Téli klasszikusok nhl 2018

40 000 néző jelenlétében erős győzelmet nyert a vendégek (4: 6).

A téli időjárás mellett (kb. 0 Celsius) Chicagó igazolta a "Szeles város" becenevet: a mérkőzés során elszaporodott ütés körülbelül 30 km / h sebességet ért el.

Ez volt az első mérkőzés a "Winter Classic" részvételével az "Eredeti Hat" csapatoknak.

Különösen erre a mérkőzésre a "Reebok" cég kiadott egy évjárati lapot a csapatok számára. Detroit 1926-1927-es mintaidőszakban játszott. és Chicago az 1936-1937 és az 1937-1938 közötti évszakok formájának kombinációjában [1].

A Detroit Tai Conklin kapusa harmadik mérkőzését a szabadban töltötte.

„Wrigley Field” a baseball stadionban, ahol a csapat játszik Major League Baseball „Chicago Cubs” több mint 90 éve.

Az NHL úgy döntött, hogy a harmadik szakasz közepén a csapatok megváltoztatják kapuit. Ezt erős szél okozta. Ugyanezt a szabályt alkalmazták a tavalyi Winter Classic-ben is, de az oka nagy hó volt.

Winter Classic Nhl 2009

A játék televíziós adásait az NBC csatornák - az USA-ban, a CBC (angol) és az RDS kábelszolgáltató (francia) - Kanadában, valamint a NASN műholdas csatornáján végezték Európába. Szerint a szereplők, a program vált a legnépszerűbb NHL sugárzott az elmúlt 13 évben. Legtöbbször ezt a mérkőzést Chicagóban és Detroitban (ami természetes) a tévében nézik, majd a televíziós értékelésnél olyan jégkorong városok vannak, mint a Buffalo. St. Louis. Pittsburgh és Denver. de valamilyen oknál fogva a Providence követte. Indianapolis. West Palm Beach és Orlando. ami rendkívül furcsának tűnik, mert az NHL csapatok ezeken a városokban nem, és nem várható. Összesen 4,5 millió amerikai nézte a mérkőzést a tévében. Ez az NHL mérkőzések legjobb mutatója az elmúlt 34 évben [2].

Kezdje a visszaszámlálás a „Chicago”, akinek a játékos nyerte az első időszakban az eredmény 3: 1. A második időszakban már „Detroit” három gólt: figyelembevétele Jiri Hudler és meztelen orosz Pavel Valerjevics Dacjuk.

A harmadik periódus negyedik percében a "Red Wings" további két évet ért el és 6: 3-at vezetett, a csapatokat pedig kényszerítették a kapus Cristobal Yue helyett Nikolai Khabibullinra. Az orosz nem hagyta el a csapatot, mivel mind a tizenhárom lövést tükrözi a célján, de a "Chicago" csak a 4. célt tudta elérni 10 másodperccel a végső sziréna előtt [1].