14 szovjetek, hogyan lesz romantikus - romantikus dátum, ajándék szeretteinek

Szeretteit nekünk a gondoskodás és figyelem, hogy olyan szükséges mosolyogni, és jól érezzük magunkat. Végtére is, a szeretet - a kis dolgokat, nagy és kis tettek.

Összegyűjtöttük neked megható „történelem” az élet szerelmeseinek. Bennük talál egy jó ötlet, felismerve, hogy megüt a legközelebbi személy.

1. Lehetséges, hogy nem a várt meglepetés, még akkor is, ha távol vannak a kedvenc

Tavaly, Andrew volt üzleti úton Valentin napon. Titokban hozott anyám, hogy a város, hogy tudtam időt tölteni vele, míg ő elment. Ő lefoglalt egy asztalt az anyja étterem és fizetett egy masszázst kedvenc spa. Megdöbbentem, amikor kinyitottam az ajtót, és ott - anya. Egy hihetetlen meglepetés!

2. Írja egymást kellemes jegyzetek

Mi Misha van egy notebook, amelyben hagyunk megjegyzések egymást. Tudom, hogy amikor felébredek, vagy jöjjön haza egy stresszes nap után, akkor olvassa el a notebook pontosan mit akartam hallani, így a mai napig.

3. Legyen minden este az esti találkozó

A barátom és én együtt élnek. És a közös vacsora soha nem könnyű. Azt tervezzük, menük, előkészíti és együtt eszik minden nap. Tehát vágja ki a lehetőséget, hogy egyedül legyen egymással és pihenni. Ez a mi rítus, ami kincs.

4. Mondjuk, hogy „szeretlek”, az ő intézkedések

A barátom nem teszi gesztusokat és kiabált. Csendes romantika neki a legjobb. Mindig kinyitja az ajtót, rám ablak mellé a gépen. Mindezek kis dolgok, mint mondja, „szeretlek”. Újra és újra. A barátom szereti a meglepetést. Néha megnézem a postaládát és találni egy új zeneszám vagy egy érdekes könyvet a „rejtély” a feladó. Ez olyan csodálatos!

5. Egy idő váratlan látogatások naponta

Szeretem piknikezni. Vegye élelmiszer velem a kedvenc étterme, és megy a park ebéd kedvencem. Néha, amikor nem tud elszabadulni a munkából, hirtelen megjelenik az ajtóban irodájában nagy élelmiszer.

14 szovjetek, hogyan lesz romantikus - romantikus dátum, ajándék szeretteinek

6. segítsünk egymásnak, ha szükséges,

A legromantikusabb dolog, hogy lehet, hogy nekem Dima - elbomlanak tiszta edényeket helyenként csomag élelmiszer konténerek és vegye lányunk Lisa iskolába. Lehet, hogy nem is olyan szexi, de csak jó nekem!

7. Keresse meg a módját, hogy megismerjük egymást igazán

A legelején a kapcsolatunk Diana kínált feltenni egymásnak kérdéseket e-mailben, és reagál rájuk. Azt hittem, ez egy jó módja annak, hogy megismerjék egymást. Tavaly, miután 9 év házasság, ő adott nekem a könyv „Kérdések és válaszok”, tette fel a levelezés 3 év alatt. Tehát tényleg ismerjük egymást, sok érdekes dolgot. És jó volt újra elolvasni az egészet újra.

8. emlékeztetnek egymásra a legélvezetesebb pillanatok

A mi ötödik évfordulóján, főzök a kedvenc ajándék: egy kis darab papírt írt a legmelegebb emlékek életünk vele, és megválaszolja a kérdést, hogy miért szeretem. Eldugtam őket a ballonok. Férj nyelt, és olvassa el, mi van benne.

9. vigyázni amikor az a legfontosabb

Itt egy történet arról, hogy magával ragadó férjemmel. Elmentem fürödni. Volt egy nagyon hideg téli napon, és én jól. Hallottam az ajtót. Ez volt gyanús, mert a férjem - egy igazi joker. Remélik, bármi lehet. És akkor azt mondja: „Hoztam egy friss és meleg törülközőt a szárító.” Ez annyira csodálatos és megható.

10. Tartsa különleges dolog

Szeretem, ha a kellemes dolog: síbérletének az első sítúra jegy egy hűvös koncert, vegye figyelembe, hogy a kedvenc elhagyta az ajtómon az egyetemen. Sok évvel később, ezek az elemek nagyon értékes és romantikus. Én és a férjem tartani a kis dolgok csaknem 15 éve. El tudja képzelni, milyen nagy ez újra és újra, hogy fontolja meg a kincseket a múltunk élet együtt!

11. Légy spontán

A férjem szereti meghív, hogy lassú tánc a a szoba közepén. Aztán megpróbálja énekelni, mintha tudni, hogy a szavakat a dal, hogy játszik. Ő nem így van, ameddig ünnepeltük 17 éves. A szívem olvad ezen eddig.

14 szovjetek, hogyan lesz romantikus - romantikus dátum, ajándék szeretteinek

12. Roll a luxus romantikus vacsora

Mindig is szerettem a Valentin-nap, de minden megváltozott, amikor megnősültem, és Moszkvába költözött. Ezen a napon, a férjem és én mindig is a divat héten. Mi annyira fáradt, hogy jön valami, ami nem volt az erőssége. De egy pár évvel ezelőtt, mi is úgy döntött, hogy megünnepeljük otthon. Azt nem hozták létre, hogy előkészítse és tervezni valamit. Oleg azt mondta, semmi ok az aggodalomra. Hazajöttem után órákon át, és ott talált egy gyönyörű rózsaszín rózsa, bor és luxus étel az étteremben. Soha nem fogom elfelejteni, amit gyengédség és gondoskodás éreztem abban a pillanatban. Férj mindent tud, amit akarok!

13. Ajándékok saját kezűleg - egy nagyszerű módja annak, hogy meglepetést egy szerettük

Amikor elkezdtük társkereső barátommal, én nem úgy rendelkezett, hogy drága ajándékokat, így vettem a képek különböző utak, nyomtassa ki őket, és egy kollázs, ami el van rejtve egy szép dobozban.

14. Ne feledje, a tizenhárom óra

Azon a napon, amikor éppen egy éve, én nyitotta meg a boltban, a férjem jött a lezárást egy hatalmas csokor virágot és egy csodálatos igazán romantikus képeslapot. Minden ügyfél felszisszent, és én természetesen elpirult. Ez annyira aranyos!

Kapcsolódó cikkek