15 legjobb idézetek a szeretetről

Mennyit már, és azt mondta, erről a szép és örök érzés - a szeretet. Ne felejtsd el megosztani ez a választás a kedvenc! Top 15 idézetek a szeretetről!

1. Vannak emberek, akik nem ölelés a végtelenségig, és nem játszanak veled egy másik játék, de én még mindig szeretlek. Csak nem tudom, hogyan kell mondani. Cecelia Ahern

2.Lyubov - egy művészeti, ahol minden nonszensz egyaránt inspirálja és csalódást. Rinat Valiullin

3. A csupasz szerelem építhető egész várost. A legegyszerűbb módja, hogy megtalálják azt - ez a házból, és menj sehova. Boris Vian

4.No ha a világ csak úgy lehet menteni áldozatával, akit szeretsz, akkor a világ nem éri meg. Richard dubel

15 legjobb idézetek a szeretetről

5.Lyubov - a vacsora sok étel változtatni, és nem siet lenyelni és enni is, enni a végkimerülésig. Richard dubel

6. Tudom, hogyan kell - itt közel áll hozzád. Azt nem lehet tudni, hogy ki vagy. Nem látlak. Nem hallom a szavakat. Nem tudok kérdezni kérdéseket, mert a jelenléte - önmagában választ. Nem tudok meghalni, ha két karod körülöttem. Ez a tudomány adtak nekem nem könnyű, de megéri. Valószínűleg kellene. Természetesen. max Frye

7.Zhenschiny akik szeretik túl sok szenvedést. John Galsworthy

8.Lyubov - most és mindörökké. Ez az, amikor két ember találkozik, és nem hagyja el soha. Szerelem - ez olyan dolog, amit nem kell egyáltalán. Nincs szeretet a világon van tolkotoska a szeretet. A szeretet vágya - egy nagy vágy, hogy szeressék, a vágy, hogy véget vessen a lehető leghamarabb zhiznsamoubiystvom és új életet kezd, és hisztérikus keresést szeretet. Tehát ez egyfajta éteri, és nem tudjuk megérteni. Valeria Gai Germanicus

15 legjobb idézetek a szeretetről

9.On tudta, hogy a „szeretlek” azt is jelenti, hogy „szeretlek jobban mindenki, aki valaha szerettelek, vagy szeretni fog” és a „szeretlek, mint korábban soha senkinek nem tetszett, és nem szerelmes” . Jonathan Safran Foer

10.i szeretlek. Tudom, a szeretet - ez csak egy kiáltás a semmibe, és elkerülhetetlenül feledésbe. Hogy mi minden ítélve, és hogy egy napon minden erőfeszítést fordulnak hamut. Tudom, hogy a nap lenyelni mi a földön. De én szeretlek. X / F hibás csillagok

11.Vse ezek csak kimérák és illúziók, de az igazi szerelem, az igazi féltékenység, van egy másik valóság, kivéve illúziók és kimérák! Alexandre Dumas

12.Lyubov - ez természetellenes vonzódnak egymáshoz idegenek, elítélik őket elnyomó, megalázó egymásrautaltság, amely az erősebb, annál több efemer és értelmetlen. Gabriel García Márquez

13.Lyubov - a legfontosabb dolog az életben, csak a szeretet az a személy lehet érezni a boldogságot az élet. Irving Stone

15 legjobb idézetek a szeretetről

14.Hotelos úgy vélik, hogy a szeretet - valami valóságos és tartós, mint egy talizmán jó szerencse, ami mindig viseljen a nyak körül. Most már értem, hogy ez több, mint egy füstöt a füstölőket: továbbra is csak egy memória, egy halvány nyoma ízét. Jean Kwok

15.Lyubov - a vágy, hogy adja át valamit, amit nem tud lépést tartani. Erich Maria Remarque

Kapcsolódó cikkek