7 Ways, hogy növelje a hatalom a nap

7 Ways, hogy növelje a hatalom a nap

1.Chem mielőtt az ember felébred, annál nagyobb a hatalom a nap kaphat.

2.Zhelaya hajnalban még minden lakója rák gyógyítható a bolygó a szeretet és a boldogság: a nap égeti nekik erőt a testében.

3.Posmotrite Sun - ez ad az energiát minden ember a bolygón, függetlenül attól, hogy jó ember vagy rossz. Ez előírja, hogy ugyanaz a tőlünk -, hogy meg tudja adni. Kedvesség, jóság, az őszinteség, vidámság és pozitív, mások gondozásával és más tulajdonságait a Nap, amit alkalmazni kell magunkat, növeli erejét bennünk. Szintén növeli az erejét ennek a bolygónak a tekintetben a férfiak és apa.

4. A specifikus szekvencia testhelyzetek úgynevezett „Surya Namaskara” (lefordítva, mint üdvözlő Sun) is növeli a pozitív tulajdonságait a gyakorlatban ez yogic technikával.

5.Iz mantrák Sun tartalmazza: Om Namo bhagavate Ramachandrayya vagy Om Namaha Sum Suryayya hogy meg kell ismételni 108-szor egy tanfolyam. Indítson Természetesen lehetőség van a növekvő hold a nap a Nap - vasárnap. Nos ebben az esetben használja a Sun Yantra.

7 Ways, hogy növelje a hatalom a nap

6. Az asztrális fény, a nap a mi anyagi világ és az ólom, hogy erősítse az emberi lehet rubin. Kevésbé költséges napenergia kövek közé tartozik: gránát, piros cirkon, vörös turmalin, spinell és avanturin. Meg kell viselni a gyűrűsujj, vagy közelebb a szívcsakra (hosszabb nyakláncok), úgy, hogy érintse meg a testet.

7. Mivel a gyógynövények és fűszerek, hogy növelje a bolygó energiáját fit: sáfrány, szerecsendió, adzhvan, kardamom, bors, kamilla, rozmaring, levendula.

Értékelje az idő, kelj fel korán, és boldog volt, hogy megfeleljen az első meleg sugarait. A Sun értékelem, és ad elég erőt, hogy legyőzni minden akadályt ezen a napon.

7 Ways, hogy növelje a hatalom a nap

Felvétel a feng shui tanácsadás telefonon. 060699996 vagy 069803188

7 Ways, hogy növelje a hatalom a nap

7 Ways, hogy növelje a hatalom a nap

7 Ways, hogy növelje a hatalom a nap

7 Ways, hogy növelje a hatalom a nap

7 Ways, hogy növelje a hatalom a nap

7 Ways, hogy növelje a hatalom a nap

7 Ways, hogy növelje a hatalom a nap

7 Ways, hogy növelje a hatalom a nap

7 Ways, hogy növelje a hatalom a nap

7 Ways, hogy növelje a hatalom a nap

7 Ways, hogy növelje a hatalom a nap

7 Ways, hogy növelje a hatalom a nap

7 Ways, hogy növelje a hatalom a nap

7 Ways, hogy növelje a hatalom a nap

7 Ways, hogy növelje a hatalom a nap

7 Ways, hogy növelje a hatalom a nap

7 Ways, hogy növelje a hatalom a nap

Amikor valaki elkezd dolgozni magát a kezdet kialakulni váratlan akadály - úgy tüzelt, költözés város, javítás, elvesztett valamit.

Egy férfi. aki igazán meg akarja változtatni, mosoly és azt mondja: „Köszönöm Univerzum, megértem a jel, én vagyok a jobb pályán, ez egy teszt az én állóképesség, bízom a világegyetem jöttünk ki megerősödve minden teszt ..

With Love. Annie Veliogorskaya

webhely statisztika

Kapcsolódó cikkek