20 Zhanna Friske közmondások életről, szépség és a szerelem

20 Zhanna Friske közmondások életről, szépség és a szerelem

Zhanna Friske minden mentett nemcsak mint énekes és színésznő, hanem mint egy gyönyörű nő, aki, mint minden a valós szex, álmodik a boldogság, a jó család és a sikeres karrier.

Nyugdíjba vonulása után az élet a Jeanne Friske hagyta a dalok, filmek, programok, hogy nem csak fog tovább vizsgálja felül, és hallgatni. A munka a színésznő - lelke az energia, amely örökké élni fog. Megállapításai és a szabályokat az élet, ami követte, adhat sokan alapot a gondolkodásra.

20 legjobb mondások és idézetek Janna Friske

  • A nőknek nem kell szégyenkeznie a szépségét.
  • Mindent meg kell kezelni a humor, beleértve magát.
  • Tudom megváltoztatni minden nap, és hálás minden ránc az arcomon.
  • Egy nő mindig szeret. Ha senki nem szereti - nulla. Mi fújva nincs szerelem.

20 Zhanna Friske közmondások életről, szépség és a szerelem

  • Nem tudok kimenni öltözött véletlenül nem azért, mert a nyilvánosság, hanem azért, mert az a tény, hogy tiszteletben magam.
  • Nem kozmetológiai nem segít, ha te nem vagy boldog az életed, ha elégedetlen, ha gonosz.
  • Nem számoltam. Igen, és nem tudom - már volt egy kettes a matematikában. Bízom kizárólag intuíció.
  • Lehetséges, hogy maradhat közömbös a lehetőséget, hogy tesztelje magát?
  • Szenvedtem a férfi aljasság. Mégis úgy vélem: meg kell megbocsátani. Negatív érzelmek romboló.

20 Zhanna Friske közmondások életről, szépség és a szerelem

20 Zhanna Friske közmondások életről, szépség és a szerelem

  • A magányosság - én szép állapotban. Még ha valahol az élelmiszer nagy cég, minden barátom tudja, hogy időre van szükségem, hogy egyedül lenni. Soha nem gondoltam, hogy ez a feltétel úgy tűnik, hogy valaki furcsa.
  • Az élet minden szakaszában a nő szép. És a finom vonalakat találok egy bizonyos varázsa. Ez a „helyes” ráncok mosolyok arcunkba érzelmek adnak életet.
  • Azt hiszem, a legszexisebb férfiak - messze szép.
  • Számomra, az emberi és a szexuális kapcsolatok - két különböző dolog.

20 Zhanna Friske közmondások életről, szépség és a szerelem

  • A legtöbb nő nagyon félnek a korosodás és megpróbálja lassítani a folyamatot, és a lényeg, hogy vegyenek részt a saját egészségüket, szeretni magad, másokat és a harmóniában egymással.
  • Szeretem, hogy minden új nap adna valami újat minden évben nem engedi fel, és adott nekem egy lépést mászni, meg valami mást.
  • Kapcsolódó cikkek