900 pont cent három „egy ilyen eredmény - nem baleset

„Elegendő lenne 80 de miért nem próbálja meg, hogy a jobb?”

Vladislav Reentovich - csak Minsk lakója, akinek sikerült átadni 100 pont mindhárom teszt. A középiskolában róla reagálni mély tisztelettel:

- Ez az eredmény nem véletlen, de a természetes, - mondja Elena osztályfőnök Szorokina. - Már ismert, mióta az ötödik évfolyamon, és ő már umnichki - vizsgálták tökéletesen. Mindig lelkiismeretes felkészülés órák, részt versenyeken (ő nyerte a kerületi, városi és országos szinten), egy aranyérmet. Ő képes azonosítani a legfontosabb, és soha nem permetezik a kis dolgokat.

Vladislav adta Fehéroroszország, a fizika és a matematika. A tanúsítvány - 9.9.

- Összeg - 399. Miért van az átlagos pontszám a tanúsítvány nem 10? Két témák, amit 9 - jelentése földrajz és orosz nyelven, - mondja „KP” diplomás.

- Ezért, és úgy döntöttem, nem orosz és a fehérorosz?

- Nem, én már régen elhatároztam, hogy elviszi a fehérorosz. Tutori nem rendelkezik a megfelelő terméket. Tudjon meg mindent az iskolában vannak fehérorosz tanított Valentina Sahankova. matematika - Elena A. Sorokin, fizika - Olga Buzhinskaya.

- A fizika és a matematika volt képes átadni 100 nyelven. Talán anya filológus?

- Nem, anyám - fizikus dolgozik a fizikai tanszékén Baku State University, és az apám - a programozó. Ezek támogatott engem erkölcsileg és dönt akartam birtokolni. Mielőtt CT Volt egy pár napig. És ott volt a könyv a szabályokat tanultam az egészet, úgy döntött, hogy az összes munkahely. Figyeljünk elsősorban a hibákat, hogy történt a próba vizsgálatok (RT folytatta háromszor: a tizedik osztályban, azt szerzett 94 pontot, a tizenegyedik - 94 és 89). Dolgoztam egész téma - és itt az eredmény.

Mivel a matematika is nem minden egyszerű volt. A DH, én kotorászott át bizonyos feladatokat, például a B rész volt sztereometrikus feladat, ahol van egy kérdés, hogy a folyamat találni a mennyiségi adatok. De ez volt megvalósítható, és megcsináltam.

- Ahol megtanulhatja?

- Meghatároztam a végén a tizedik évfolyam: Department of Applied Mathematics és Informatikai Fehérorosz Állami Egyetemen. A speciálisan kiválasztott, a tizenegyedik - „Computer Science”. Benyújtott iratok pénteken.

- Jó, hogy az egyik legjobb?

- Természetesen! Ez az eredménye éves munkát. Könnyen tanulmány nem ad nekem -, hogy minden munkát. Én meghatározza, hogy tegyen meg mindent a lehető legjobban a legnagyobb. A felvételi nekem elég lett volna, hogy nem a lehető legjobb eredményt, több mint 80. De miért nem próbálja meg átadni a legjobb? Jó, ha van 100 pont.

„Tune - és úgy döntött, EGÉSZ ÉVBEN MUNKA”

A diploma a tornaterem №3 Anna Zykov átadta orosz, angol és társadalmi tanulmányok. És mindez 100!

- Befejeztem a 11 „B” osztály egy filológiai profil, - mondja Anna. - Hetente egyszer elmegyek az oktatók társadalmi tanulmányok és az orosz. Figyeli és érdekes volt. Mi az én kezdeményezésére több válogatott témák és magában foglalja őket egy nagyobb léptékű, mint az iskolai tantervbe. A fő probléma terület - a képzők aktív és passzív igenevek. Nem számít, mennyire tanított, én nem emlékszem, hol, mi! És néha zavaros a menete a választási folyamat a Belarusz Köztársaság - a harmadik PT egyetlen hiba éppen ebben a témában.

- Ítélve az eredmény, a jobb oldalon! És az angol?

- Angol írtam 100, köszönhetően a részvétel az olimpiai játékok. A város I. szakaszban megy a negyedik évfolyam regionális - a tizedik. A tizenegyedik volt oklevelet a 2. fokú a régiós versenyben. És persze, egy hatalmas köszönet iskolai tanár - Tatiana Konstantinovna Vodopyanova!

Fotó: a személyes archívumát.

- És hol fog alkalmazni?

- Az első napon nyújtott be a Kar nemzetközi kapcsolatok. Először meglepődtem egy ilyen magas tompított fokozat gondolta, hogy nem sokan fognak írja. De aztán úgy döntöttem, hogy hozzon létre és működteti az egész évben rendszeresen. A motiváció volt módszereket célok elérése, csak a szokványos feladatok elvégzéséhez.

Fotó: a személyes archívumát.

- Igen, a tizedik évfolyam. Először is, kipróbálhatják angol: Szerzett 85 pont. Ezután - 95, majd 95 újra! A tizenegyedik évfolyam, mentem minden szakaszában az összes elemet. Minden több mint 90 pontot! A második RT orosz - 100, a harmadik a társadalmi tanulmányok - 98.

- Mondd, akiben te olyan képes!

- A pápa - alezredes a tartalék, anya - egy orvosi mentés. A szüleim nagyon jól olvasható, és azt hiszem, ment nekik: anyám szavai, az 4-5 évfolyam, én mohón olvasott nem igazodik a gyermekek mítoszok az ókori Görögországban és Rómában. Apa - egy nagyon kreatív ember: a kilépő komponált egy dalt a mi iskolánk! Egy anya a kezdeményezője kirándulások Fehéroroszországban.

- És ez a szeretet eltekintve tanul?

Fotó: a személyes archívumát.

- Boldog 100 pont DH? Vagy én mentálisan felkészülve?

- Valószínűleg: Van egy aranyérmet, én mindig jó tanuló - gondosan elvégzett házi feladatát minden vizsgált személy (különösen azok, amelyek érdekeltek). Ha az eredmények kiderült rettenetesen boldog! De megértem, hogy ez, a másik viszont egy nagy felelősség. A maximális pontszámot a DH - csak egy kis felső. Az életben nem lesz több nagy, hogy szükség lesz nyerni, így nem kell pihenjen minden esetben meg kell lépni -, hogy továbbra is a kitűzött célokat, és ezek eléréséhez.

„Az érzés semmivel nem hasonlítható össze!”

Irina Willows - diplomával a tornaterem №3 Bobruisk. 100 pont telt belorusz, angol és társadalmi tanulmányok.

- Mondd el, mit kell tennie, hogy adja át a teszteket, így jó?

- Benne vagyok a tizenegyedik évfolyam társadalomtudományi elkezdte gyakorolni hetente egyszer egy oktató volt elfoglalva Alla Alekszandrovna Reneyskoy. Angol és a fehérorosz tizedik osztály elment választani.

Fotó: a személyes archívumát.

- És ez nem emelt egy kérdés?

- Nekem úgy tűnt, hogy a szint vizsgálat bonyolultságát hasonló volt a harmadik szakaszban a próba, sok kérdés nagyon hasonló volt. De voltak azok a feladatok, persze, amit kétlek, ezért ült a közönség, amíg az utolsó!

Például B. részében CT a belarusz kellett találni a szövegben szinonimája, de a társadalomtudományokban - írni a szót a meghatározása (büntetőjog). És angolul, már régóta gondolkodtam a kérdést részében, ahol szükséges volt, hogy megtalálja a hibát ... De a végén minden kiderült jobb. Összeg - 396: volt 300 pont a DH és 96. a tanúsítványt. Van egy ilyen pont nagyon jó - ez adja a lehetőséget, hogy csinálni, ahol csak akar.

- A Kar nemzetközi kapcsolatok. Benyújtott dokumentumok az első napon. Mindig is szerettem tanulni idegen nyelveket, de lesz egy fordító nem. A érzik ezt az eredményt nem hasonlítható! Elsősorban azért, mert az érték, amely megadja ezt körülvevő.

- De általában szerettem tanulni?

- Szeretem! A legnehezebb dolog volt a tudományok, különösen a kémia, ahol szükséges volt, hogy folyamatosan belegyömöszölni jegyzeteket. És egy igazi kihívás számomra voltak szabványok testnevelés. Nagyon jó volt beszélgetni az osztálytársaikkal - van barátságos osztály, és mi folyamatosan szórakoztatják egymást, vicces, nevetés.

Fotó: a személyes archívumát.

- Anya és apa boldog az Ön számára? By the way, a szülők, akik dolgoznak ben kiváló tanuló?

- Természetesen! Amikor megtudták, mind az eredményeket, rendeztek egy nagy ünnep. Papa egy vezető mérnök a „Belshina”, és anyám orvos-asszisztens a gyermek klinikára. Van egy húga, a következő évben fog menni a negyedik osztályos. És velünk élő brit rövidszőrű macska Marseille - Nagyon szeretem a macskákat.

330 tesztek írtak idén 100 pont.

291 kérelmező megadta magát 100 pont egy centralizált tesztelés.

15 ember - két témában. Ezek közül az egyik tanár.

3 fő leadott CT 100 pont három beteg.

„Oh-oh-oh, tudod, ki ez?!”: Ahogy benyújtott dokumentumok BSU a legjobb pályázó országok

„Komsomolskaya Pravda” kérte a vállalat, hogy Vladislav Reentovich, aki megadta magát 100 pont mindhárom CT (Bővebben).

lásd még

Tornaterem nem lesz lezárva, de lehetővé teszi a fokozott után a 9. évfolyam

Oktatási miniszter beszélt a jövőbeli tervek középiskolák

A diákok 50 ország tanul kibertehnologii a táborban a bankok a Berezina

A 600-páratlan alkalmazások szervezők úgy döntött, 30

Hála a modern értékelési módszerek az iskola meredeken nőtt a háromágyas, négyes a nyolcas tucat

„Komsomolskaya Pravda” segít felperesek a félreértések elkerülése végett az időzítése dokumentumok benyújtását az egyetemek

Végrehajtó bizottság, az Oktatási Minisztérium és RIKZ - Swan, a rák és a csuka az iskolában

Hogyan drámaian javítja a középfokú oktatás

„Próbáltam meggyőzni a lányomnak, hogy volt véve az orosz, de ő úgy döntött, hogy a belarusz”

Tegnap, az első DH írt közel 30 ezer diák

Kiállítás „Oktatás és karrier”: Kap egy csokit a helyes választ, és válaszd a szakma

„Komsomolskaya Pravda” megjelenés, mint az egyetemek és főiskolák meglepett belépők idén

Egy ilyen kód nem szükséges!

Oktatási kód értelmetlen és dokumentum

Keress 500 $, hogy visszaállítsa a várat, vagy repülni az Egyesült Államokban: mi a teendő a nyáron, ha a diák?

Annak elkerülése érdekében, protorchat minden nyaralás VKontakte, a diákok kell most kezd aktívan szervezéséről szóló nyári kalandok, hogy nem ért véget határideje

Tíz szabályok segítenek megtanulni egy idegen nyelvet

A vélemény egy tapasztalt tanár: Miért tanítjuk az angol, de nem tanulnak

Milyen csábító ígéretek nem érdemes megvenni

Angol nyelvtanfolyamok: hogyan lehet megtalálni a legjobb?

EnglishPapa tudja, hogyan kell elkerülni a hibákat, amikor keres angol nyelvtanfolyamok, és válassza ki az egyik, hogy segít!

„Mi választjuk ki a jövőben a” Komsomolskaya Pravda „és a Center for gyorsított tanulás Ljudmila Shabashova!

Összefoglalva az eredményeket a verseny, az iskolások

Lehetséges, hogy változtatni az életed a tanfolyam után?

Mik a lehetőségek a munkaerőpiacon nyújt szakmai képzés azok számára, akik meg akarják változtatni az életüket?

A tudás - a „Leader”!

Ahhoz, hogy egy hallgató elegendő ismerettel az első hét osztályok

Hogyan átszervezi vstupkamvuz (alakuló kampány egyetemek)

Nyerj egy három hónapos képzést folytató Center Ljudmila Shabashova!