Wings „végzett Tikhonov nyugdíjas

A modern világban általában, és a modern futball különösen nagy hiány a dolgok, hogy készülnek a szíve. Nem azért, mert szükség van a script, hanem azért, mert így akar mindent. Tartott keretében a 24. fordulóban az orosz Premier League Championship búcsú meccs a legendás Andrei Tikhonov csak az „esemény a lélek.” Befejezés Andrei united játékos karrierjét, és a rajongók a „Spartacus”, és a rajongók a „Wings of a szovjetek”. Ez az ember nem csak élt a nemzeti labdarúgó hosszú életet, ő sokat tett a fejlődés mindkét csapat, akik találkoztak vasárnap „Luzsnyiki.” És 40 ezer rajongó jött köszönetet érte. Ezért senki sem csodálkozott, hogy a bejáratnál, hogy a stadion lehetett látni rajta a T-shirt a rajongók a másik csapat, de az „Tikhonov” a hátán.

András, a korábban ismert volt, volt, hogy játszani csak az első felében, és ő tette. És, mint sok évvel ezelőtt, Tikhonov nézett nagy a szokásos bal középpályán. Már a harmadik percben a mérkőzés, ő indított támadást vezetett a cél a kapuit a vendégek (neves holland De Zuev - a szerk ..), és 25 perccel később adta védjegye istállót a büntetést „Wings”, amely véget vetett a második gól elérését (ezúttal pontozási ír McGeady). Néha úgy tűnt, még maguk a játékosok elfelejtette volna, hogy ez a hivatalos játék. Semmi mással lehetne magyarázni „varázsa” Samartsev középhátvéd, így az ellenfél gólt olyan egyszerű, csak nem tud.

Bár a mérkőzés után mentor „Wings” Andrei Kobelev megpróbálta eloszlatni gyanúját alábecsülte a hős a nap.

- Számunkra a mérkőzés nem volt nyaralni - mondta mentor Samara csapat. - nincs csapat pontokat. Mi összpontosított figyelem, hogy bármi Tikhonov nem volt nagy, ez 40 év. És szeretnénk játszani az ő szárnyát. De Ibrahim Tsallagov a harmadik percben hiányzott a terület, majd teljesen petyhüdt, és Tikhonov, minden 45 perc domináló ebben a régióban.

Érdekes, hogy amikor egy perc a szünet előtt tapsot Tikhonov helyébe az egész stadion, az első dolog, azért jött, hogy átfogja Andrei Kobelev, és csak ezután ment fogadja a gratulációkat Spartacus.

- Ez nem fair, - viccelődött a mérkőzés után középpályás „Wings” Anton Bober. - Tikhonov volt, mint amilyennek lennie kellene ezekben a játékokban, a második alkalommal játszani velünk. Akkor mi lett volna készíteni!

De Tikhonov balra, búcsúznak az egész stadion köszönet mindenkinek, aki támogatta őt:

- Meg vagyok döbbenve! Nem vártam, hogy nem lesz olyan sok rajongó. Én csak boldog. Szeretném megköszönni azoknak, akik támogattak „Spartacus”. Szeretném megköszönni a rajongók, „Wings of a szovjetek”, része a szívem tartozik Samara!

Szív Samara ventilátorok is adott Tikhonov. Miután a mérkőzés, ő kapott képet, amelyben ábrázolja a kombinált formában: része a „Spartacus” részben „Wings a szovjetek”, és egy zászló a portré és a kívánságait a ventilátorok.

A „Spartacus” meggyőzően legyőzött „szárnyak” a pontszám 3: 0. Fat pontot a mérkőzés fel 81 perc alatt fel Emenike.

Hogy a „Spartacus” győzelem egy bizonyos mértékig lehet tekinteni egy ajándék Tikhonov. Végtére is, azt mondta, mielőtt a játék, hogy meg akarja nyerni az utolsó mérkőzés. Pont „Wings” Lesz még több, és most - végzett korábbi kapitány egy ember. Talán jön vissza valamikor Samara új módon. Nem csoda, hogy a gázai Samara rajongók egy banner: „Köszönöm, kapitány! Szia, edző! "

Vezetőedző „Wings of a szovjetek” Andrei Kobelev: „Adj először Tikhonov”

- Nem lehet elindítani a játékot egy csapat, mint a „Spartacus” a cél adható. Csak adta az ellenfél az első félidőben. Valószínűleg adózik Andrei Tikhonov (nevet). Mondtam Andrew, hogy nem tudom, gratulálok neki, vagy szimpatizálnak velük. Az átmenet az edzés nem mindig zökkenőmentes. Ez egy összetett folyamat. Isten ments, hogy Tikhonov minden rendben van.

Az év második felében kiderült, az elején, volt esélye, de nem pontszámot. Nem kap a vége. Azt szerettük volna, hogy jól játsszon. A második félidőben is vették a vezetést a kiadás Anton Sosnina. De, sajnos, nem volt lehetséges, hogy nyerjen. Tárgyilagosan voltunk gyengébb. Vesztes 0: 2 vagy 3: 0 - elvtelen, így nem hibáztatom a játékosokat, akik ment előre, és eltelt egy ellentámadás.

Kár, hogy a feltételek a Jakovlev szerződése nem engedte játszani. Azt szeretné, ha biztosan segített. De ez rendben van. Szeretem, hogy a parancs működik, szeretem a készítmény. Nyáron van egy filozófiai hozzáállás vereségek, de most már az összes gonosz fiúk. A mi feladatunk nem csak fenntartani lakóhely a Premier League, hanem építeni egy csapatot a jövőben, ami tetszik a rajongóknak, de nem szenvedett a pályán.

"Spartacus" M - "Wings a szovjetek" - 3: 0

Célok: De Zeeuw, 3; McGeady, 28; Emenike 80

"Spartacus" M: Dikan, Suchy, Pareja, Makeev. Rafael Carioca, McGeady, de Zeeuw (Sheshukov, 61), K. Kombarov. Tikhonov (Kozlov. 45) Dzjuba (Parshivlyuk. 77) Emenike

"Wings of a szovjetek": Veremko, Taranov, Ponomarenko. Tsallagov, Djordjevic, Bober, vétel, Grigoryan (Sosnin 46), Vorobiev (Koroman, 67), Petrov. Kornilenko

Figyelmeztetés: Sheshukov, 63; K.Kombarov 78

Bíró: Lapochkin (St. Petersburg)

lásd még

A mérkőzés alatt Samara „Wings”, „Spartacus” rajongók rendeztek tömeges verekedés