10 titok, hogyan lehet növelni lefedettség Instagram

Hello mindenkinek. Én továbbra is írni hozzászólás az új Instagram. Az utolsó utáni írtam az innováció és a fontos új kifejezés „lefedettség”. Ma beszéljünk arról, hogyan lehet növelni a szerves lefedettség legalább 50% előfizetők láttuk a hozzászólásaidat.

Magától értetődik, hogy a tárgy, az előfizetők száma és tartalma egyáltalán más, de ma szeretnék beszélni a dolgokat, hogy hasznos lesz mindenki számára!

Így a 10 titkot, hogy növelje a szerves lefedettség:

4. ASK. Mintha csak nem hangzik, de fokozottabb bevonására (és ezért lefedettség), csak meg kell kérni. Ahhoz, hogy gyűjtsön több mint, akkor csak meg kell kérdezni: „Tedd szereti” a leírás a bejegyzéshez. Továbbá, kérdéseket, ösztönzik az embereket, hogy kommunikálni. Íme néhány ötlet: nem közvélemény-kutatások, a szavazás, kérve ügyetlen és provokatív kérdéseket, hogy az emberek, hogy egy választás között az A és B és mások.

5. A „történet”. Harc történetek nem annyira keserű, mint a szalagot. Továbbá, az algoritmus kronologikus történetek, történetek, és mindig az első helyen a szalagot. Nagyon kevés üzleti célokra történetek egy promóciós módszer, így megy ez

Vége az első rész. A második rész posta feküdt ki az utáni tárcsa 25 embernek tetszik (lásd mit csinálok itt). A második rész fog megjelenni először én instagrame @ amirikus. Tehát várjuk!

10 titok, hogyan lehet növelni lefedettség Instagram

Kapcsolódó cikkek