Betfair ügyfél használta készpénzt 4 percig, mielőtt a hiba, és nyert $ 270,000 - rangsor fogadóirodák

A Betfair fogadási csere ügyfél, akinek a neve nem volt megadva, akkor joggal tekinthető a funkciók Kifizetés guru. Azon a napon, karácsony után, az úgynevezett Boxing Day, szerencsés ember nem várni az eredményt az utolsó esemény a kifejezett és nyert 223.000 font, bár ő maga nem marad semmi.

Az ügyfél a helyes döntést 4 percig, mielőtt a lehetséges összeomlás

A hivatalos képviselője Betfair Naomi Totten tájékoztatták arról, hogy az ügyfél bizonyította hihetetlen érzés, egyre király funkció készpénz ki, amely lehetővé teszi, hogy kiszámítja a haladási sebessége. Ő kiadott egy gyors 1 font és nyerj 223.000 font (több mint 270 ezer dollár).

Az Express 21 események az ügyfél kiderült, hogy a vesztes tét Betfair nyerni „Plymouth” egy meccset „Wycombe Wanderers” Második Anglia League. Az állás: 3: 2 mellett a hosts „Wycombe” sikerült, hogy megragad egy döntetlen köszönhetően a cél a 90. percben. Ennek eredményeként, gyors ütemben kellett volna, hogy elveszíted veszít, annak ellenére, hogy 20 a megfelelő választás szerint SBC News.

Azonban a boldog tulajdonosa egy természetfeletti győzelem került Kifizetés funkció 4 percig, amíg a végső cél, amely elpusztíthatja a mese az utolsó pillanatban. Így az ügyfél Betfair megakadályozzák az elkerülhetetlen vesztes sorozatom, és nyert egy szilárd jackpot.

Cash Out funkció lehetővé teszi, hogy az ügyfél kiszámításához bukméker korai gyors ütemben, és kap egy garantált jövedelem nélkül várja az eredményeket a fennmaradó eseményeket. Ebben az esetben az ügyfél elveszíti néhány potenciális jövedelem, de csökkenti a lehetséges hiba a játékot, hogy még nem fejeződött be.