24 Hasznos szokások, amely megváltoztatja az életed

Ha minden nap, hogy tegyen valamit, idővel ez szokássá válik. Ez a lista nagyon erős szokások szerint, ha követjük őket, teljesen megváltoztatja az életét.

  1. Smile. Legvalószínűbb, hogy hallott már arról, mennyire fontos az, hogy mosolyogni, de mint mondják: „a józan ész - a jelenség meglehetősen ritka.” Igyekszem mindig mosolyogni a nap. És hidd el, ez nem csak nekem tesz boldogabbá, hanem abban is segít, hogy mosolyt másoknak.
  2. Jelölje ki a legfontosabb. Igyekszem nem összpontosítanak a feladatokat, amelyeket azonnal el kell végezni, de nem jelentős. Az első dolog, amit tennie kell, a legfontosabb feladat. Ismerkedj meg a prioritásokat.
  3. Ne adjon túl sok ígéret, csak jobban. A munka, igyekszem mindent megtenni, hogy a maximális, figyeljen a kis dolgokat és a részleteket, hogy sok néznek. Mielőtt minden feladat én meg néhány határidők, és ahol lehetséges, igyekeznek kezelni az egészet előre.
  4. Légy aktív. Légy aktív, ezért a kezdeményezést, és felelősséget azért, ami történt. Amikor én akarom, hogy történjen valami, felteszem magamnak a kérdést: „Mit tehetek, hogy ez megtörténjen?”.
  5. Enni is. Cserélje burgonya chips, édesség és csokoládé gyümölcsök, zöldségek (sárgarépa, zeller, mellesleg, jól megrágni) és az anyákat.
  6. Közelebb a természethez: a tökéletes egészségi állapota jó, hogy időt a szabadban. Hétköznapokon, azt próbálja járni ebédre.
  7. Tartsa a kapcsolatot barátaival. Igyekszem minden nap küld SMS-ben a barátok. Számomra úgy tűnik, egy jó módja annak, hogy tartsa a kapcsolatot, akkor is, ha mindannyian nagyon elfoglalt.
  8. Felhalmozódnak. Legalább 10% -a bér, megpróbálom elhalasztja. A legjobb módja annak, hogy pénzt takarít meg - az, hogy csökkentse a napi limit.

Kapcsolódó cikkek