21 rendszer

Alena és Anton Fillipov
Ezüst vezetők Szervezet.

21 rendszer

LR előtt voltunk hétköznapi emberek. akik dolgozni és keresni kicsit. Anton - egy profi sportoló számára Parachute alpesi síelés a fizetése 20 ezer rubel. Alain - Oktatási igazgató, de dolgozott egy kioszk gyártó óra, kereső 7500 rubelt havonta.

Korábban, amikor láttuk, hogy a gazdag emberek, a luxus autók, azt gondoltuk: „Miért nem én, így nem igazságos.” De idővel rájöttünk, hogy ezek az emberek csinálnak az életükben, ami nem teszi a 95% -a az összes többi. Ők biztosan önálló vállalkozók. Ezek az üzleti életben! De hogyan kell kezdeni, hogy az üzleti, ha nincs induló tőke és tudás támogatása.

Egy nap, barátaim, beszélgettünk a hatalmas lehetőségeket - network marketing üzlet! Azt észrevette, hogy azonnal, de jobb későn, mint soha. És ez nem az üzlet, hogy én és sokan elképzelni, show katalógus, eladni termékeket, és nem keresnek egy csomó pénzt. Ez a hatalmas üzleti lehetőséget! Láttuk, hogy az LR, akkor lehet keresni 30, 50, 100, 300 ezer rubel egy hónap! Egyik ismeretségünk nem keresnek sokat. Ezek a bevételek, amelyek nem jönnek megrendelésre készült.

Az első hat hónap LRdavalis nehéz, mert Nem ez volt az a termék a tudás és a tapasztalat + volt a nehéz pénzügyi helyzet. Nincs elég pénz még az élelmiszer, a ruházat és a beszéd nem lehet. Ahhoz, hogy egy személyes forradalom és legalább egy kis pénzt, akkor árultak barátok között, a bevásárló központokban - termékek értékesítését LR.

A napot töltött az üléseken 5-8, nem adja fel, sokat dolgoztunk az első sorban, futni és a képzett partnerekkel. mert elkezdtük különböző szerződéseket, majd 8 hónap után sok erőfeszítés ment minden New VW Polo a cég! Ez óriási siker volt számunkra!

Abban a pillanatban, hogy a 2 éves együttműködés LR élünk, mint mindig is álmodott!

  • A bevételek több mint 300 000 rubelt. havonta!
  • Mercedes a cég!
  • Háromszor miatt a társaság voltunk Németországban az Akadémián Alene a termelés LR, a brémai gyári Mercedes és a Porsche Leipzig gyári!
  • Sok ruhát, éttermek, mozi, és más vidám kis dolgok az élet!
  • Mi vásárolt egy új luxus 3 szobás lakás!
  • És ami a legfontosabb - van egy hatalmas bizalmat a jövőben! Végtére is, mi valójában csak bele!
  • Amikor elkezdtük, így magunknak egy szót: „Mi soha nem fogjuk soha, soha, hogy ki ez üzlet! Nem számít, hogy milyen nehéz volt, és meddig nem kell dolgozni az eredményeket! „Mi már levágták minden, ami visz minket vissza az utolsó szürke élet.
  • Támogatjuk minden hónapban új első sorban! Legalább 3-5 ember havonta! 2 éve több mint 180 ember!
  • Ne maradjon le egyetlen esemény a cég, történetesen a szemináriumok és munkanap!
  • A legtöbb az összes termék LR és beszéljen eredmények a találkozókon! Otthon, már több mint 90 féle termék LR.

Köszönet a LR a cég a lehetőséget, hogy változtatni az élet, szponzorok, és természetesen az összes nagy vezetők tartott csapatunk!

Denis és Valeria Gazizova.

21 rendszer

A nevem Denis Gazizov és a feleségem Valeria. Mi fejlesztjük üzleti
LR együtt. A történet hasonlít a több ezer, alig sokban különbözik
a legtöbb van.

Azt érettségizett egy érem, az egyetemi kitüntetéssel, dolgozott
gyári FSUE "Motor". Míg dolgozik, rájöttem, hogy az összes pénzügyi
feltéve, szabad emberek, dolgozó maguknak. Láttam, hogy azok, akik
dolgozott, ő egy boldog élet, és nem volt egy ember,
aki él szabadon, gazdag élet, töltött sok időt
családja, vigyáz az egészségükre, és ezzel egyidejűleg alkalmazták,
valakit.

Feleségem, Valéria, valamint azt érettségizett, részt vett ezt
pszichológus, és dolgozott a pszichológiai központ.

Mi, mint minden ember, van egy álma, hogy boldog legyen. Egy szó boldogság
amit társítani család, egészség, a támogatást a szülők, a rokonok,
szabad időt és pénzt költeni ebben az időben, mint mi
Akarunk. Dolgozik valaki, karrier építése, mi lenne, az biztos nem
végrehajtani. Nagyon hálás vagyok, hogy a feleségem, ő támogatott engem
elején a Lett Köztársaság. Bár a helyzet akkor volt lélegzetelállító.

A háztartási jövedelem nem érte el a szegénységi szint, és a vállalkozások indítása óta hihetetlenül nehéz. I - mérnök, Valery - pszichológus. látszólag összeférhetetlen
Emberek kozmetikumok, parfümök és egészséges ételek. De elkezdtük
részt ebben a szakmában, és szeretnénk azt mondani, hogy minden ember, aki
talán van egy hasonló a helyzet: ne essen kétségbe!

Mi töltött sok ülések, 2-3 naponta (ez 3-4 óra az út mentén).
5 hónap után a mi jövedelem 17 000r és mi volt az első autó,
LR. Még egy fél év után, a jövedelem vált több mint 60 000r! Egy évvel később
Együttműködés a cég vettük a Mercedes és most a jövedelem
Több mint 100 000r! De ez még nem minden. Bevétel lesz sok-szor több. Mi
Még szebb, több tucat partnereink vette autójukat Lettország és
mennyivel inkább kell venni. Látjuk, hogy az életét a partnereink
A jobb. És hány ember még mindig jönnek a Lett Köztársaság és meggazdagodtak és
pénzügyileg biztonságos! Ez a legkellemesebb.

Az életünk megváltozott a jobb. Az elmúlt évben utaztunk voltak Németországban, 3-szor, 2-szer rovására a cég. A bevételek mért hat számjegyű, és ez még csak a kezdet! Magabiztosan néz a jövőbe, és
Nem félünk a családomnak. Bízunk benne, hogy bárki
hogy elérjék ugyanazt a dolgot, hogy mi volt!

Szép munka volt. Én részt az üzleti életben, de anélkül, hogy a nagy tőkeinjekció helyben jár meste.Uznal Company LR volt munkanapra Moszkva, történeteit hallgatta az embereket, és gondoltam magamban, ahogy ne lépj vissza az elején .Most kemény tapasztalat nem volt marketing. de nem fog találkozni közzétett .Pridot időpont, mindenképpen mondja el .Ha változata kommunikáció a jelöltekkel, hálás lesz .A tiszteletben tartják Alex.

Kapcsolódó cikkek