Írásos feljegyzés a bíró, ha lehet játszani!

Szabad Dota 2 verseny közepén csak. Mutasd meg, mit tudsz nélkül

Tiltott: Fontos, hogy mindkét fél betartja a szabályokat
- Erdőgazdálkodás nem lehet
-Kuru lehet abuzy, de nem Apát
Bármilyen megsértése - tehluz.

engedélyezve:
Minden játékosnak joga van, hogy egy szünet 5 perc alatt. Több - tehluz. Megnyomása szünet lehetséges csak a hozzájárulásával az ellenfél (győződjön meg arról, hogy ez nem így ROS). Ha megnyomja figyelmeztetés nélkül - tehluz.

szétkapcsol:
Ha volt egy le ellenség, meg kell várni, hogy 8 percig. Ha ő nincs a játékban - írja elvész.

Tart a játék:
Play üzemmódban csak mid csak (két kártya), illetve legfeljebb három gyilkosságok és bontási az első torony. ha az eredmény 1: 1, majd vegye a további kártyával akár 2 gyilkosságot. Az utolsó játék lesz 3-4 kártyát gyilkosságokat. Választás 6 karakter: Tinker, Silencer, Queen of Pain, Storm Spirit, Invoker, Razor.

Mi nem tesz hang ezen államok elvész!

FIGYELEM: az asszisztált öngyilkosság Bloodstone tárgya és Necronomicon3 vagy rothadás NEM számítanak! Úgy vélem, csak gyilkosság!