10 A milliárdos gazdag életének törvényei Oscar Hartmann, ge

Tanulj meg azoktól, akik többet értek el, mint te. Azt akarom, hogy megfeleljen Oscar Hartmann - milliárdos a listán a leggazdagabb ember a Forbes Megalapította szolgáltatások, mint például KupiVIP, CarPrice, Zaodno és közös 10 egy boldog és teljes életet. Ha még nem szerzett legalább 100 millió, ez csak lehet tanulni Hartmann, hogy miért:

1. Meg kell ölni a félelmet

Nagyon, nagyon jó, hogy képes legyőzni a félelmet. 25 éve érkeztem Oroszországba. Egy új országban, ahol senkit nem ismertem. Elhagytam a munkát, ahol havi 10.000 dollárt nyertem, és megalapítottam a KupiVip-et. A kezdő tőke 30.000 dollár volt - ez elegendő volt a 6 hetes munkához. Ezen a ponton a fiunkat végzetes cisztás fibrózis diagnosztizálta. Úgy érezte, nem csak a félelem és a bénító félelem: 6 hétig kellett találni egy másik tőke, a drága gyógyszereket, a feleség kezdett aggódni, ő csak sírt az esti órákban. Az ilyen helyzetek életében sokat és a személynek az ilyen helyzetek leküzdésére és a továbblépésre való képességét a meghatározó tényező! És ez az, amit leginkább emlékezni fogsz! Több mint 20 céget alapítottam, és minden alkalommal, amikor kétség és félelem áll fenn. Álltam a zuhany alatt reggel és azt mondtam magamnak: „Mi vagyok én” napridumyval „Félelem lehet legyőzni csak több félelem ?. Mikor alakult KupiVIP, féltem, de én sokkal jobban féltem, hogy 40 év fogok alkalmazni, és ez a személy lesz meghatározni, hogy ki vagyok, mi vagyok, mit fogok csinálni. Számomra az az ötlet, hogy 40 éves koromban nem nyitottam egy társaságot, olyan szörnyű volt, hogy a többi csak értelmetlen.

Szerezz 10 visszafordulást. Amikor a fiúk nem működik, hogy megismerjék a lányok, azt mondta: „Játsszunk egy játékot: aki először kap napi 10 kudarcok, iszik alkoholt egész nap ingyenes, mások fizetnek mindenért.” Ha valaki az első 10 kudarcok, ez lesz könnyű és vicces . Ezt az ötletet az értékesítésben használjuk - az első 10 visszautasítást kap, díjat kap.

Nézd meg az érzelmeket kívülről, mint egy kristálygömb. Ismerje meg az érzelmeinek kezelését - ez az élet sikerének kulcsa. Vigye az érzelmeket - félelem, düh, harag - és nézze meg az oldalról. Ez nagyon fontos. Ha él az érzelmek, akkor lesz egy izgalmas, de ha megnézi, hogy kívülről, mint egy kristálygömb, hogy hogyan, hogy segít hatástalanítani.

2. Bontsa ki a gondolkodási korlátokat

Egész életünk a gondolkodástól függ. Ha nem változtatsz meg, nem változtatod meg az eredményeket. Ha ugyanezt tesszük, soha nem fogunk más eredményt elérni. Ha ugyanúgy eszel, akkor soha nem fog fogyni. Ha ugyanúgy gondolkodsz, akkor semmi sem változik az életben. Ez a törvény minden területen működik. "Hogyan változtasd meg gondolkodásodat" olyan kérdés, amelyet folyamatosan meg kell kérdezned magadtól.

Beállítást. Ha valamilyen eredményt akarok találni, találok egy személyt, aki ezt az eredményt kapja, és megtanulom tőle, hogy gondolkodik. 17 éves korom óta rendszeresen megcsináltam. Amikor tanulmányozod, hogy egy személy mit gondol, fontos megérteni azokat a történeteket, amelyeket ő mond. Az általa használt metaforákat. Hitvallásai, gondolatai. A szavakat, amit mond.

Csak te tudod megváltoztatni a képedet a világról. Néha elegendő egy metaforát megváltoztatni - és minden eredmény megváltozik.

A hit és a meggyőzés megváltoztathatja a világot. Néhányan otthon érzed magad, mert van egy másik hit. Azt mondom, megváltoztathatom a világot. Valószínűleg itt ül egy fizikus, aki biztos, hogy csak a gyerekek, a kozmosz, mi - kő, amely forog a Nap körül, és a méret a galaxisban vagyunk olyan kicsi, hogy nehéz elképzelni. Most a kérdés az, ki van igaza, és ki motivált?

Egy ember hadserege. Van egy barátom - csak egy fantasztikusan sikeres ember. Megkérdezem: „Ha nehéz, mit gondol?” „Oscar, amikor azt nehezen, itt van a gondolataimat: I - egy sereg egy ember, senki sem állíthat meg, Isten velem van, és én mozog, megyek dolgozni amíg elérem a hegy tetejét, senki sem fog megállni, Isten velem van.

Fókuszban a lehetőségekre. Mindannyiunknak abszolút hatalma van - ez a döntés, amelyre összpontosítunk, és mi következtetést adunk az eseménynek. Például amikor egy autót vásárolsz, azonnal észreveszi, hogy hány ilyen kocsi jár a városban. Nézz körül a csarnokban és megtalálj minden pirosat, pirossal többé-kevésbé? Amint összpontosít valamire, látod. Elhatározzuk, hogy mihez kell fókuszálnunk. Egyszer az igazgatótanács irányította, és elutasított a KupiVIP vezérigazgatói pozíciójából. Mit jelent ez? Ez a vége? Rossz vagyok? Nem értékel engem? - Negatív. Ez egy új kezdet? Ez egy esély? Csinálhatok valami újat? - Pozitív.

Egy kép magamról. Erőszakosan megváltoztattam a képet magamról 10. A probléma az, hogy korlátoztam a KupiVIP növekedését. Meggyőződésem, hogy a vállalkozás maximális mérete 10 millió dollár volt, és ezt a számot 5 hónap alatt elérjük. Én korlátoztam a cég növekedését, el kellett pusztítanom a fejem összes "falát" - mentorral dolgoztam, az igazgatótanács segített nekem. Most már nagyon örülök, hogy úgy gondoltam. Mentor vagyok a vállalkozóknak, és sokan közülük képük van a diákok éveiről. És ez egy nagyon erős elrettentő. Nincs több erő a világon, mint egy olyan ember ereje, aki saját képével összhangban cselekszik. Soha nem fogsz cselekedni. A képet a körülöttünk lévő emberek visszaverődésén keresztül látjuk. Cserélje el a környezetet és változtassa meg a képét magáról. Mit tanuljunk: rendszeresen dolgozni a saját és a jövőképed képével.

3. Legyen éhes farkas

Éhesnek kell lenned. Az éhes farkas, amely felfelé halad, sokkal erősebb, mint egy hegyen fekvő farkas. Például amikor munkahelyeket veszek fel, látom, éhes vagy-e. Az éhség, hogy valaki váljon, éhínség, hogy családot biztosítson, éhség a győzelemért - függetlenül attól, hogy milyen éhség. Egyetlen farkas sem ébredt fel éppen a hegy tetején. Az emelkedő felfelé egy irreális munka.

4. Tényleg!

Semmi sem történik a világon cselekvés nélkül. Számomra a cselekvés sokkal fontosabb, mint mindenki számára, akit ismerek. Az akció az életem # 1 értéke. Nagyra értékelem a cselekvést, mint a tehetség, az értelem és a tudás.

5. Hiba

Ahhoz, hogy sikeres legyen, nagyon sok hibát kell kapnia. Találtam egy ötletet, összegyűjtöttem egy csapatot, finanszírozást találtam, majd megtaláltuk a falat, és elvesztettem a céget. Volt egy időszakom, amikor szenvedtem az üzletben, öt nagy hiba egy sorban. És takaaaaya szomorúságom volt. És ez fontos - akkor írja le magát attól a pillanattól, vagy nem? Senki nem írhat le, csak te. A fájdalom, amelyet tapasztalt, amikor kudarc volt, a legfontosabb tényező a jövőbeli sikerhez. Ha egy személy ezt nem érti, akkor soha nem lesz sikeres.

6. Légy hálás

Az elmúlt 7 évben köszönöm a rituálét. Minden reggel azt mondom, amiért hálás vagyok, akinek azt kell mondanom: "köszönöm". A hálával való összpontosítás csodálatos akciókat eredményez és megöli az egót. A család, a szeretet és a kapcsolatok nem kevésbé fontosak, mint az üzleti és pénzügyi eredmények.

7. csinálj egyszerű dolgokat

A siker a kemény munka és az egyszerű, időigényes dolgok készítése, amelyeket más emberek nem hajlandók megtenni. Szerencsés voltam - orosz német vagyok, és genetikai szinten van. A nagyapám mindig dolgozott, apám mindig dolgozott. Szeretnék az életemben keményen dolgozni 500 ezer órát, és egyszerű dolgokat csinálni. Nincs esélyem, hogy sikertelen leszek.

8. Hozzon létre értéket

Értéket kell létrehoznia. Amikor elértem a pénzügyi függetlenséget, és már nem tudtam dolgozni az életben, régóta gondoltam. Lehet, hogy sebész vagyok, és megmenthetem az embereket, mint a nagyapám, de vállalkozó vagyok. A legértékesebb dolog, amit tehetek, új cégek létrehozása.

9. Minőségi kérdéseket tegyen fel

10. Ismerje meg a motorját

Gyakran kérdezem: "Oscar, miért olyan hiperaktív, mi mozog?". Itt vannak a négy motorom:
- Családnak 500 l-t kell biztosítanom. a.
- Mindenkinek bizonyítanom kell - 250 liter. a.
- Meg kell válnom valaki - 300 liter. a.
- Építsen és éljen, hogy a szeretet, a jóindulat, a boldogság és a világ legjobb ötlete terjedjen gyorsabban - 600 liter. a.
1. és 4. motor - más emberekről, 2. és 3. - magáról. A külvilágra fektetett motorok jó érzéseket és örömet hoznak létre. Mi a motorod?

Ön is érdekelt

Kapcsolódó cikkek