20 beállítása jelenetek vagy világos Plugging Transmission

Salam fiúk!
Ahogy nemrég írtam egy probléma a felvétel egy hátrameneti fokozat cseréje után a kuplung ...
Minden nagyon egyszerű, én egy rocker képest eltolt 5. fokozat, sebességváltó nem volt a központban, ...
Mentem ofitsialam LADA, van egy nagyon jó srác, hogyan kell a jeleneteket, és ugyanabban az időben nem Che nem vitt, a lélek, hogy neki egyáltalán! 1 perc szakaszok, és íme! Azt mondta, néha lehet egy crunch, vagy bármi ebben a szörnyű ott, és a tengelykapcsoló ossobenno gépeinket. Sok új gépek, mint a szemét, Grant testvére dróttal-box - rúgások, hanem néha vissza vypendrivaetsya ...
LADA-Kul xD ...

Sebességváltókar legyen párhuzamos a kézifékkar, ez a helyes beállítás a jelenetek! lépés balra, jobbra lépés rastrel. xD

Itt van egy ilyen kis jelentés ...

Csak a regisztrált felhasználók vehetnek részt a vitában is.

váltáskor s2na3 felülések, különösen C3 2.kalina hech.chto lehet.

synchronizers valószínűleg módosíthatja a jelenetek itt valószínű, hogy segítsen) a paddock az állomáson))

Kaif! Ki korrigáltam a jeleneteket is, hogy a hivatalos, akár elvesztette)

ezért úgy döntöttem, hogy őket, és a mester számos fűzni Authier * vivo felvétele néha neznaya mat.chast, de itt mindegy szóvivője LADA csendesebb, ahogy van, és a hatás az igazi! Most vsluchae ami annál gyakrabban podezzhat))) és Th van egy kulisszák mögött?))

És vettem, amikor úgy rám, és még mindig, általában jobbra tolódott, az ötödik nehéz beépíteni el kell érnie (képletesen), és továbbítja egy kicsit, amikor a botot egy harmadik finoman érintse az alagútban)) és a kar nem különösebben függőlegesen, mint a sebességfokozatot: D olvasni, mi van írva, úgy hangzik, ijesztő, ez nem igazán olyan rossz, de a kiigazítás nem fáj)

igen, persze nem akadályozza meg, az üzleti, majd 5 percen)))

teljes verzió

Kapcsolódó cikkek