Anji „trashes” zenit „, és a negyeddöntőben az orosz kupa

"Anzhi" Makhachkala - "Zenit" St.-Petersburg - 4: 0 (1: 0)

Célok: Hasanov Budkovskyy 29., 62., 69. Berisha, 79.

"Anji": Yurchenko Gadzhibekov, Shandala, Mensah, Musaly, Tigiyev, Hasanov Ebecilio (Majewski, 77), Berisha (Amado, 84) Ilichevich (Obertan 70), Budkovskyy.

"Zenith": M. Kerzhakov, Anyukov, Lombaerts, nope, Zhirkov, Mac (Lodygin, 59), Javi Garcia (Witsel, 46), Mauricio, Shatov (Kokorin, 46), Juliano, Dzyuba.

Lapjai: Budkovskyy, 31, Berisha, 36., Gadzhibekov, 52 - Neto, 36., Kokorin, 57, 67 Zhirkov

Removal: Kerzhakov, 58. Juliano, 89. Hajibeyov 89.

A vezetőedző, „Anji” Pavel Vrba után győzelem „Mordvin” a korábbi szakaszában a Cup of Russia ígért a következő szakaszában a verseny forgatás szerkezetét. Valaki, hogy érhetett fel a gondolat, hogy a komoly harc a trófeát Mahacskala nem gyűjtik. De csütörtök este bebizonyította, hogy legalább olyan figyelmetlenség a kedvezményezettek részéről Cseh mentor nem teszi lehetővé. Anélkül, hogy hozzanak létre, hogy megbirkózzanak a Petersburg csapat, amely eddig senki nem vesztette ebben a szezonban, ez aligha sikerült volna.

Felállás „Anji”, bár eltér a volt az előző meccset „Tom”, de ez nem nevezhető back-up vagy vegyes. A pályán vannak, akik legalább egyszer ebben a szezonban, de elhagyta a bázist.

Már az első percben a játék lehet elhagyni a benyomást exkluzív Mahacskala bizalmat a saját képességeit. Alig tíz perc telt el, és a vendégek a kapunál lehetett számolni a három potenciális esélye gólt. Az első esetben Musalova blokkolta visszaáramlás, a másik két Michael Kerzhakov mentettek pitertsev, ami az első ütést rögzítetten Gasanova egy szögletet követően, majd lövés Budkovskyy visszapattan alá tekert.

Az első alkalommal, mint a többi meccs volt eseményekben gazdag. Csapatok kicserélt megközelíti a kaput, nem reteszelő biztonságosan játszanak. De ha kapunk Pétervárott megközelítések, majd Makhachkala - tele pontozási esélyeit. Példaként a 28. percben, amikor Berisha látta Hajibeyov csatlakozott a támadást, és így a kapitány egy-egy - a vendégek ismét megmentette az egykori kapus „Anji” Kerzhakov.

Hasanov cél végén egy óra a játék volt a logikus következménye, hogy mi történik. Makhachkala megvalósított "standard". Úgy döntött, hogy játszani sarokban, a fiúk úgy tűnt, hiába rendelte el, de a kombináció sikeres volt a végén, és a határon a szárnyon középpályás „Anji” átalakul egy cél, ütő egy üres sarokban.

A vendégek hiányzott a labda nem szurkolni. Sőt, majdnem találták magukat nagyobb bajt, ha Budkovskyy esett a büntetés terén után harc a kapus. Voronyezs játékvezető Vladimir Moskalev okok a büntetés nem látott.

A félidőben mentor „Zenith”, amely egyébként kerül a kupa mérkőzésen szinte a legerősebb csapat, tette csak két változás, amelyek közül az egyik kénytelen volt: Sérült Xavi Garcia kapcsolva Witsel, és nem elégedett az edző a játék Shatov engedett Kokorin.

A játékosok a „Zenith” kezdett fellépni sokkal agresszívabb előre. És ez lehetővé tette számukra, hogy építsenek egy pontozási esélye. Dzyuba, úgy tűnik, a segítségével az illegális tevékenységek a büntetés megszabaduljon a gondnokság Shandan, toló brazil védő „Anzhi” idején lumbágó, és azon kapta magát szembe a Yurchenko. Oroszország csatár hit közelről, az biztos, de a kapus, „Anji” csoda reagált a sztrájk.

Ukrán csatár által zúzás a 69. perc, amikor egy menetben elfogott uncalculated kapus Neto és a dobogó Lodygina, küldte a labdát a kapuba által Lombaerts aki ott állt a sorban.

Behajtott Obertan, akinek sikerült a második felében Ilichevich ünnepelte visszatérését művelettől eltérő segíti a Berisha, aki ügyesen csúszott egy kereszt francia - 4: 0!

Yurchenko a mérkőzés végén nem engedélyezett Witsel tölteni legalább egy gólt a presztízs.

Utolsó desyatiminutka vált puszta élvezet a játék, mind a játékosok, „Anji”, és a rajongók a csapat. Időnként mi fiúk játszottak, mint a képzésben. Nem minden Zenit elvesztette ideg, és a végén a játék volt egy nagyszabású verekedés következtében gazság ellen a szentpétervári brazil Juliano Hajibeyov. A kapitány „Anji” a kirívó durvaság mondta, nem tudott ellenállni. Mert Légiós „Zenith” eltávolítása alig vált jelentős büntetést, de Ali nem lehetséges a áramfelvételét a kupa már nem játszik, nem számít, milyen messze a versenyen előre csapat.

És ez talán az egyetlen szépséghiba a legvilágosabb, meggyőző győzelmet „Anji” alatt a „Zenith”, amelyet általában elvesztette az első alkalommal ebben a szezonban.

Makhachkala nagy győzelem a második játék a sorban. A következő szakaszban a Cup - a negyeddöntőben - Vrba között tavasszal játszani „Ufa”. És előtte a mi csapatunk vasárnap hazai pályán a bajnokságban a „Krasnodar”, ami most is van az engedély 1/4 jutott a hosszabbításban verte „Orenburg”.