638 108D 601 úgy döntött, hogy cserélje ki a termosztátot küszöbök és megemészteni

Ez folytatódik a történet a fotókon, mint a barátom kewal33 elkezdte javítani a lovát, majd szétszedni 4 napig mielőtt egy csavar.
a fénykép alatti, próbálja az időt, hogy állapítson meg az új képeket, ahogy volt bekerülni a garázs, a gödör vázlat javítás Vito 108 a garázsban körülmények között.

forgatták mindent - motor, hűtő, gerenda, motorháztető, tartály, szivattyú, dvoniki. rövidebb. és azon belül is

Ha valaki érdekel valami mást - tudok venni egy képet részletesebben, mint a kályha vagy radiátor, vagy vezetés. írjon egy személyes, azt tesz közzé itt.
hirtelen kell valakit. nincs kuka a téma pozhalusta fototchet akkor frissíteni kell a lehető legnagyobb mértékben.

Mellékletek jobb oldali párkány bal alsó küszöbérték alatti üres motortér pajzs a motortérben a vezető oldali első Strona utas lyukak az elülső feltétele a sapka körül, mielőtt a típusú szalon itt ilyen immár az utas oldalán a vezető oldalán, potekshy akkumulátor tette ügyet a jelenlegi mester néző helye torpedó utasoldali véve a torpedó vezető oldalán pedál egység vezető oldalán utasoldali lyuk naskvoznyak lövés ABS egység javítás előtt lyukak utasoldali ajtó állapotát és e felett a vezető a fej-shot gerenda

** Kroilovo vezet popadalova. **
Bryansk? Az út? - Nem én nem.
Certified Engineer (Xerox WC57 **, WC75 **, 6279, 4127, D125), Ricoh1355 (Catana) Neopost - munkát keres az olyan régióban

Vissza az elejére

Arkus: el kell távolítania az ajtót, mert sokkal kényelmesebb, hogy tisztítsa meg az alsó rozsda és festék.

Még hegesztéshez küszöbök és erősítők van szükség, nem pedig azt mondták az emberek, hogy én segíteni, és az ő kérésére teszem közzé új képek a mai beavatkozás a spanyol buszon. Meglepő módon az autó nagyon erős volt (gondoltam), és a sok mozgásteret a passzív biztonság.
olyan lusta az első és legnehezebb Start eltávolítása rothadt vezető oldalán, eddig csak az új küszöböket tisztítani és vágott vágott vágott, 23:00 óráig. majd kopogás nizya, szomszédok hívja a kapitányságon. (van-már)

Mellékletek küszöböt a kezelés kezdete előtt megfélemlítés a padlón a vezető kályha szerelvény, úgy döntött, hogy visszavonja azoknak, akik meg kell érteniük, mi áll az azonos sapkát a tűzhely, ahol szalagos elhelyezett utastéri szűrő. minden küszöb visszaáll karbantartási száma küszöb küszöb feldolgozó üzem eltávolítása után a talaj kezelésére reofleksom három rétegben, a három réteg a talaj és a második küszöbérték megegyezik a feldolgozó eszköz, mint kezelni. Azt mondta, hogy ez nem elég azt is meg kell teáskészlet oldószerrel, és ez egy üveg reofleksom, azt mondták, hogy nem egy fotó hasznos lehet valaki számomra ismeretlen szar, mondta sfotkat. Ki használta leiratkozási. hűtsük le visszaállítja fém, és ez az, hogy a vezetés Polycom még nem teljesen vágja még Polycom és ez egy darab küszöb gerenda Glushakov gerenda jobb hátsó bal hátsó

** Kroilovo vezet popadalova. **
Bryansk? Az út? - Nem én nem.
Certified Engineer (Xerox WC57 **, WC75 **, 6279, 4127, D125), Ricoh1355 (Catana) Neopost - munkát keres az olyan régióban

Vissza az elejére

Mennyi pénzt a mester átvette az újbóli főzés mindez? Azt is meg kell emészteni a küszöbök és még mindig van valami ki fog jönni.

bratello: meredek, mint ez a szar? Mi is pontosan visszanyeri, hogyan működik, hogy a gyakorlatban kipróbált és mennyi ideig?

Ez létrehoz egy film a fém, még a bolgár rossz történik, fehér, mint a csak a fém Kusaka amelyen állt a varázsló kezelt és dömpingelt az utcán sófürdő, hogy ellenőrizze. ezért itt és kérjen - akik használják? Ezután, hogy a régi vágású háromrétegű pulvika reofleksa 3 gnunta réteget, majd (küszöbértékek movil vastag), a külső réteg szintező és három színben. Én csak azt tette, hegesztő nem tudja, hogyan kell festeni.

szárnyak mi csavarni, meg tudja változtatni bármikor, van munka 3 órán tea (nem isznak sört, amikor mi magunk számára). nem ért egyet. Ez az ár, amit lát, nem feldolgozott és menjünk nafig, mi is ezt magunknak és lefoglalásához.

Az alábbi képek nem telik, az elején nem rúg.
nyomait égetett kordon nem manipulálni a gyöngy belsejében kordon. szemetet még mindig ugyanaz.
minden érdeklődő hangot becslések még nem teljesen. később.

Mellékletek már hegesztett erősítők (az Vito két fémréteg, három rétegben a Vito csak állni) itt prihvachen küszöb áramot az autó alatt, vegye figyelembe, hogy többet teszünk drenazhek mint otthon, csak a járművezető nem lesz 3 látható 2 szakács nem titkosrendőr, csak félautomata alulnézetben a vezető.

** Kroilovo vezet popadalova. **
Bryansk? Az út? - Nem én nem.
Certified Engineer (Xerox WC57 **, WC75 **, 6279, 4127, D125), Ricoh1355 (Catana) Neopost - munkát keres az olyan régióban

Vissza az elejére

Maxus: Mennyi pénzt a mester átvette az újbóli főzés mindez? Azt is meg kell emészteni a küszöbök és még mindig van valami ki fog jönni.

maguk, vágott és 23:00 óra között mi tiszta és gruntuem és főzzük szakács főzni.
csuklós fenti becslések

Oleg Vito: Igen, rabotenka elég jól sikerült fiúk!

semmi bonyolult, mint kiderült ott, csak venni, és csinálni.

kewal33: Ideje menni, hogy alkalmazza a 2. réteg földet.

jó nyaralást.

** Kroilovo vezet popadalova. **
Bryansk? Az út? - Nem én nem.
Certified Engineer (Xerox WC57 **, WC75 **, 6279, 4127, D125), Ricoh1355 (Catana) Neopost - munkát keres az olyan régióban

Vissza az elejére