2 York ugyanabban a lakásban, ossza meg szakértelmét!

2 York ugyanabban a lakásban, ossza meg szakértelmét!

A férjem és én értek a második Yorkban. Most már van egy fiú 1,5 év. Szeretnénk, ha egy lány. Ossza meg tapasztalatait élő két különböző nemű baba otthon. Will vezető féltékeny, hogyan kell viselkedni, hogy ő nem érzi magát megfosztani. Mi meglepetések várnak minket, és általában, azt akarjuk, történeteket, mint ez történik))))
Csak azt akarom mondani, hogy vesszük a lány nem az a célja a gyár tenyésztési kölykök. És ha csökkentjük a vetőmagot osztott rokonok között. Így szükség van tanácsot, hogyan kell kezelni őket során ivarzás. Mi a teendő, Kobelkov))), és az összes, hogy várja mindannyiunkat.

a Caesar most van egy barátnője, és ő is velünk élő 5 dneyTse biztosan féltékeny, de biztos vagyok benne, hogy amint elkezdünk járni együtt, a dolgok jobb lesz
GallaMax kell készíteni a tény, hogy félre paradicsom as mnoyvse akik válaszoltak a hasonló témát, hogy enyhén szólva nem tanácsos a fiú, hogy a lány, de még mindig megvette és sooooo schastlivypravda Tse mi kastrirovalia csinálni Olvastam egy csomó különböző nemű kutyákat ugyanabban a házban, és itt minden külön-külön, néhány levelet, hogy minden simán során a csúszdák, gyermekmedence ülő különböző helyiségekben (nehéz elképzelni ezt a képet az otthonunkban, a másik fele a horror azt írja, hogy a kutyák megőrülnek, és csak szakadt lábat ásni a vér Connectivity n ő fele még egész ház tudja, hogy a lánya techkaSovetuyu még olvasni róla, és sok sikert a vásárlás a baba, gratulálok. Két York BOLDOGSÁG

köszönöm! paradicsomot és nem félek)))
Arra is kíváncsiak voltunk ivartalanítani már újra olvasni mindent, orvos konzultációt. aláírt. és másnap barátom haldokló kutyát kasztrálás után. ő hozta a fertőzés (((gondoltuk, hogy ez egy jel, és ahelyett, hogy a kasztrálás döntött, hogy vesz neki egy barátnője))) Mivel a legjobb York csak 2 Yorkban.
Lesz szíves mondja meg hogyan is előfordulnak. Még mindig a 1-1,5 hónap fog gondolni. A tenyésztő kölyök 2,5 hónap telt el. és a pénz meg kell ásni))), de közbejött a neve))) Maroussia! Will Max Mara))) És a lány, mennyi és milyen a neve?

Írta GallaMax

A férjem és én értek a második Yorkban.

Szép munka volt. Éltem nők és férfiak odnovremenno- 2 nőstény és 3 hím, bár nem tacskó, de túl Tiddly - törpeuszkárok. Most is vannak nőstény és egy hím. A csúszdák nem járja, aludni egy ágyban. Amikor otthon vagyok, minden az én szigorú felügyelet, ha elmegyek, akkor brary kurva közel egy szobában, a többiek mind együtt. Egy sejt soha nem zárt - Egyszerűen nincs meg. Howl nem teszik lehetővé tudja, hogy - kap egy verést. Az egyetlen dolog, ami zavar - ez jelzi minden alkalommal meg kell ismételni: „Mark - meg fog büntetni.” Megérti, mert kapott érte.

GallaMax. add, hogy minden kutyáim nem függetlenített, különben nehéz lenne.

zogni. Most már csak jelek és zavarja. bár van már kurva jelek, éppen akkor, amikor a vendégek megérkeznek. és akkor azonnal mind a fiúk és a lányok érkeznek? Úgy értem, hogy Max 1,6 év, nem lenne nehezebb tapasztalatok? bár valószínűleg zamarachivatsya))), és megszokni poperezhivat))

zogni. és kasztrált? mi is nem függetlenített.

Írta zogni

Amikor otthon vagyok, minden az én szigorú felügyelet, ha elmegyek, akkor brary kurva közel egy szobában, a többiek mind együtt.

Számomra ez problémás lenne.

Kapcsolódó cikkek