17 - kekszet - a szövegek megvitatása

Néhány klasszikus rajongók szörnyen bosszantó. Itt keksz, például. Mindenki sikoly - egy remekmű, mestermű, a típus, aki nem ért egyet, ő üljön le és kuss egy ronggyal, és akkor kap a bolond. Ami engem illet, csak egy remekmű az első rész, a második - jó, de vékonyabb, és akkor mi van a szerencsétlenség nézni egy tipikus törvény stuhaniya sorozat. Úgy kezdődik, hirtelen, majd - szilva bőbeszédűség, egy csomó oldalon Minicoy, a telek van osztva külön töredékek szakadt, akció megfullad a reflexió, az érvelés és ügyesség, a betetőzése maszatos túl apró darab vajat túl nagy szendvicset. De a szöveg olyan, mint az első kettő, és az összes ezt a felfordulást ő megbocsát. Általában minden emlékeztet a kedvenc mondása a tanár: az első két ülés, a munka a nyilvántartó könyv, majd - a tanuló rekord-book rád.

1. Elolvastam, tetszett

Régóta szeretnék kérdezni, hogy mi lenne, ha az emberek kritizálják, akkor azonnal hívják, és a kedvenc fanfegi.
Nos, mi lenne ez volt azonnal világos, hogy mit beszélünk)))

Vendége 20:21
Szeretem, így remélem, hogy még mindig azzal érvelnek,
Igyekszem nem vitatkozni a szövegeket, kivéve magát axióma szubjektivitás őket (szövegek) megítélése a különböző emberek. Ritkán vitatkozni, csak akkor, ha az ellenfél túl sok, véleményem szerint, hajthatatlan és agresszív. De nem ez a helyzet. )))))

Másodszor, Faith nem találtak megoldást, csak nyert Aysu szükséges időt, hogy megoldást találjanak, vagy ahogy Kes „befagyasztja a folyamatot.”

Harmadszor, a nagy kérdés az, sőt, mi történt a szerencsétlen vámpírokat. Megyünk, hogy megöli őket, és Ice, aki végzett a belső párbeszédek Gilgames és az összes nem ismerik a lelkiismeret-furdalás a Hit, és még csendes áhítattal. Emlékezz trio felsorolja módon - az egyik szebb, mint a másik? Például: „A kelet-európai országok feltételezett sírját vámpirizmusról szalmával kitömött, áttört a szervezet a tét, majd felgyújtották” - szól Ave Aysu. A mi megállapodtak? Ice akarja mérgezni, de nem tudom biztosan -, hogyan; Áhítat és a hit maguk döntsék, hogy megtalálja a módját, hogy elpusztítsa a vámpírokat, de alkalmazni úgy, hogy Aissa benyomásom, hogy megbirkózott a problémát saját. Végtére is, ő most a herceg volt, és tőle Kes várja a döntést. Mi történt pontosan Dublin, völgy nem írja, de Ice meggyőződése, hogy minden volt, bár nem szeretnénk Kesu de magát. Faith is úgy gondolja, a következő:
„Megnyugtatott, furcsa módon, Chris és Dumbledore. Chris beszélt filozófiailag: „Prince mindig tiszteletben a sokszínűség” Dumbledore Kes szereti a tűz a kék, ő biztosan élvezni. Még azt is megbánta, hogy elment, hogy konzultáljon velük. Azonban nem valószínű, hogy valaha is kaptam. " És ez nem vet Faith Kes: „Ez mind a te hibád” - a Sors Kes felhívja Orange.

Most a „miért olyan”.
1. Igen, ez minden „a vzlomschitski”. A pár még soha nem kívánta a felesleges áldozatok, de ha a gyilkos szükségesnek tűnt - nem áll a szertartás. Ice mindig készen áll, hogy méreg, aki lenne fenyegeti a rokonok; Hit esküszik magát ölni fosztogatókat, megijeszteni Aisa, majd könnyedén adományoz „társult”, hogy a család Esther Bosiani.
2. Halál és halhatatlanság - az egyik vezérmotívuma betörők út, és a hozzáállás, hogy a halál fic távol pátosz. Death - elkerülhetetlen, vár mindenkit, és a „régi barátok” élő sooooo sokáig kezelni vele (ő és mások) a nyugalom az ókori rómaiak:
„Úgy beszélt velem, amikor valami nagyon furcsa dolog. Ha a halál pillanatában bármely személy állandó. És az idő és tér ... Nem csoda, hogy ilyen közöny mindig egyértelműen az áldozatok a Sötét Nagyúr. Amikor elmondtam Dumbledore: „Ők továbbra is elvész, nem összekapcsolt” - idézi szavait Ice Kesa.
3. Számomra a fő következtetést ebből majdnem végleges története a következő: Kes várt ettől Aisa különben nem frontális ram, valami finomabb; Ice tudott róla, de nem a saját. „Tudtam, hogy Kes lesz boldogtalan. Ő nem szereti a negatív mezőben, hogy aggódik a hiányzó variáció, hogy nem tűri az a folyamat befejezése. Ezért most nyugszik az én Treves tartósított végtelenségig utolsó Sötét Nagyúr. De tele van lehetőség. És nem tudom megtenni. A legjobb az egészben, ha semmit nem lehet kiválasztani. Minden világosan. Annyira könnyen. A szívemben tudom, hogy baj van. De én így könnyebb. "
És valamilyen oknál fogva úgy tűnik, hogy az Európai Bizottság sajnálja nem a Dublin áldozatok, és a következő sikertelen Sevochkoy leckét. Nem csoda, hogy a pár azt mondja, a végén nem a Dublin, és az igazság „, Pers, jelen hogyan fognak találni, hogy meghatározza a hitelességét az igazság - túl erőm. Bocsánat. A szellemi összetevő a tudás szerepe az igazság nem számít. És gyakran zavarja. "

Ez most IMHO.

Vendégek lappal. felkavarta a lelkét a jó szó! * Eltörli könnycsepp * fogom újra olvasni! * Goes, fújta az orrát hangosan *

visszajelzés most két lap (rövidsége nem a húgom, nem)

remekmű van csak az első részét, a második - jó, de vékonyabb, és akkor mi van a szerencsétlenség nézni egy tipikus törvény stuhaniya sorozat.
+1

Kesa itt valami nem tudtam, hogy a végén.
Azt mondta, valami hasonló Fiaméi, hanem animágus?

[L] Guest at 7:17 [/ L], ez olyasmi, mint Fiaméi, hanem animágus?
Animagus - túl könnyű, láttuk Animagi. Kes - valami más, határozottan.

Kit érdekel.
És nem, tényleg!

Nem tetszik. Erősen kötődik a nagyon korlátozott a közönség egy része (a végtelenség. EEEE. Nem az értelem). A nyelv jó, de a történet, és az oka a viselkedésének a hősök az ördög maga a lábát szünetet. Niasilil a második rész.

(A végtelenség. EEEE. Nem az értelem).
Vagyis, az a mértéke műveltségű általában.

Ön kivett kánon Piton.
Tulajdonképpen felejtsd el. Relax - és lesz öröm.

Egy fiú tizenegy éves, így nem hiszem.
És mit gondol a fiú azt hiszi, 11 év múlva? Kíváncsi, uram.

Van egy világos rendszer: bárki „betörők” nem tetszik - tessékelte őket Orage.

Egy fiú tizenegy éves, így nem hiszem.
OMG.
Minden fiú tizenegy éves, a világ összes, a bolygók és a méreteket a gondolat pontosan ugyanúgy, és nem tetszik, hogy a beton pontosan?

Egy fiú tizenegy éves, így nem hiszem.
Nos, elképzelhető, hogy gondolta Tom 11 év. Sevushka több angyal.

Könyörtelenül megmunkálás tanácsot hogy igyon egy kis vizet, hogy le kell ölni a falon, és a hasonló támadások.
Beszéljünk a szöveget, és nem tudnak egymásról.

Válaszul a járművet - ez egy nagy fic, nagyon jó. De egy csomó nedostaka amelyek nem teszik lehetővé, hogy tökéletes legyen. Tehát az ideális nem.