2 héttel a szülés után, tej

Ugyanaz a helyzetem van! 2,5 héttel, egy üres mellszívó érzéssel is nagyon puha, és amikor a mellbimbó nyomva van, a tej nem szivárog a szökőkútjával, mint korábban, de egy csepp ki van húzva. De a stresszért (a nőgyógyászatért a tisztításért kerültem), azt gondoltam, hogy a tej eltűnik. De a HW tanácsadója tanácsolta, hogy minden 1,5 órában takarmányozza és táplálja a keveréket. De egyébként az üres mell megöl ((((

2 héttel a szülés után, tej

Ugyanaz a helyzetem, én is a tisztításon voltam. és bűnt követtem el, mert a szülők otthona miatt a tej eltűnt, és nem az összes placentát húzták ki! Biztos vagyok benne, hogy ezért, bár mindenki azt mondja, hogy ez nem lehet! de az is tény, hogy az én tej kezdett eltűnni, mint a elosztását válik megszűnt (10 nappal a születés után.) A sovet- nem kínozzák baba- takarmány keveréket, hogy itt írható Tipo hagyja pooret da többi nem az én opciót, és ne normális, ha egy gyermek az éhségtől kiabál, nem értem az ilyen anyákat! ne gyötörjetek sem magatokra, se a gyermekre, ne tápláljatok, és mindenképpen tápláljátok magatokat annyit, amennyit csak tudsz, 2 mellekkel! először g.rud (mindkettő), majd keverjük össze! és minden rendben lesz! ne foglalkozz ezzel, hagyd el a helyzetet! Elengedtem! kiegészítve a nutrilon kényelmével, de a fu keveréke ízlés és konzisztencia. gyakrabban alkalmazzák, és nem lusta. a keverék kényelmes, a baba eszik, de a gv sokkal jobb és könnyebb! Két hónapig tartottam a keverékben, akkor a keverék egyre kevesebbet fogyasztott, most csak a mellkas. Már 4 hónap! ne aggódjon, és ne hagyja abba ezt az üzletet! Harcoltam az utolsóig, végül elértem a kívánt eredményt! és te is tudsz! jó szerencsét neked!

Szomorú kép is van. Feladtam, és elkezdtem táplálkozni, mert a gyerek az alultápláltság rosszindulatában sikoltott. 2 héten belül is indult. Nem fejezte be az etetést az utolsóba, de már elviselhetetlenné vált, és mindhárom héten mindent megoldottak. Már csak egy hónapja vagyunk, eszik tejterméket és keveréket (napi 2 táplálék). Számomra is minden alkalommal újra leromlott a depresszió, most már összeegyeztethető. Tapasztalatom szerint azt mondhatom, hogy a megfelelő táplálkozás és a bőséges ivás nem segít semmit. Azok, akik nem tapasztalták ezt a problémát, elítélik és tanácsot adnak, hogy minden áron alátámasztják és gyakran alkalmazzák. Úgy gondolom, hogy nem szabad kínoznia magát és a gyermeket. Tej vagy ott vagy nem. A fiziológiától függ. Nem tejsav am nő látszólag ((Általában a végén már az elmúlt hónapban a hiány a súlygyarapodás, a baba nagyon vékony. Úgy vélem, hogy az idő hirtelen eszébe jutott, ha nem a kezdetétől a végéig etetés, ez nem ismert, hogy milyen lenne csinálni az egész a baba. A választás a tiéd, természetesen , ez csak az én tapasztalataim. A legfontosabb dolog nem ideges - jobb, ha nem te magad vagy laktáció.

Üdvözöljük, ossza meg tapasztalatait a sikeres etetés igény szerint)) Azt előtt 3 hónappal a pici evett egy óra / fél / két és ez valahol a mellkasa megállt egy hét kitöltés (ami mellesleg fia, sem nagyon boldog, néha rossz dolog, hogy szopni bármi.

A lányok majdnem elmentek. csak néhány csepp bal eske. SEGÍTSÉG vissza, vagy már nem lehetséges. Recepteket és tippeket várok! Elfelejtettem írni: már régen vegyesen éltem, csak a tej nagyon kevés lett.

Úgy látszik, olyan kedves az Úrnak. nem látjuk a sorsomat, hogy csak a mellkasom táplálják a kisfiamat. A GW története tele van bizonyos akadályokkal. kezdettől fogva ... napjainkig. Mindig biztos voltam benne, hogy szoptatnám a gyermeket.

Segíts a lányoknak. A tej eltűnt tegnap. Ma elkezdett panaszkodni a lányához, vagyis gyakrabban tette a mellét, és mivel ez nem segít. Úgy döntöttem, hogy kifejeztem, mi volt. Én kifejeztem és elhagytam, rendeztem, és amit látok.

Lányok, kedvesek, kivéve. Még mindig nagyon kicsiek vagyunk, de nincs tej. Az anyasági kórházban a szülés utáni második napon szenvedtek stresszt (gyanú merült fel a csecsemő csípőjének töréséről). A kolosztrum majdnem elment, és itt.

Kezdés eltűnnek tej .: ((A nátha, például orrfolyás, és csak az éjszakai és tegnap kellett etetni kettő, majd öntsük le a gondolat, és szinte semmit decant És ma éjszaka után, mintha ez egy kicsit, és most ismét egy pár !.

Már majdnem 7 hónaposak vagyunk. Nem fogom azt mondani, hogy mindig sok tejes volt. Épp ellenkezőleg, mindig harcolt a GW-hez, bár keverékét etették. Nagyon szeretett volna legalább egy évet etetni, de valami kevésbé tej. Miután.

Tej anyukák, köszönjük mindenkinek. Röviden a lényeg: 6 hónapos vagyunk. Kizárólag a HR-n. Ezen kívül, hogy a csalás csak próbálja (egy héten nyalás cukkini))) Tej mindig is elég. Még sokan voltak is. A lány nem tudott mindig megbirkózni az árapályokkal. Mellkasi.

Vobshchem az én kölyökem majdnem 3 hónapja volt, teljesen a gv, születtem 3170, 3060 kivonat, egy hónap 4040, 2 5000, és közel 3 ő egyáltalán nem írta. a férjnél élünk, de a családon.

Kapcsolódó cikkek