100000. szolgáltatási kapcsolat „just in case”

TransCreditBank mondta 100000. szolgáltatási kapcsolat "just in case". Jubileumi ügyfél, alkalmazottja vasút, értékes nyeremények oda a bank elnökéhez Alexey Krokhin. Gratulálunk tartott Tver megnyitásának egyik pilóta irodák a Bank, rekonstruálni VTB24 szabványoknak.

A vezető OJSC „Orosz Vasutak” Dmitry Petushkov azt mondta: „Én vagyok a rendszeres ügyfele TransCreditBank, és gyakran használják a szolgáltatásokat többször vett kölcsön. A szolgáltatásról „just in case” Hallottam kollégáimtól, és tetszett, hogy a bank felajánlja, hogy segít a plusz pénzt, ha az ügyfél nem rendelkezik elegendő pénze, vagy valamilyen vásárlást. TransCreditBank már része a VTB Group, és biztos vagyok benne, hogy szolgált a legnagyobb orosz bank lesz kényelmes és biztonságos lesz, új termékek és szolgáltatások, beleértve a gépjármű hitelek. "

A szolgáltatás egy határ egy 15 ezer rubel. A használata az ügyfél fizet egy fix összegű szolgáltatási díj - 249 rubel havonta, és csak akkor, ha a szolgáltatást használó. Ha az alapok nem használt szolgáltatásokat a díjat nem kell fizetnie, és a készpénz szolgáltatások mindig rendelkezésre állnak. Az ügyfelek használhatják az alapok saját belátása - ha fizet vásárlások vagy készpénzfelvétel nélkül kivehető díj ATM TransCreditBank, VTB 24, a Bank of Moscow. Tartozás visszafizetése automatikusan kap egy készpénzes fizetés, hogy a számla kártya és hitelkeret helyreáll későbbi használatra.

„Csak abban az esetben” gyorsan egyre népszerűbb a fogyasztók körében, és ez érthető, mert ez egyike azoknak a kis által kínált szolgáltatások a bank, ami a kliens kényelmes életet”- mondta az elnök TransCreditBank Alex Krokhin.

Kapcsolódó cikkek