9 tipp a szülők

Key №1 - «magyarázni nekem a dolgokat!”

Kérjük, próbálja meg elmagyarázni nekem mindent részletesen - elvégre rád tudok tanulni sok mindent. Néha, mit gondol nyilvánvaló - teljesen új számomra.

Annak ellenére, hogy néha úgy teszek, mintha nem érdekel, és úgy tűnik, közömbös, minden magyarázat valóban segít, hogy jobban navigálni az élet és a jobb megértést a kapcsolatot más emberekkel. Tól a magyarázatot, tanulok sokat, és sok elkezdik megérteni.

Nagyon fontos megérteni, hogy más emberek úgy érzik, mikor viselkednek így vagy úgy, vagy milyen okozhat némi tetteim, és miért.

Nagyon fontos számomra, hogy megmagyarázza a dolgokat anélkül, hogy irritációt, nyugodtan és részletesen. A legrosszabb, ha valamit mondani tilos, és egyszerűen azt mondja: „Mert ez minden, meg kell” vagy „Mert azt mondtam (a).” Akkor ne váljon szégyen, és azon kapom magam, veszteséges.

Ne mondd, hogy: „Te még kicsi, és ezért nem érti”, vagy „felnőni - meg fogja érteni.” Fáj, hogy a mag!

Próbálom megérteni mindent. Nagyon, nagyon ... Kérem, ne sajnáljuk az időt, hogy elmagyarázza nekem - ez a felbecsülhetetlen hozzájárulását én önbecsülés, a hírszerzés és a mi kapcsolat van!

Key száma: 2 - „Tudja, hogyan kell mondani,” NEM „!

Nem akarok felnőni elkényeztetett és igényes ember, aki nem érti a határokat, hogy mi megengedett. Tehát hozzászoktatni, hogy a „nem” szót, és ne félj ezt.

Taníts meg, hogy megértsük ezt a szót. Tudnom kell, hogy vannak dolgok, amelyeket nem lehet tenni.

Én, ha következetes, és nem fogja megváltoztatni a szabályokat függően hangulat, vagy a szeszélyeit. Akkor leszek komolyan, amit mondott. És mégis - számomra nagyon fontos, hogy hallja egy rövid magyarázatot, hogy valami miért nem lehet megtenni, és hogyan is lehet másképpen (ha lehet).

Csakúgy, könyörgöm, ne élj vissza a „nem” szót, és nem mondja meg neki, a lehető leghamarabb, gondolkodás nélkül, hogy miért. Mint egy gyerek voltam nagyon kíváncsi, és érdekel, hogy mindent tudni a világban, és több próbát. Ne felejtsük el, az én élénk érdeklődés mindent a világon (én egy kicsit felfedező!). Kérem, mondja meg a „Nem” csak akkor, ha valóban szükséges.

Miután az említett (és) azt mondja: „Nem”, kínál számomra olyan alternatív lehetőséget, amely boldog vagyok egyetérteni. Mindig könnyebb megegyezni a „nem” szót, amikor azt sugallják nekem más lehetőségek.

Köszönjük, hogy figyelj rám. Nagyra értékelem, hogy nagyon sok!

Key száma 3 - „beszélj hozzám!”

Azt kell, hogy kommunikáljon veled, és ez olyan kicsi! Megértem, hogy része a (a) osztály működik otthon és a munkahelyen, de nem rendelkezik elegendő figyelmet és beszélgetés! Különösen egy szégyen, ha a szabadidő eltöltésére a számítógép vagy a televízió nélkül figyelt rám.

Mondd, reggel terveiről a nap, velem a Tanács (jó, vagy úgy tesznek, mintha tanácsot), kérem a véleményét különböző kérdésekről, figyelmesen hallgatni a válaszokat.

Ajánlom naponta legalább fél órát, mikor játszunk együtt, beszélni, vagy tenni valamit, hogy szeretem, és hogy mit akarok, és hogy vagy nem vonja.

Fél óra -, mert annyira kevés, de nekem - ez a fordított időt - örökre! És ez teszi számomra sokkal boldogabb.

Sorakozó velem, mert korai gyermekkorban, a bizalom, a jó kapcsolatok és mi marad veled barátok az élet!

Key száma: 4 - lehetővé teszi számomra, hogy a hibákat!

A magassága a tapasztalat egy csomó dolog, amit úgy tűnik, hogy nyilvánvaló és érthető. És persze, ha nem akarja, hogy kötelezzék el valamilyen nyilvánvaló, az Ön szempontjából, a hibákat.

De néha ez feltétlenül szükséges, hogy valami újat tanulni! Könyörgöm, adj elég önállóságot! Legyen türelmes, akkor is, ha azt látja, hogy én csinálok valamit rosszul, csak várni, hadd vásároljon az élményt.

Megértem, hogy és hogyan kell csinálni próbálgatással. Ne rohanjon helyes nekem! Adj egy kis időt a játék körül, és megtalálni a megfelelő verzióját a döntést, hogy megtanulják, hogyan kell elvégezni a megfelelő lépéseket.

Persze, hogy megvédjen minden komoly, veszélyes hibák, amelyek befolyásolhatják a hátralévő életemben. De számos más hétköznapi hibákat csak szüksége van rám, hogy én vagyok intenzíven tanulmányozták és fejlesztették.

Lehetővé teszi, hogy a következményeket tetteim, légy türelmes, és meg kell tanulni mindent gyorsan.

Key száma: 5 - dicsért meg a jó.

Gyakran előfordul, hogy a jobb és a jó viselkedést veszünk, és nem beszélnek róla.

És én így örömmel hallja, hogy tetszik a viselkedése! Annyira fontos tudni, hogy nem csak észre a hibákat, és hibák, de én eredmények és igyekezetem.

Szeretem, hogy tetszik, és a véleménye sokat jelent nekem. Tehát, ha látod, hogy én csinálok valamit jól, ha látod, hogy van valami jó, vagy mit akarok nagyon kemény, hadd tudja, hogy az! Mondd, mit észre! Feltétlenül mondja meg!

Mondj, amit akarsz, leírni a műveletet, majd megyek, hogy megismételjék az ilyen magatartás a jövőben.

Ahelyett, hogy „jól sikerült”, azt mondják nekem: „Hogyan tudsz finoman letette a kabátját egy székre.”

Ahelyett, hogy „kiváló” azt mondja: „Köszönöm, hogy segítettél, és tegye a lemezt az asztalra.”

Ahelyett, hogy „okos” mondjuk, „Látom, hogy megpróbálja, és kapsz egy nagyon érdekes kép.”

Amikor látod, és észre a helyes magatartás és igyekezetem, és azt mondta róla, szeretném megismételni ezt a viselkedést újra és újra.

Key száma: 6 - mondd, hogy szeretsz!

Csak a szavakat, véleményt alkotni maguknak, és hogy véleményt aztán majd élni az egész életét. Tól a kedves szavakat rólam, úgy vélem, hogy szerettem, és kívánatos, hogy én örömet és pozitív érzelmek.

A pszichológusok azt mondják, hogy legalább négy ölelés egy nap szórakozás (reggel és este nem számít) Csak nélkülözhetetlen a normális fejlődéshez.

Key száma 7 - nevetés, szórakozás nekem!

Ne félj, hogy vigyen el különböző helyeken és új élményeket velem! Megemlékezem az én gyerekkori, utazások és rendezvények az élet!

Próbáljuk meg voltak kellemes emlékeket, teljes az öröm és a szeretet az emlékezés őket meleg lett, és jó szívvel.

Bennem egy végtelen bölcsesség forrása, az életet, a szeretet és az öröm az a tény, hogy élek ezen a világon. Hajlandó vagyok megosztani ezeket az érzéseket a világon -, hogy támogassa nekem ebben!

Szeretem bolondozás körül van, hazugság, és érezd, szeretnek viccelődni, és kitalálni mindenféle dolgot, hogy az álom és nevetni! Végtére is, mi, gyerekek nevetnek átlagosan 100-szor egy nap, és a felnőttek - csak 5-6, és akkor nem mindig. Úgy becsülik, pszichológusok!

Ha még, néha a felnőttek is olyan komoly és unalmas. De majd felfedi a titkot - a nevetés, viccek, játékok és fantasy - ez egy biztos módja annak, hogy gyorsan egyetért velem.

Te is, volt (a) amikor egy gyerek, nem emlékszel?  «Hihonki - hahonki. „Felnőttek mondani, hogy” nevetés minden ok nélkül - jel bolond”, de valójában ez egy jel volt a jó hangulat! Szóval, gyere gyakran vicc, és jó szórakozást, és legalább alkalomszerűen foglalkozó teljes képtelenség! 

Key száma 8 - mesélt érzéseit.

Segíts nekem navigálni a világot az érzékek. Tudom, hogy nem tanították volt, amikor (a) kis (Coy), és még most is, néha nem tudja, hogyan kell beszélni róla.

De a fejlődés az én belső érzelmi világ és nekem ez nagyon fontos. Azt akarom, hogy megértsék, mi történik velem, és akkor tényleg tud segíteni, ha hívja az érzéseimet a nevük hangosan: „Nagyon ideges”, „Te egy kicsit fájt”, „Most olyan boldog és elégedett,” „Te haragszol rám „” látom, hogy szomorú vagy. "

Leírja az állapotom hangosan, én is jobban megértsük, mi a neve, hogy érzem magam most, és mi történik velem most. És azt is, biztos, hogy meséljen az érzéseiket is!

„Nagyon boldog vagyok neked!”, „Én egy kicsit aggódik!” „Én nagyon ideges”, „én meg nagyon sértő!” „Én vagyok nyűgözve, valahányszor látom.” Elnevezése a különböző érzések, segít, hogy jobban megértsék magukat és másokat

Key száma 9 - Megmutatta tekintetben.

Kérjük, tisztelem a gondolatok és érzések, a hangulat és a vágy. Annak ellenére, hogy én egy kicsit - az érzéseimet nagyon erős és érdekes gondolatok.

Akkor is volt egyszer (a) kis (Coy). Emlékszel milyen volt?

Természetesen a vélemények gyakran eltérnek. De ha magyarázni a szempontból, hadd magyarázzam meg. Tudja, hogyan kell hallgatni, és hallgass meg engem.

Mondja nekem: „Nagyon fontos, hogy belegondolok,” „Azt akarom tudni, hogy a vélemény”, „Azt akarom, hogy konzultáljon veled”, „Azt hiszem, más-más módon, de tisztelem a véleményét.”

Ezek a szavak megerősítik azt az önbecsülés, segítsen nekem, így az önbecsülés, hogy nekem az az érzésem, hogy értékeljük én és a gondolatok.

Kérjük, hogy tiszteli az én kis ember, és tisztellek!

Édesanyám, kedves papa! Az Ön kezében, a boldogság, a jövőm! Használja ezeket a tippeket, és Keys-, amely tudja, (a) az én kis levelet neked, és a mi kapcsolatok javulni fog napról napra, ígérem!

1. „azt mondja, különböző dolog”

2. „Tudja, hogyan kell mondani,” nem "

3. „beszélj hozzám”

4. „lehetővé teszi számomra, hogy a hibákat”

5. „Dicsérjétek nekem jó”

6. „Mondja, hogy” szeretlek "

7. „Nevess, és örüljetek együtt velem”

8. „mesélt a különböző érzések”

9. „megmutatta, tiszteletben tartja”

Bízom benne, és szeretlek! Ön - a (th) a legjobb (th)!

A szeretet, a gyermek

Forrás: ipsyholog.ru // „9 tipp, hogy a szülők hogyan emelni egy boldog ember.”

Szépen írt, de nem mindig működik elvégzésére. My've csak dobott egy fit, egyenes valódi könnyek, takony, a padlóra esett, lábai csak ne rántsa. És mindez azért, mert ki van kapcsolva a képregényeket, és azt mondta, hogy kéne egy kis alvás. És nincs az a meggyőzés nem segített, a magyarázat és így tovább. Kezdett elalszik a padlón, felvettem, az ágyhoz lépett, ő vissza Op, kezek taszító, mint például a dump. Azt telepítettek az oldalra, és hamarosan elaludt. Most alszik.

Nos, a szépség oly gyakran szokott (((igen szerinti írni szépen, ez nem mindig lehetséges, hogy alkalmazza azt a gyakorlatban (

Alvás és snuffle: vigyázzon, hogy ne ébredjen fel!

Allergia: Hogyan kell segíteni a gyermek?

Anya vs nagymama: ki fog nyerni?

A féltékenység nem fordítva

Gyermek orra biztonság!

Mit kell tenni, nem igaz?

Én kellemesen meglepett a lágyság!

És van egy hobbi?

Tesztelje tudását a atópiás dermatitis

Hogyan kerüljük el a veszélyeket gyermek allergiában szenvedők?

Hogyan talál időt magadnak?

Mely termékek a legmagasabb allergizáló?

Minden kérdései atópiás dermatitisz itt

Körutazás az izgalmas ízvilágát

Mennyire fontos az anyai gyöngédség?

Ez egy gyermek és egy bébi elefánt meglehetősen elrontani a hangulatot?

Ez pontosan az a nátha?

Töltse altatódal a morzsákat!

Verseny: ki a felelős az időjárás a házban?

Anyu meg kell értenie, hogy ha a gyermekét.

Mit kell tenni a szülők, ha a gyermek allergiás?

Mesélj a hobbi és nyerj egy igazolást a SPA!

TOP 5 legkellemesebb illatok

Az alapvető szabályok bőrápoló, bébi atópiás

Igaz, hogy a lányok több kell ölelést?

Teszteljük a tejet a babának kényelmes emésztést!

Keresünk 3 anyukák tesztelni levegőtisztító Venta

Kapcsolódó cikkek