Kokorin ragyogóan játszott, de a háttérbe szorult! Az öt legjobb játékos a 7. fordulóban a Premier League

5. Artur Yusupov, középpályás

Az emlékezetes: ő lesz a vezető lepattanó és ellopja egy játék „Krasnodar” - 0: 0.

A mérkőzés a „Krasnodar” lett „Rosztov”, a negyedik ebben a szezonban az orosz bajnokság, amely sárga-kék sikerült lejátszani a nullához. Hasonlóképpen, csak dicsekedni „Zenith”. Ez a két csapat vezeti a torna kimaradt golyók - mind a három. Hány ember számíthat ilyen összehangolt cselekvés a csapat távozása után a Don Kurban Berdyev és az egész ketrec játékosok?

Ellen „bikák” „Rosztov” játszott biztonságban minden területén a területen. Több, mint mások sikerült Artur Yusupov. Ő lett a vitathatatlan vezetője a találkozó újjáéledő és ellopja a labdát - 20. A második eredmény a mérkőzés megmutatta társa Mevlut és egy védő Petrov - kilenc. Egy fontos pont: Yusupov nem rendezetlen Gatskana veszteség, amelynek helyébe egy sérülés miatt már a félidőben. Ez Gatskan Yusupov partnere volt az előző mérkőzések - „Rostov” játszik két gazdaság középpályás és használja 3-4-3.

A lenyűgöző mennyiségű munkát Yusupov - a játék tette a 106 TTD sikeres volt a 73. támadásban, Arthur emlékeznek négy stroke és egy csapásra, amely sikeresnek bizonyult. Több ütések őt egy mérkőzés ütött csak társa Vladimir Dyadyun - hét.

4. Alexey Alekszej Miranchuk középpályás

Mit kell emlékezni: egyenlítéshez a mérkőzés a derbi a „Spartacus”, amelyben „a vasút” előhúzott egy győzelem - 4: 3.

Alekszej Miranchuk méltó belépő találatok csak egyetlen cél «Spartak» gate - szakított a támadást, és ő maga fogalmazott pont. És akkor, és egy másik - a legmagasabb osztályban! A támadás gyorsulási időt csinált egy időben továbbítása Farfan nem hagyják magukat, hogy fedezze Kombarova és Pašalić. Az utolsó szakaszban Aleksei Miranchuk ügyesen kampós labdát Selihova.

Screenshot: Sport 1.

A derby Alekszej Miranchuk folyamatosan teremt sürgős. A játék során ő kétszer fenyegetőzött, hogy valaki másnak a cél - mind a hatás történt a célt. Alex is készült négy veszélyes átvitel, hárman pontos. Plusz az egyik legfontosabb eszköz átadása. A négy ütem támadó futball sikere volt kettő. Összesen Alekszej Miranchuk készült 93 HDT, közülük 49 sikeres.

3. ZHONATAS csatár

Az emlékezetes. Két gólt szerzett a kapu „Anji” - 6: 0-ra.

A meccs után a „Anji” mentor „Rubin” Kurban Berdyev elismerte, hogy Zhonatas csatár töltött utolsó ülése Kazan - a klub a fővárosban Tatár van pénzügyi nehézségek és Zhonatusu kapott egy tisztességes ajánlat. Tehát, az oktató tudott elválás a brazil még előttünk a játék. Ennek ellenére, kiadta a sportoló a pályán az első percben. Kiderült, hogy a csatár edző értékeli.

Zhonatas Berdyev nem okozott csalódást - pontozási két gólt az első félidőben. A két támad a labdát, mind segíti acél. Ugyanígy volt a mérkőzés ellen CSZKA Moszkva néhány kört ezelőtt. Valóban, mint egy játékos nem tudja értékelni? Az ő területén Berdyev eltávolítjuk a félidőben, amikor a játék már megtörtént - „Ruby” vezetett 3: 0-ra. Annak ellenére, hogy az utolsó turné, Zhonatas nemcsak megkülönböztetni magát a támadás, hanem dolgozott a védelemben - a hitelét három interception hármat megnyert a hat művészetek.

Zhonatas levelek „Ruby” az állapotát a csapat gólkirálya - figyelembe véve a négy gólt. Az összes Premier League több, mint ő szerezte csak két játékos - zenitovets Alexander Kokorin (hat) és Spartak Quincy Promes (öt). Nagyon sajnálom, ha elhagyja az orosz bajnokságot, így a sikeres labdarúgók.

2. Gökdeniz Karadeniz, csatár

Mit kell emlékezni: egy gólt szerzett és három gólpassz egy játék „Anji” - 6: 0-ra.

Ez az első alkalom a „Ruby” szezon első percét 3-4-3. Az egyik támadó játék Gökdeniz Karadeniz. A változás az elhelyezés, ő kapott több mozgástér. Először is, egy 3-4-3 ütő sajátos már mozog. Egy meccset „Anji” és Gekdeniz Zhemaletdinovu've feltéve szélén, és Zhonatasu a szárny. Másodszor, a két partner által mozgásuk súlyosan béklyóz a figyelmet a védők, mint kihasználhatják a harmadik. Intelligens Karadeniz sikerült. Chic kap a cél - a büntetés - tette gombóc a labdát a „kilenc”.

Az új rendszer jött Karadeniz ízlése szerint. Ezt igazolja nemcsak a termelő tevékenységeket - mint négyszerese az ellenfél rajta szabályok egymáshoz oly gyakran rosszul módon leáll. A két stroke Karadeniz egyik elérje a célt. Jobb látásra csak Zhonatasa - két kettő.

Érdekes, hogy a meccs előtt a „Anji” a vagyon a török ​​labdarúgó csak egy segítő.

1. Manuel Fernandes középpályás

Mit kell emlékezni: pontozási a győztes gólt és két gólpassz át a derbi a „Spartacus” - 4: 3.

Fernandes töltött a legjobbnak Oroszországban. A bejelentés a szögletes labda Kombarov húzta vissza a „Spartacus”, hogy adja át a portugál Alekszej Miranchuk kiegyenlített. Végül a leállás ideje Fernadesh döntött, hogy sztrájkot távolságból, de a cél az volt, győztes. Mi mást, amire szükség van a boldogság egy adott játékban?

Az a kérdés, egyenesen: ahol Alexander Kokorin?

Egyszerű! Alexander Kokorin még nagy rendje, csak a sokk ebben a körben voltak a többi játékos. Kokorin rúgás a meccset „Amkar” hozta „Zenith” minimális győzelem. Öt egymást követő fordulóban, ő nem hagyja a mezőt nélkül egy gól! Az orientáció Perm nem volt semmilyen problémát - a cél, hogy megfenyegette négyszer, két agyvérzés történt a célt. Ötször a csatár fog cselezni, minden kísérlet eredményesnek bizonyultak.

Összességében, a jelenlegi bajnoki Oroszország miatt Kokorin hat gólt, ő a legjobb gólszerző a torna. Csak így tovább a jó munkát, Sándor!