3 - Orosz ötlet

Ray Thompson keményen kellett dolgoznia. Jó - figyelembe véve, hogy elvesztette a szokás ezen eljárás során posizhivaniya munkanélkülire. És általában, minden egyszerű, de időigényes: feltérképezi az interneten, információgyűjtés, és csendben felépíteni csont a csontváz a „tézis” adta Bechik. Abstracts nem olyan buta, de. De néhány szokatlan. Például, szükséges volt, hogy fordítsanak különös figyelmet a dominanciája orosz show business Hollywoodban, a tömegtájékoztatásban.

„Mi a fene -? Ray írta hatóság -. Allen, ez képtelenség szinte nincs orosz, hol fog!” Dominancia „?”

„Dig mélyebb, dobja tovább - akkor beszélt Bechik -. Mégis, az úton, figyeljen politikai Nos, ez egy snack, az utolsó fejezetben és a többi - .. Spekuláció, Ray téged, mint egy leszármazottja úttörők, az alapító atyák! és minden, ami nem fáj, hogy az újságok, a televízió, Hollywood és az egyéb minden fűszerezett át mindazoknak, akik nevezhetjük igazi amerikaiak? Dig! és meg fogja találni egy orosz nyomvonalat. Lásd életrajzok, családfák ".

. „Mit jelent az orosz nyomvonal Inkább a zsidó ösvény itt naroyu A teljes program oroszországi földrajz ősei balra: Odessa, Budapest, Bobruisk néhány.”

„Ne legyél hülye Van egy feladat, csináld, Ray egyszerűen kövesse a zsidók örökre kapcsolódik az orosz is nem tudom, hogy Dig Néha csak az úgynevezett zsidó, de közelről:!?! ..! Orosz By the way, én hamarosan közzé egy érdekes fájlt! ő segít. "

„A történelem vagy törzskönyvét?”

„Szerint az orosz vámhatóság. Van egy csomó érdekes dolgot! Tudod, hogyan lesz az orosz? Mi a szent lényege pogromok? Mi az a” három nagy folyadék? „Ray, biztos, hogy helyezze az összes a könyvben, csak a kenet át a szöveget, hogy jól nézzen. És ne keverd össze : a reggeli órákban, hogy az első sört, majd a vodka, majd sóoldattal - csakúgy, mint az orosz megtalálja „zsinati elme”, ahogy ők nevezik olvasni is van minden szó fontos :-)).”!

Káromkodva Ray kikapcsolta a képernyőt. Egy másik fajta értelmetlen, ráadásul az összes „tézisek”. Próbáld meg mozgatni az alap alatt tézisek! Mintha a nemzet, az áldozat a teljes vereség a modern történelemben, és nem sikerült egy normális állapot, elvesztette mindazt, ami előtt - fenyegeti a világot! Hogyan. Igen ők ülnek pézsma és félnek, hogy kibír az orrát ki ott, mert a szomszédok utálják őket már tettek. És most - az orosz maffia. Baromság valamit. Azonban a pénz Bechik néha dobta, de mi mást kérni Ray? „Ki fizet a zenészek, a tánc a feleségükkel,” egy orosz közmondás.

Reggel Ray felébredt, általában a rossz hangulat. Still -, hogy nincs esti whisky. De egyébként, ha a pénz ott van, és az is világos, hogy hamarosan nem lesz újra! Végtére is, nem lesz film, nem lesz „új megmutatni üzleti témákról.” Bármi őrült nem fizetett ügyetlen munkája Ray és nincsenek őrült, hogy valóban kiad egy csomó pénzt. Tekintettel arra, hogy bizonyos Bechik „súrolja a krémet” - hamar, nagyon hamar megszűnik az áramlás a bankjegyeket. Mindenesetre, nem később, mint az ügyfél látja a könyvet.

De Allen Bechik egyszerűen szivárgott az energia! Voltak új „tanúvallomások” mindig hosszú halott fotók, ami észrevehető munka iparosok „dorisovok” idióta levelek, táblázatok, jelentések és tervek. Minden - semmi megerősítette. Lipa! De a munka az munka, és Ray Thompson dolgozott, emlékezve a súlyos másnaposság perc őseik „az úttörők és alapító atyák”. Voltak nehezebb! De Ray valahogy megbirkózni az orosz. És akkor. Aztán - bármi is. Ezen túlmenően, ha egy különösen nehéz reggel, megpróbálta a háromból két „szent orosz folyadékok”, hogy ivott a sós első -, hogy az igazat, ez volt a pác, Ray zavaros -, majd a vodka. Ez sokkal könnyebbé vált, és Ray gondolta, lenne elég könnyű, imeysya is elérhető sört.

„Ostobaság nonszensz, de megér egy próbát!” - úgy döntött, és újra munkához látott.

Book oldalanként nőtt. Ha a tervezetet a hétszáz oldalas (háromszáz egyedi fényképekkel!) Készen állt, Thompson jelentette a Bechiku. Megérkezett este kíséretében kissé részeg szőke tetovált fickó egy ecsettel. Háta mögött társa Bechik készült Ray „ijesztő szemét”, és a tulajdonos úgy döntött, hogy kezelje a vendég megjelölt tekintetében. A vendégek viszont magától értetődőnek: szó nélkül, bement a szobába, ott találta a kéziratot a dohányzóasztalra, és azonnal rágyújtott a marihuána, a lapozás.

Bechik Ray intett: ne zavarj! És kellett egy órát, amíg a vendég lustán böngészte szöveget. Ő azonban nem fogadott, és általában nem különösebben poring.

-- Összességében jó - szólt utolsó vendég. - Bár lenne szükség hozzá.

-- Tehát ez az első könyv! - szó szerint kitűzte Bechik. - Az első! Nem kétséges, hogy a második könyvben fogjuk fel új réteg kultúra és.

-- Tehát így. - A fickó adta ki a második bong, és felállt. - Tedd azt, három kötetben. Ennek megfelelően, szükséges és anyagok terjesztésére. Édes a harmadik, mint mondják. Fő - a második. És az első könyvet ad csak hagyja, hogy a téma, számos kinyilatkoztatások, kinyilatkoztatások. Szükséges lenne, hogy adjunk.

-- Összességében jó. Ostobán, amerikai stílusú felügyelet. Összességében - jó. Miután elhatároztam, hogy én szükséges három kötetben. Először várjon egy héten, akkor küldje el. Nem kell látni engem.

És a látogató elhagyta. Kissé zavarban Ray nézett Bechika.

-- Ez az „orosz maffia”?

-- Igen - felelte egyszerűen, és megcsókolta az üveg whisky. - Thompson, ez a mi munkáltató, tudod? Te, mint minden amerikai kell értenie, hogy ez a szent! Különben is, én vagyok a kurátora. De általában, Ray, te boldog. Hallottad?

-- Azt hallottam, hogy meg akarja változtatni mindent.

-- A munkáltatók mindig így viselkedik! - vetette fel a kezét Bechik. - Mindig! Tushuysya nem csinál, amit akar. Először is a sebesség, a második helyen - a minőség. Érted?

Bechik elővett egy új tétel „beruházás”, ahogy ő nevezte őket, és Ray tudta. Megvalósult és tesznek - valószínűleg érintettek teljesítmény és hozzáértés „alapító atyák”. Elmondása szerint az első kötet a trilógia megjelent titokzatos annyira rossz, hogy az utóbbi két valaha volt, hogy maradjon a tervezetet. Azonban Bechik akinek elküldte a könyvet a következő nap azt mondta, nagyon vidáman:

-- Mi egy ló! Úgy tetszik. Jelenleg tárgyalunk a fedél művész. Azt akarjuk, hogy több vörös és néhány koponya. És meg vagyok győződve, hogy szükség van a Sztálin a fedelet! Ő az egyik legrosszabb az orosz és a leghíresebb. Hát nem?

-- Tehát - lassú Ray mondta, és letette a kagylót.

Persze, Sztálin - nem orosz, sőt az orosz maffia az Egyesült Államokban, és nincs semmilyen kapcsolatban. Ó, ez az, amit Ray tudta! De mi a különbség? A vágy a munkáltató - a törvény. Ivott egy kicsit, és hirtelen egy furcsa sértés. Miért könyvében kell díszítik ilyen hülye fedél? Megpróbálja, hogy ez nem olyan hülye, hogy kevesebb hazugság. Ott, hogy „az első kötet,” Van egy csomó érdekes információt az orosz!

-- Igen. - kérdezte hirtelen csendben Bechik. - Igen. Írhatsz obzorchik. Nos, ezek öt oldal, csak siess? Mondtam nekik, kell az angol-amerikai, az ő szempontjából, egy hamis nem fog működni. Kérjük, Ray: siess!

Majd további négy nap Thompson kapott bizonyítékokat. Itt senki, de a szöveg nem érinti a korrektort. Ray még ideges: azt akarta, legalább néhány szerkesztő. Sokkal jobb, hogy ossza meg valaki felelős. A könyv, biztos volt benne, egyáltalán nem lesz a kereslet, és ha igen, és aki elolvasta, a legjobb, nevetségessé.

Thompson kapcsolatot Bechikom.

-- Allen, olvastam. Ez nonszensz, Allen. Közölje orosz ezeket - ezek komolyan fektetett a kiadvány?

-- Igen, annyira szükséges volt, annyi adtak - egy kicsit zavaros Bechik. - Az első kiadás, úgy értem, majd a könyv fizetni is, és profitál.

-- Bechik, ez képtelenség! Nézd, lehet, nem kellett volna olyan pontosan kövesse ezeket az idióta „tézisek”?

-- Mit jelent a „nem kell követni.” Ez a munkád! És maga meglehetősen jól teljesített. Mi a baj?

-- E feladat - nonszensz! - Thompson letépte a számítógép fejhallgató és futott vele a szobában, keresve a whisky. - Badarság Bechik! Talán még nem késő, hogy javítani? Ez csak akkor szükséges, hogy törli mindent, hogy napridumali. Nos, vagy legalábbis eltávolítani a pátosz!

-- Milyen más interjúk. - Ray, soha nem találtam, lerogyott egy székre. - nevettem!

-- Nem. Csak azt hidd el: nem. Minden a terv szerint halad.

Kapcsolódó cikkek