14 érdekes tény a Courtney Love, akkor nem tudom, talán

14 érdekes tény a Courtney Love, akkor nem tudom, talán

Amikor azt halljuk a nevét Courtney Love szúrja egyes szervezetek a fejét felesége Kurt Cobain, a punk ikon a 90-es évek, egy özvegy egy őrült nő ... De mennyit tudunk róla? Kínálunk nézd meg a segítségével a lenyűgöző tények dedikált Hole énekesnője a csoportban.

14 érdekes tény a Courtney Love, akkor nem tudom, talán

01. Amint Courtney Madison Lee ajánlottak a szerepet a filmben „Charlie angyalai: Csak előre.” De a végén játszott Demi Moore.

02. Ez egy elég hosszú viszonya színész Edward Norton, akivel a forgatás „Larry Flynt.”

03. Courtney Love azt mondta, hogy sok a szereplők említett neki azzal a kéréssel, hogy játsszon Kurt Cobain itt életrajzi. Azonban a nevük nem hívott.

04. Az elején két héten nulla énekes találkozott a brit komikus, Steve Coogan. „Régebben a kokain Steve. Beugrottam. Láttam, hogy ez most történik Wilson. Figyelmeztettem barátai „- mondta egyszer Szerelem.

14 érdekes tény a Courtney Love, akkor nem tudom, talán

06. Ő volt a múzsája a híres olasz tervező Riccardo Tisci. „Soha nem volt a dolgok számomra. És később áttért a Kim Kardashian „- mondta Szerelem.

07. A korai 80-as Courtney Love volt szólistája újonnan alakult csoport Faith No More. Ugyanakkor az együttes hamarosan rájött, hogy a női hang nem illik rájuk, és udvariasan megkérte, hogy hagyja a vegyületet.

08. Az egyik legjobb barátja azt mondta, az amerikai színésznő Gwyneth Paltrow.

09. Courtney tanult az Art Institute San Francisco, ahol tanult szakterületen is. Az egyik interjújában Hole énekes azt mondta, hogy semmi újat tanult ott.

10. Egy időben, Courtney Love dolgozott a sajtó-titkára a cég a termelés elektronikus cigaretta NJOY.

11. Az első alkalommal, amikor kipróbálta a heroint a házban Charlie Sheen.

14 érdekes tény a Courtney Love, akkor nem tudom, talán

13. Miután Courtney Love akarta változtatni a nevét Courtney Michelle mert az a tény, hogy a régi nevét „lehangoló”.

14. Courtney Love is a top 5 legfontosabb ügyfelek online áruház Net-A-Porter.

Kapcsolódó cikkek