10 tipp, hogy segített a nagyvállalat vezetőjét, hogy sikerül az üzleti életben

Hozza létre saját üzleti - egy hosszú és nehéz folyamat, amely megköveteli a megfelelő ismeretek és készségek. Business Insider Riporterek kérdezte több sikeres üzletemberek megosztani a titkot, hogy ha egyszer segített létrehozni vagy vezetni egy sikeres cég. Ha szeretné megtudni, hogyan lehet elérni a siker már írt több tízezer könyvek és kézikönyvek, de ezek a tippek nem lesz felesleges a kezdő üzletemberek.

SumAll vezérigazgatója Dane Atkinson: „Tanulj meg nemet mondani, és összpontosítani, hogy mit tud, hogyan kell csinálni a legjobban”

10 tipp, hogy segített a nagyvállalat vezetőjét, hogy sikerül az üzleti életben

Egy nagyon fontos pont, amelyre jöttem idő, hogy meg kell tanulni, hogy azt mondják „nem”, hogy sok ötletet, hogy később eléri a briliáns ötlet. Abban az élet minden szakaszában meg kell választani csak egy módon - ez nem könnyű választás, és nem lehet mindig biztos lehet abban, hogy válassza ki a megfelelő utat. Így összpontosítani a dolgokat, hogy tudja, hogyan kell csinálni a legjobban, és ez nagyon fontos.

Az alapító divatmárka FUBU Deymond John: „Ne hajsza a pénz”

10 tipp, hogy segített a nagyvállalat vezetőjét, hogy sikerül az üzleti életben

Amikor John kamasz volt, anyám gyakran ismételt a mondás: „A pénz - jó szolga, de rossz úr.” „Mielőtt, csinálok egy csomó dolgot, mert úgy gondoltam, hogy én akartam, hogy gazdag. A legtöbb ilyen projekt sikertelen volt, és már sikerült csak amikor elkezdtem csinálni, amit nagyon tetszett”- mondja Deymond.

Entrepreneur Sarah Rothman: "Tranquility - az ellenség"

10 tipp, hogy segített a nagyvállalat vezetőjét, hogy sikerül az üzleti életben

A legjobb tanács, amit kapott az első könyvelő mikor fog létrehozni a saját cég. Mi volt szó egy üzleti tervet, és hogy mennyire kell hitelt felvenni. Aztán azt mondta, bölcs dolog: „Meg kell a pénz éppen elég a túléléshez - így felejtsd el a békét. Legyen egy kicsit féltem - ez nagyon fontos a korai szakaszában. " Inkább leírni ezt az érzést, mint „maradj éhes”, de ez egy nagyon fontos jó tanács. Éhség nagy motiváló erő a karrierem során - ez segít túlélni, növekedni és fejlődni. Úgy emlékszem, derű - az ellenség.

Ingatlan mogul Barbara Coracao: „A legjobb tanács - a bűncselekmény”

10 tipp, hogy segített a nagyvállalat vezetőjét, hogy sikerül az üzleti életben

Ez sértés és becsületsértés segített Barbara a sikerhez. „Különös, de a legjobb tanács az volt a legrosszabb tanács,” - mondta. „Az ex-barátja és üzleti partnere első egyszer azt mondta, hogy soha nem a siker eléréséhez a segítsége nélkül. Én nagyon fájt, de hála Istennek ez a bűncselekmény, mert különben nem építettek a vállalkozások számára. Elkezdtem kipróbálni az összes lehetőséget, ha csak ő nem látta a kudarc. Tehát a legjobb tanács - ez sértés. "

Üzletember és szerző Tim Ferris: „Te vagy az egyetlen, akivel kommunikálni leggyakrabban”

10 tipp, hogy segített a nagyvállalat vezetőjét, hogy sikerül az üzleti életben

Milliárdos Mark Cuban: „Ne nézd a könnyebb utat”

10 tipp, hogy segített a nagyvállalat vezetőjét, hogy sikerül az üzleti életben

Restaurateur John Taffere: „Tartsd szemmel minden részletét az üzleti”

10 tipp, hogy segített a nagyvállalat vezetőjét, hogy sikerül az üzleti életben

„Néhány évvel ezelőtt, amikor még nagyon fiatal voltam,” - mondja Taffere - „alelnöke Hyatt rám nézett és azt mondta: nézd meg a dolgokat felületesen, és nem látja a lényeget.” Évekkel később, az üzletember megtanulta, hogy nem csak, hogy a nagy kép, hanem figyelni a részletekre. „Légy éber egészen a legapróbb részletekig” - mondja.

Alapítója a gyorséttermi Panera kenyér Ron Sheikh: „Ne veszítse versenyelőny”

10 tipp, hogy segített a nagyvállalat vezetőjét, hogy sikerül az üzleti életben

„A veszteség versenyelőny egyik legnagyobb üzleti kockázatot” - mondta Sejk. Ha nem tudom, hogy az ügyfél jön és nem a versenytársak, akkor feltételezhetjük, hogy nem létezik. Ha lehet megvalósítani a pozitív érzelmek legalább néhány embert, és számukra, hogy a legjobb a saját területén, így minden esélye megvan a győzelemre.

Az alapító a képregény sorozat Dilbert, Scott Adams: „Ne add fel”

10 tipp, hogy segített a nagyvállalat vezetőjét, hogy sikerül az üzleti életben

Lululemon Alapító Chip Wilson: „Ne habozz segítséget kérni”

10 tipp, hogy segített a nagyvállalat vezetőjét, hogy sikerül az üzleti életben

„Beletelt egy hosszú ideje megérteni, hogy fellebbezni emberek segítségét teljesen normális. Az emberek szeretnek segíteni, és nem kétlem, „- mondja Chip. Ez az, amit segített neki, hogy vezessen, hogy a siker az üzleti Lululemon, mert abban az időben futott egy másik cég.”.

Emlékezzünk vissza, hogy a közelmúltban közzétett egy oszlopban AIN.UA soros vállalkozók és induló mentor Raul Varshni, hogy meg kell csinálni, mielőtt kilép a munka, és nem üzleti.

Hibát talált? Válassza ki és nyomja meg a Ctrl + Enter. hogy tudassa velünk.

Kapcsolódó cikkek