15 hetes, és hogy az új

Hi, bebirushki! Írok ritkán ... Sok a barát hely, talán nem emlékszem

Tehát mi az újdonság.

A gyerek növekszik, és nem vagyok. Nem hasa, nincs súlygyarapodás. Jó vagy rossz?!

Csak néha hányinger és hányás a terhesség tüneteit. Nincs étvágya egyáltalán a hús nem tud állni. Álmodom a görögdinnye és a rák.

Elérünk egy hónappal ezelőtt egy balesetben, kettős-flip. Hála Istennek, minden él! A gép a szemetet ... ahogy a templom ment

Férj shies tőlem szexuálisan, akár csókolózás sokáig nem ... mi a teendő? mi az irodalom, hogy meghívja őt, hogy ponyal- hitben ringatja magát, és méltósága nem károsíthatja a baba általában én így körülbelül a szomorúság. És tegnap egy fogadáson az orvos minden épült, aki még mindig a civilizált felvételi idő

súlygyarapodás rám sem, de a hasa, mint egy falánk), és mielőtt hogy ő volt az igazság) alatt mérgezés csökkent 3,5 kg. most, mint egy függőleges vonal abbahagytam, és hányni, abbahagytam, így csak muddies ... a férjem még mindig napi azt mondja, hogy a gyomor nőtt egyáltalán érezni, mint egy hörcsög, mert terhes én nem nagyon szeretem, hasonló zsír)) férje beszélt fia minden nap )

Lena és én nem beszélek, azt mondja, hogy még mindig a sperma

görögdinnye tenném is. ))

Ez egy rémálom! Ön is részt vett a baleset. Hála Istennek, persze, hogy minden jól végződött

A férjem és én, természetesen, az a baj ... Én valószínűleg ez a kérdés is érinti. Én most a rekord eco, így a férjem éjjel csókok és a másik végét az ágy eltávolítjuk: attól tartanak, hogy az álom gyomor én ér (bár a gyomor nem is kell, és mi fog történni, ha bebizonyosodik, hogy a terhesség mégis? emeleti aludni rám hagyott

Angelica sajnos is részt vesz. Persze, semmi sem történt. Fő baba nem vész el.

Sok szerencsét. Hagyja, hogy a gyerek van rögzítve is!

Férjek vannak, különösen, ha nehéz, hogy egy gyermek

Kapcsolódó cikkek