10 éves a lefolyóba!

Voltam ilyen helyzetben. Már csak az otthonukban, ez a szerencsés. De még mindig van egy gyerek. Nafik nafik ezt a fickót. Lettem szabad, balra egy csomó probléma, hogy több időt a kedvenc. Elmúltak bolyazki során szerzett házasság. Mindez azért, mert az idegek. És a pénz, furcsa módon, nem változik, ahogy általában az élet, már hiányzott. Egy új munkahely, új barátok. Most már értem, hogy 17 év házasság nem tekinthető „a lefolyóba”, ez még mindig egy élmény. De nem bántam elválás. Ön korábban csak ezt a harc az illuzórikus „család”, valami pyzhilas folyamatosan javul, építettek. De ha nincs normális alapja, mindezek épület-várak a homokban. Egy alapítvány elsősorban a tisztelet és a közös célok. Te nem, és nem tettem. Ne buzdítsák hányni, hívom gondolkodni és mérlegelni minden előnye és hátránya az ilyen házasságot. Különösen a gyerekek van. A szülők nem várhatjuk el, csak az életed. Remélem mindig csak magukat. És ha nincs elég pénz az igényeiknek, vagy közepes, vagy talál további jövedelem. Sok szerencsét.

Sebek, sajnálom a elírás.

Összesen 30 éves. Megnyerte a nők, 40 i50 i60 év, és sikerül férjhez, és gyermekei. Ő és a sírás 30

anya azt mondod *****


Igen anya *****, hogy még az elején az élet nem adott, így még „nem opció neki.”

Igen, biztosan az ember 10 elveszett let.Kucha elvesztegetett időt és pénzt értéktelen öregasszony, aki nem is szült egy szoba rebonka.Horosho bár célja a fejében, és BAOC megy azzal, amit jött jó rajta amúgy nem.

Átnéztem ezt. Egy ponton azt összepakolt, és elhagyta. Igen, büszke és szegénység))) Ezért úgy ösztönözte a karrier növekedést. Fejével ment dolgozni, én seb üzleti utak, elment egy csomó pénzt, vettem egy sima (bár a jelzálog), de 5 éven keresztül is, ez majdnem teljes egészében)) Ez ugyanaz a dolog, hogy béreltünk egy lakást, hogy pénzt, csak ebben az esetben, akkor él lakásában, de az igazság az, hogy többet fizetni ((
Létrehozása és magánéletéről. Nős már nem akar (nabylas házas.), Férfiak a szerelmesek és a szponzorok.

Ezért minden nő úgy gondolja, hogy házasságkötés lesz lóhere, és amikor a valóság kopogtat a fejét, akkor biztos, hogy hibás az egyik ember (nem felel meg az elvárásoknak, stb, stb), az én tanácsolom, hogy ezt a lapátot, és az ő fej turkálni!

Az utóbbi években vált a „cut” Jövedelem rám. Beszámolok költségeket.


Ő egy felnőtt független személy, akkor miért nem tartozom egy fiókot. Ő a szolga?

Támadt egy ötlete: miért él az ember, megtisztítása után őket, szakács, mosni, tenni valamit, ha nem muszáj, és az ebből származó előnyöket nem?!


Egy ilyen gondolat - egy jelölő szeretetét itt és közel nem illata, hosszú ideig.

Összesen: 5 év házasság, semmi, de gépek (mielőtt még hozzá egy kis +) semmit.


Az Ön számára értelmében a házasság - a skopidomstve. Házasság - egy üzleti vállalkozás. Úgy vélem azonban, az Ön számára - igen. Döntés - válás. A férje is 10 év alatt a macska farkát billentett, élő önző naplót. Hagyja magát talál egy normális nő.

Hálózati kiadás «WOMAN.RU (Zhenschina.RU)”

Elérhetőségek kormányhivatalok (beleértve Roskomnadzor): [email protected]

Kapcsolódó cikkek