8 jelei a rossz ember, aki nem kell, hogy megengedhet magának az életükben

Nem tudtam ellenállni a kísértésnek, hogy a kép ennek a szépségnek a boltban. Megkérdeztem több ember: tetszik? Mondjuk, egy hajszál is. Haj, arcvonásait - mindent néz ki. Csak egy kísérete. De hogyan változnak a dolgok!

8 jelei a rossz ember, aki nem kell, hogy megengedhet magának az életükben

8 jelei a rossz ember, aki nem kell, hogy megengedhet magának az életükben

- Nem értem, hogy az emberek mit talál ebben a Sophia Loren? - elégedetlenség a feleség megkérdezi a férjét. - Hogy ezek a gyönyörű haj, smink és különösen vulgáris trágár mell, és mi marad?
-You.


De komolyan - egy nő az egész világon elismert közösség szépség, nők, amelyen a férfiak néznek fényes huzat, nemcsak azzal a szépség (és Photoshop), hanem az anyagi beruházásokat. Ott nem megy.

Szintén érdekes: 5 Tények Melania Trump

Abban az esetben, Melanie valószínűleg uluchshayzingu kitett mellkas, az arc (különösen az orra hegyétől és arccsont) fogak. Drága ellátás / vagy növekvő kereslet haj, nem is beszélve, hogy fő szenvedély - designer ruhákat. Egyes tkni - nem ez a korcs dolog a kínai piacon. Például, sárga-fehér ruhában, amiben egyszer megjelent érdemes 2897 dollárt a repülőtéren (körülbelül 170 945 rubelt). Emlékszel mennyit kell fizetni az első hölgy?

Is olvasható: A szerelmi történet Donald Trump és Melania

És bár nem minden nő pénzzel szép (lehet idézni számos példát is), de nem a pénz, akkor azt állítják, legfeljebb „Summer rezidens” magazin fedelét. A legtökéletesebb megjelenést.

És mindez az éljenzés a fiatalok és a természetes szépség, mint a fő dekoráció, szenved nyilvánvaló kudarc. A pénz nem garantálja a szépség. De itt nélkülük nem működik.

Ezért a kereslet a nők középkorú, hogy szép legyen, anélkül, hogy megfelelő lehetőséget neki, furcsa módon. Az az elképzelés, a férfiak nem népszerű, de sajnos, ez tény.

First Lady. Morena Morana. Melania Trump

Kapcsolódó cikkek