Spanyolország - Olaszország előrejelzése szakértők által mérkőzés fogadás LEON (június 27.)

Spanyolország (MW) - Olaszország (mondván): fogadást a mérkőzés

A kedvenc a mérkőzés a spanyol csapat, amely fogad nyerni a bukméker Leon által elfogadott tényező 1,69. Bet nyerni Olaszországban lehet idézet 5.46. A döntetlen a találkozón által javasolt tényező 3,80. Valószínűség összege alatt 2.5 gól névleges magasabb, mint a valószínűsége a teljes több, mint 2.5 gól - az arány a koefficiensek 1,80 és 1,92.

Spanyolország lett az egyetlen csapat a csoportkörben az Eb elvesztése nélkül egy pont. Abban a csoportban, Portugália, Macedóniában és Szerbiában, ő nyerte meg mind a három játék a teljes pontszám 9: 1. De általában azt nyerő széria öt mérkőzést. Ezen túlmenően, a spanyolok nem vesztette el 12 egymást követő harcok, megnyerte őket kilenc győzelem.

Olaszország a csoportkörben legyőzte a pontszám 2: 0 Dánia, majd elvesztette az állás 1: 3 Csehország, majd megnyerte a minimális pontszám 1: 0-Németországban, és ezzel megtette az első helyet a kvartett. By the way, ha a többi mérkőzés a harmadik fordulóban a Cseh Köztársaság Dánia verni, az olaszok válna csak a harmadik a csoportban, és nem jutott volna be a rájátszásba.

Szakemberek a bukméker Leon úgy véli, hogy Spanyolország a megbízható kielégítése kedvenc állapot és nyeri a közelgő mérkőzés a különbség nem kevesebb, mint két gólt. A legvalószínűbb játék pontszám - 2: 0 mellett a kedvenc.

Együtthatók bukméker Leonbets iroda az eredmény a mérkőzés Spanyolország - Olaszország: