20 dolog, amit megtanultam édesanyámtól

Senki sem érti, hogy jobban, mint anya. És akkor is, ha ő scolds minket, az ő szavaival - egy igazi gyakorlati bölcsesség. Ez a visszahívás a nevetés és a könnyek, de nagy hálával. Különösen, ha van egy jó humorérzéke.

20 dolog, amit megtanultam édesanyámtól:

Anya megtanított tisztelni mások munkaerő. „Ha meg akarsz pereubivat egymást, menj ki az utcára, csak mosni a padlót.”

Anya megtanított hinni Istenben. „Imádkozzatok, hogy ez a dolog, hogy mossa!”

Anya megtanított a logikus gondolkodásra. „Mert én azt mondtam, hogy azért!”

Anya megtanított gondolkodni a következményeket. „Ez kiesett az ablakon most, én nem vesz fel velem a boltba!”

Anya azt mondta, az ok-okozati összefüggéseket. „Ha most nem hagyja abba kiáltozás, azt verik te.”

Anya tanított legyőzni a lehetetlent. „Fogd be a szád, és edd meg a levest!”

Anyám tanított állóképességet. „Ne menj el az asztaltól, amíg mindenki doesh!”

Anya megtanított, hogy szembenézzen a jövőben. „Ó, várj egy percet, én otthon beszélni!”

Anyám tanított alapjait öngyógyítás. „Ha nem hagyja abba kancsal az élet így is marad.”

Anya tanított, hogy legyen rugalmas. „Nézd, mi a nyak hátsó piszkos!”

Anyám tanított túli. „Tedd egy pulóvert, tudom, hogy hideg!”

Anyám tanított, hogyan válik egy felnőtt. „Ha nem eszik zöldséget, soha nem nőnek fel.”

Anya tanított nekem az alapokat a genetika. „Ez mindenkinek az apámtól!”

Anya azt mondta, hogy hogyan kell viselkedni. „Elég most úgy viselkedik, mint egy apa!”

Anyám megtanított hinni a lehetetlent. „Látom, egészen téged.”

Anya tanított nekem, hogy a jó mindenben. „Megint elrendezve egy disznóólban szobában.”

Mama elmagyarázta, hogy hol a bölcsesség származik. „És maradjon velem, majd vitatkozni!”

Anyám tanított „vicc”. „Amikor otrezhesh lábát fűkasza, nem merik rám könnyes üdülőhely!”

Anya megtanított élni a valóságban. „Mondtam már neked egy millió alkalommal - állítsa le az összes eltúlzott!”

Anyám tanított, hogy ne legyen féltékeny. „Több millió szegény gyermek él a világon, amelyek nem rendelkeznek ilyen csodálatos szüleim, mint te!”

Kapcsolódó cikkek