3 NLP technikák, hogy segítsen megtalálni a szeretet - a spiritualitás és az önismeret

3 NLP technikák, hogy segítsen megtalálni a szeretet - a spiritualitás és az önismeret

NLP technikák szerelem - egy egyszerű és biztos módja annak, hogy töltse ki az élet fényes ismerősök, erős kapcsolatokat és a boldogság. Úgy döntöttünk, hogy elmondja a három technikát, hogy el tud végezni az életükben. És azonnal látja, hogy az életed kezd változni a jobb! Már a programozás magad, és te?

NLP szerelmes NŐK

Sokan írják, hogy NLP - a pszichológia a manipuláció az emberi lények, és a férfiak - különösen! De ez a megközelítés alapvetően hibás: mindenekelőtt segítségével NLP állíthatja magát a pozitív hullám, majd a pozitív változások nem mindig várnak!

NLP művészet - aki mester teljesen, minden lány!

Vonzás szabályai SZERETET

Ha egyedülálló, akkor a „vizsgálatot a világegyetem” mindig jobb, hogy a leggyakoribb. Ne adja a nevét az ember, aki most, mint te: lehetséges, hogy ő nagyon különböző vágyak! Azt mondja: „Boldog vagyok, az én szeretett és szerető ember.”

Miután a kérését, próbálja meg csukja be a szemét és képzelje el, mit érez, hogyan néz ki és mit látsz az állam a szeretet. Hívjon önmagában ezek az érzések élénken csak lehet! Viselkedik pontosan, mint egy szerelmes férfi viselkedik. Ez az állapot a szerelem is vonzza a szerető partner. Egészen egyszerűen, igen?

TECHNIKA № 1: ideális időpont

Férfiak és nők egyaránt idegesek első időpontja előtt - és ez rendben van! Azonban a túlzott érzelmek zavaró lehet, és nem engedi, hogy pihenjen. Aztán várni csodák nem szükséges: a mai napig nem lesz két szép ember, és kevés kockacukrot negativitás, hogy minden második félelem baklövés.

Ennek elkerülése érdekében, előre ráhangolódni a pozitív érzelmek. A végén, a dátum - ez egy jó ideje, de nem köteles, a házasságkötésre és a gyerekek azonnal. Jó szórakozást! Próbáld meg elképzelni, milyen lesz - az ideális időpont? Mit érzel? Ahogy rád néz? Miről beszélsz? Készítse el a kép tökéletes este. Meglátod, te annyira tele kellemes elvárás, hogy a találkozóra kerül sor tökéletesen.


Berendezések száma 2: Mindig azt mondják, „IGEN”

Természetesen ez a képregény címet, de a hármas szabály „igen” valóban létezik! A pszichológusok régóta úgy találta, hogy az a személy, aki válaszol a három kérdésre egy sorban, hogy a megállapodás teszi a negyedik alkalommal! Ez a technika az NLP szerelmes segít elérni a kívánt hatást a kedves ember, ha szüksége van egy kis ... push műveletet.

TECHNIKA № 3 „hatástalanítás”

Technika „hatástalanítás” leírt könyvében „NLP boldog szerelem”, Victoria Isayev. Ő titka az, hogy megelőzzék cselekmények egy szeretett. Ezt fel lehet használni, hogy ne törje meg, vagy veszekedés.

Gondolod, hogy az ember azt akarja mondani, kellemetlen hír? Előtte. Mondd: „Drágám, tudom, hogy mi az összefüggés nem tökéletes, de szeretném kijavítani a helyzet veled!” Persze, hogy nem akarjuk, hogy meséljek a rossz, és megvitatják a problémát, és együtt megtalálni a kompromisszumot. Ez a technika nagyon különbözik a többitől, mert célja, hogy javítsa a meglévő kapcsolatokat.

Kapcsolódó cikkek