5 Ways, hogy növelje értéküket az emberek szemében

5 Ways, hogy növelje értéküket az emberek szemében

„Ő nem értékeli rám, nem tiszteli!”, „Én mindent neki, és nem látja”, „Nem hall engem, nem érdekli a kívánságomat!”

Milyen gyakran halljuk ezeket a kifejezéseket. Barátoktól, ügyfeleink, az ismerős. Látjuk őket a fórumokon és blogokon a nő.

Mi már egyszer sem beszélt maga az érték. Az a tény, hogy meg kell szeretni magad. Végtére is, hogy az érték a mások szemében attól függ, hogy értékeljük is. Azt érintette ezt a témát, például a cikkben: „Mit jelent szeretni magad?”.

Mindenesetre, hogy változtassanak hozzáállást magad, szereted magad - ez az első fontos lépés egy boldog kapcsolat.

A második szakaszban - az, hogy kezdenek viselkedni, és cselekedni, hogy mások is megváltozott a hozzáállás az Ön számára.

És ma fogom megosztani veletek 5-én a módját, hogyan növelheti értékét az emberek szemében.

Kiválaszthatja az egyik módja, vagy próbálja ki mindent egyszerre.

Az első módszer. Ön - a nő. És úgy dönt, érdemes férfi!

Az első módszer kapcsolódó törvények működnek a természetben. Gondolkozz és nézni a filmeket az állatokat.

Tehát, van egy nő. És amikor a párzási, férfiak kezdenek mutogatni előtte, harcolni érte. A nőstény várja a legerősebb és a legjobb a hímek otvoyuet jogukat, hogy vele.

Ugyanez történik az emberi kapcsolatok. Men - férfiak, amelynek meg kell nyerni a jogot, hogy veletek.

Ezért nincs semmi baj, ha azt mondja az ember, hogy ő a versenytársak, hogy meg fogja választani.

Megértem, hogy úgy gondolja, hogy ez csak akkor lehetséges, a kezdeti szakaszban a kapcsolat.

De nézd meg az állatvilágban példákat. A jelenlegi két rövid életű. És akkor a nő keres egy új társ.

Ha már egy kapcsolatban, együtt élnek, házasok, meg kell alaposan világossá tenni, hogy az az ember, hogy még mindig fenntartotta magának a jogot, hogy válasszon! Fogadja ajándékok és virágok a többi embertől. Vegye figyelmét és az udvarlás. Azt feltétlenül tudni a férfi, aki vigyáz rád. De néhány esetben meg tudja mondani. Meg kell felelnie az intézkedést, és helyesen választani a szavakat, hogy a férfiak nem fújva féltékenység. „Igen. Vettem ezeket a virágokat, vagy egy ajándék, hogy azért, mert nem volt elég zsetont. Szeretném, hogy ezek a virágok, de még nem kaptam egy ilyen szép csokor. "

A második módszer. Tanítsd meg a férfi, hogy vigyázzon rád.

Ha az anya a férfiak nem tanították neki, hogy vigyázzon a nők, akkor meg kell csinálni magának.

Időről időre olvassa el a férfi kéri, hogy tegyen valamit, hogy hasznos lesz mind a ketten. Vegye ki a szemetet, a kalapács egy szög, menj a boltba, hogy nehéz táska.

De ez még nem minden.

Ezek az intézkedések, amelyek korábban írtam, a valamilyen módon meg kell mindkettőt. Ő veszi ki a szemetet - de ez nem rontja el személyesen. Te együtt felgyülemlett. Kalapács egy szöget, és tegye a polcon - ez ugyanaz a cselekvés, hogy hasznos az Ön kettő. A zsákok nehéz termékek és háztartási cikkek, hogy használja együtt is.

Meg kell értenünk, hogy az ember nem csak azért, hogy a csillagokat az égen. Ez a túl hideg és világszerte. Lehet, hogy megijedt. De a kis rendszeres kérések hozzászoktatni az ember, hogy segítsen.

Kezdi megtanulni, hogy tegyen valamit az Ön számára, vegye figyelembe a kívánságát, érdekelt, amire szüksége van. Tehát tanítani neki, hogy te és a vágyak - fontosak.

A harmadik út. Gyere, hogy az ember a közepén a világegyetem.

Az egyik leggyakoribb hiba, hogy csak megöli az értéket az emberek szemében - ez, hogy neki a közepén a világegyetem.

Hányszor láttam ezt a hibát! Hányszor elkövettem azt maga!

Ön ismeri a helyzetet, amikor a lány elkezdett egy kapcsolatot egy ember, aki már nem foglalkozik azzal, hogy fontos, hogy megáll beszélgetni a barátaikkal.

Mi valahogy dobolt a fejében, hogy ha van egy ember, az élet értelmét kell jönnie, hogy az a tény, hogy a férfiak élni az életet. Te otthon ül, szakács neki ételt, vas és mosás. Létrehozása valamennyi feltétel, hogy jól.

És, persze, elvárják, hogy értékelni fogják, és viszi a kezüket. De valamilyen oknál fogva nem viselnek a karomban! Nem veszi észre a áldozatokkal, a szorgalom és erőfeszítés! Ennek oka, hogy a rohadék!

Töröm a illúziókat. Nem fogja értékelni ezt! Soha!

Ha feláldozni magukat kedvéért a kapcsolatot, senki nem fog soha értékelni. Minden, amit csinál a kapcsolat, amit csinál illetően a partner minden áldozatot és erőfeszítést - minden, amit csinál önszántukból és ingyenes. Ez semmi. És ha korábban nem azt mondják, hogy azt mondják: „Én vagyok az áldozatot a barátok és a karrier, és akkor most meg kell erre jön haza erősen 06:00, magammal az összes szabad idő és megáll beszélgetni a barátokkal”, akkor ne lepődj meg, hogy a ő nem. És alig egy ember, hogy fogadja el az ilyen körülmények között, akkor is, ha hangot velük.

Ha csinálsz valamit, a többi, és nem azonnal mondani, hogy mit várnak cserébe, ne lepődj meg, hogy az emberek hogy ez érzés nélkül egy szívességet, és a vágy, hogy visszafizeti a jó a jó. Ezen felül, általában a férfiak meg a nők viselkedését - értetődőnek, természetesnek. Ebben az esetben, az idők kezdenek irritálja a gyámság és a túlzott beavatkozással. Titokban álom, hogy már végre volt saját érdekeit és hobbi. „Amikor végül, majd valamit? Fáradt, ő rohan hozzám, mint a füstölt tojás. "

Igen, bevallom, vannak olyan emberek, akik szeretik, ha fúj a seggét. Ez akkor fordul elő a fájdalmas kapcsolatokban, ahol a partnerek játszanak bizonyos szerepet. De ez - nem a témája a mai cikkben.

Általában a nők, akik feláldozták magukat a saját vágyait és érdekeit, irritációt és szánalom a férfiak. Ezek a nők már nem érdekli, kérjük, hogy gerjeszti a képzelet és a fantázia. Mindig csak nyafogást és a szenvedés. Mindkét férfi kezdi kezelni őket könnyedén.

Tehát, dobja el az ember a közepén a világegyetem. És, hogy önmaga, a kedvenc! Meet barátok. Tegyük félre az ideje a hobbi. Ha problémája van egy hobbi, írj magadnak egy listát, amit valaha is akartam csinálni. Tánc. Rajz. Szappan. Art. Általában minden érdekli. És akkor megy pár tesztnapokra minden elemet a listából. Akkor hamar rájön, hogy az Önt érdeklő, és mit nem.

Még jobb, ha kiválasztja 1 nap egy héten, hogy teljesen szenteli magát, és az ő dolga. Szauna a barátokkal. Masszázs. Kozmetikus. Vásárlás. Este mehet a barátaival egy bárban vagy klubban. Talán még egyedül akar lenni ezen a napon. Többit ügyek és a hiúság.

Nincs semmi baj a tény, hogy van valamiféle saját életét eltekintve a kapcsolatot. Éppen ellenkezőleg, ez vicces! Lesz rengeteg új tapasztalatokat. És a többi egymástól - ez jó a kapcsolat.

Barátok, érdeklődési kör, hobbi, minden olyan intézkedés magad segít, hogy boldog legyen. Nem minden ember akar - lásd a következő boldog és érdekes nő? És újra! Fontos, hogy te meg magad! És nem valaki mást.

Férfiak is morog, ha a hölgy vezet az aktív életmód. De ugyanakkor az aktív helyzetben az életben nagyon megemeli a rangsor, az érték az emberek szemében. Tény, hogy ő kezdi felismerni, hogy - a kereslet, hogy nem gyötör rajta. És ez felébreszti az érdeklődés Hunter.

A negyedik út. Tedd a vágyak feletti férfi és megtanulják, hogy azt mondják: „nem”.

Ez a módszer következik az előzőből.

Amikor elkezd jobban vigyázni magadra, amit akarsz, akkor kezdődik, hogy tartsák tiszteletben saját maguk és vágyak.

Vannak esetek, amikor szükség van egy pár valami megegyezni, hogy határozatot hozzon. És akkor nem csak az a fontos, hogy kompromisszumot, hanem betartani a saját érdekeit.

Például, ha úgy dönt, hogy mit kell nézni a tévében. Meg szeretné nézni komédia, de ő - thriller. És ha elkezd aktívan vitatkozni. Mindenki hajlik a sort. Tipikusan az ilyen viták végén veszekedés és sértéseket egymással.

Bár lehetséges, hogy megoldja ezt a konfliktust másképp. Ajánlat férfiak a következő séma szerint: ha felváltva a filmeket szeretne nézni. Ma látni, hogy melyik tetszik, és holnap - az egyik, hogy olyan, mint az ember. És itt ez csak fontos, hogy legyen kitartó és jellegét. Ne add fel a laza, amikor az ember megpróbálja meggyőzni, hogy a nappal, hogy mit akart.

Előfordul, hogy egyszerűen nem akar valamit csinálni. Van egy hangulat vagy az állam. Például egy ember megkérdezi, hogy készítsen neki egy étkezést, és nem akarja, hogy unalmas és a hangulat. Mi általában a nők által végzett? Ezek dühös, de menni készült. És mi akadályozza a férfi azt mondta, hogy ma már nem akar főzni? És ha akar enni, akkor lehet, hogy a saját vacsoráját is. És ugyanakkor meg kell etetni.

Azt akarom, hogy - nem. Nem akarom, hogy - ne.

Abban a pillanatban, hogy tagadja meg a másik embert, mert tényleg nem akarok tenni valamit, hogy a választás a javukra. És ez nagyon fontos! Ha megengeded magadnak, hogy tegye, amit akar (a mi esetünkben - feladni), akkor kezd élni az életed. Nem másnak, vagyis az övé.

A másik kérdés az, hogy hogyan reagál a férfi az elutasítást. Legjobb esetben is csak megy, és dönt a kérdésben is. Főzni valamit, vagy rendeljen egy étkezést. A legrosszabb esetben - akkor kezdődik, hogy manipulálják, és indukálják bűntudat benned.

Nálunk képzés, hogy elmagyarázzák, hogyan kell beszélni az embereknek. Nagyon fontos, hogy mit kifejezések használata, ha beszél a szeretteit. Egyes kifejezések, az is használja rendszeresen, nem adja meg a kívánt eredményt. A legrosszabb esetben vezethet érveket és sértéseket.

Mi is a vonat a készség építésének mondatokat oly módon, hogy sem te, sem a férfi nem érzi megalázták, vagy fáj a gyors.

A közmondás azt mondja, hogy szó lehet megölni egy személy. És, sajnos, tanítják a gyermekkortól az, hogy „megöli” a beszélgetőpartner. Manipulálni. Force. Ilyen körülmények között nem reális, hogy építsenek egy egészséges kapcsolat.

Mivel a félelem „kill a” félsz, hogy megtagadja a többiek. Annak érdekében, hogy nem sérti, és nem sérti.

Ugyanakkor képes tagadni - ez egy fontos része a kapcsolatot önmagával és másokkal.

Ha tudod, hogyan kell megtagadni, hogy a saját érdekeit és vágyait a többihez képest, akkor kezelje magát a szeretet. Vigyázzon magára. És különben is, egy kérdés tekintetében, akiket adtál fel. Ön kezdik tekinteni. És akkor is, ha most az Ön számára úgy hangzik, mint valami furcsa és érthetetlen, de az értéke a szemében a partner is növekszik. Ellenőrizze saját tapasztalat!

Az ötödik módszer. Inspire ember!

Ez talán az egyik legfontosabb feladat minden nő. Adj egy embernek érzem magam, mint egy ember, bizonyítani, hogy ő, mint egy ember.

Amikor elkezdi szeretni magad, tisztelet és értékelik, és lehetővé teszi, hogy ez az ember felé, ez további ösztönzést, hogy folytassák a karrier és a fejlesztés.

Segítséget, támogatást és gondoskodást, hogy megadja neked a férfi kedvező hatással van az ő önbecsülését, önbizalmát. Persze, feltéve, hogy tudja, hogyan kell helyesen kérdezni, elfogadják és köszönd meg az ember.

Megbeszéltük, hogy a visszajelzést más emberek játszanak a számunkra fontos szerepet az értékelést a cselekvések és tettek, hogy mi végre.

És ha az ember tett valamit az Ön számára, akkor biztosan ő várja a holtjáték.

A reakció vagy annak hiánya lehet egy ember, hogyan kell ösztönözni, és összetörni. Ha nem adnak visszajelzést az ember, nem köszönöm neki, nem támogatott, nem dicsérni, akkor előbb-utóbb leáll csinál semmit az Ön számára. Mert a hála, a reakció az, hogy támogassa és erős ösztönzést ad neki.

Ő tett valami hasznos az Ön számára. Te megköszönte és dicsérte. Úgy érezte szükségesnek, fontos és hasznos. És ugyanakkor ő ihlette. „I - egy férfi! Tudok! Amit még meg kell meghódítani a hegyet? "

És teszel előtte a következő cél, a következő magasságot, akkor meg kell venni.

Ebben az esetben az ember tisztában kell lenniük a hozzájárulását a promóció és a növekedés. Azt kell gondolni akkor, mint inspirációs forrás.

És akkor az érték a szemében nagyon magas lesz!

Kapcsolódó cikkek