran változik, ezért siess, hogy befejezze a munkáját itt. Ötödik szint városok ismert, mint egy Tier bölcs, és ez az a hely, a tanulás. A tudósok vizsgálják a csillag a helyi planetárium és a torony, és természettudósok folytassanak megbeszéléseket csendes udvarral. Az ötödik szint található több levéltár, a Ház a tudás és Scriptorium, ahol azok másolatait a nyilvántartások és dokumentumok érték.


5. feladat: Beszélj Gartorom a Gateway Rocks vezető a hatodik emeleten (66.3S, 19.2W)
Gartor őrzi Kőkapu, ami a hatodik emeleten.
Mithrandir jótállt az Ön számára, és meg kell hívni jelszavakat minden szinten a város.
Gartor: Ez a Kőkapu, ami a hatodik réteg a városok, és ez a kötelességem tájékoztatni arról, hogy a szó Mithrandir fogadását teszi lehetővé csak egy kis jelszót. Gyorsan befejezni az üzleti, és hagyja. Mindaddig, amíg a jelszó: „éberség”.
Hatodik emelet lakói a város ismert, mint Tier mesterek, de néhány közülük idejöttem. Itt vannak a gyógyítók a ház, és a Cold paloták, amely hozza a halott kell mosni, felöltözött, és kész arra, hogy beköltözik a sír, vagy abban az esetben, hétköznapi emberek, a kripta a Hill Guard.
Ezen a szinten, akkor is látni a Napkupola. Ott lesz a Tanács Gondor megoldani a nemzeti kérdéseket és a futárok a hírt a város körül, és más területeken Gondor. Nemrégiben van valami, hogy megvitassák, azt tanácsolom, hogy ne zavarják.


6. feladat: Beszélj Linharnom kapujában a Citadella, ami a hetedik emeleten (65.4S, 18.9W)
Linharn őrző Citadel kapuja, ami a hetedik kör Minas Tirith.
Mithrandir jótállt az Ön számára, és meg kell hívni jelszavakat minden szinten a város.
Linharn: Szó Mithrandir értékelik, de azt kell, hogy kövesse a megrendelések a kormányzó. Azt kívánta, hogy a barátok Wizard jelentett csak egy kis jelszót a Citadella. Ez az „igazságosság”.
Hetedik szint városok az úgynevezett Fellegvár, de ő is ismert Tier kormányzó. Néhány közemberek hívják szintek a királyok, de én nem szeretem. Gondor királya volt száz éve, és véleményem szerint bölcs szabály régens nekünk csak jó. Ecthelion Tower áll büszkén a város felett, mint egy szimbólum a hatalom Gondor.
Lelkész Denethor szabályok Halls of the Kings, de hogy ott is csak az ő meghívására.
Az útvonal a felső szint őrök őrzik a Citadella és nincsenek akadályok, ha meg akarja járni az íj a hajó és élvezni a kilátást. Tedd ezt, amíg van lehetőség!


7. feladat: Beszélj Mithrandir az udvarban kút is a hetedik szint Minas Tirith (65.7S, 19.0W)
Mithrandir van az udvaron kút is a legfelső szinten a város.
Tudod, hogy a jelszavak minden hét szint Minas Tirith, és most meg kell beszélni a hetedik Mitrandrom szint.


Az utolsó párbeszéd:
Mithrandir: Azt nem volt hajlandó többet mondani jelszavakat több szint? Micsoda képtelenség! Denethor szívesen bizonyítani erejüket. Fel kell készítenie a háborúra az ellenség, és nem zavarja a szövetségesek!
De ez nem számít, mert most szabadon mozoghatnak a városban.
Minas Tirith jól védett, épült a hét szint a stratégiai célokhoz. Nézze meg, hogyan változik az irányt a kaput? Az első középpontjában a dél követően az északi, és a kapu után újra délre.
Ez az elrendezés teszi megy fel az út, hogy áthaladjon az alsó szint az azonos távolságra, és hozzanak létre egy ilyen nagy számú boltíves alagút a szikla nem volt könnyű.
Tehát nem Anarion elrendelte, hogy a város könnyen erősíteni, akkor a támadónak kell menni egy nagyon hosszú út, hogy a legmagasabb szint városokban. városfalak senki sem tudott áttörni. Nem ellenség nem bontják le a kapukat. Denethor tudja.
Úgy véli, hogy Minas Tirith nem esik, és ezt a tudást ad neki erőt, de ugyanakkor gyengíti. Ő nem akar segíteni, nem tudtam adni neki, és a segítségére is. Azt hiszem, ez a baj.

Kapcsolódó cikkek