Hogyan verte a finnek

„Match TV”, magyarázza a erő és gyengeség, a finnek, mint Tuukka Rask gólt, és miért nincs sok örvendezni az első gól.

Mi erejüket

De van egy nagyon fontos különbség.

"Kuch", "bratuha", "Yes". Ovechkin azt mondta, hogy a mérkőzés alatt

Mi gyengesége

Formálisan ez az utolsó mérkőzés a csoportmérkőzések során, de valójában a rájátszásba az orosz csapat kezdett hétfőn elleni mérkőzésen az észak-amerikai piacon: a vereség után a nyitó meccsen a svédek ellen játszani lehetetlen volt. A meccset a finnek az orosz csapat, sőt, a negyeddöntőben: szükségünk van csak a győzelem - a szabályozási idő, vagy a hosszabbítás. Ha ez megtörténik, a csapat Oleg Znarka megegyezik a pontok száma (4) az észak-amerikai fiatalok, és ki az elődöntőben rovására győztes egy személyes találkozó.

Az ember, aki húz az orosz válogatott. Profil Szergej Bobrov

A finnek, ez a játék nem egy versenyen érték: győzelem meghozta a harmadik helyet a csoportban, amely nem ad semmit. A különbség a motivációs szint hatalmas - és a különbség mellett az orosz csapat.

Ezen a versenyen a finnek elvesztette az észak-amerikai (1: 4), és a svéd (0: 2). Van még három kiállítás játékok: van egy finn csapat nyerte csak az első - a svédek (3: 2), majd minden elveszett - 3: 6 a svédek, 2: 3 az amerikai csapat.

Gólkülönbség és MECCSEK öt játék az elmúlt 16 napban: 9-17. Szerzett: Määttä jogvédők és Ristolainen támadó Barkov, Granlund, Koivu, Howl, Laine, Jokinen és Filpulla.

Ki megtanítja őket

„Sajnos az eltávolítását, fiúk.” Ez azt mondja Jevgenyij Kuznyecov meccs közben

Akiket helyezték a cél

Oroszország ellen valószínűleg Tuukka Rask: töltött ebben a World Cup egy meccset a svédek, és hiányzott az egyik cél 26 lövés (második svédek szerzett egy üres).