6 - Bőrbetegségek Meghann, javítását légkondicionáló

Azt történt, a következő kellemetlen helyzetet. Azt leállt légkondicionálót.

Elmentem ofitsalam mondta üres - újratöltésre. Gondolkodás minden rendben van. Néhány nappal később leállt megint. Azért jöttem, hogy servvis, nézd, ahol a szivárgás - kiderült, hogy a helyszínen, a bal oldalon a légkondicionáló radiátor. Ezen a napon, már nem tehetett semmit.

Elkezdtem keresni az interneten, hogy hol radiátor javítási és mennyibe kerülne, hogy vesz egy újat. Kiderült, hogy az új állományok 20 (hivatalos) és informális 4-5. Javítás a radiátor változik 2-5000.

Úgy döntöttem, hogy lehet javítani. Talált iroda, amely részt vesz benne (kiderült, hogy az általuk gyártott emlékmű a gazdáknak, amely eléri a ENEA.)). A kijelölt napon érkeztem, eltávolítjuk a hűtő, de amikor egy férfi lelőtte azt mondta, hogy úgy tűnik, hogy ez nem a radiátor, hiszen a helyszínen volt, a fúvókát az alsó sarokban.

De az idők már eltávolította a radiátor, akkor úgy döntött, hogy a diagnózist. Valóban diagnózis kimutatta, hogy szivárog-e a radiátor van.

Uplatitelnye fel új gyűrűt, hogy töltse ki a kondicionáló és örülök és elégedett magával vezetett haza, azt gondolva, hogy végül megoldotta a problémát.

Bekapcsolom a légkondicionáló éjjel - nem működik ... :(

Röviden a teljes PPC. Most már nem igazán értem, mi a teendő. Lehet, hogy valaki volt tapasztalata ezzel a problémával, hogy lehetséges-e felismerni a szivárgás, és kijavítani, ha nem a radiátor?

Az eredmény Neiden áramlását. Közvetlenül a kapcsolatot a légkondicionáló rabiatorom

amely megkezdte áramlási cső

A szolgáltatás kiderült, hogy emelje fel az autót, és egyenesen a hely, hogy a forrasztási csövet argonnal! Míg két nappal az utazás, a repülési normális.

Köszönet mindenkinek a tippeket! Félek, mintha a cső nem folyt vissza a helyére rögzítő gallér. Legközelebb én meg fog változni teljesen dron999 köszönöm a fotót jelentés
Minden meganovtsam közé - www.drive2.ru/l/3975688/

Az ár a kérdés: 3000 ₽ Futott: 115 km

Kapcsolódó cikkek