24. Kuban - Krasnodar emberek memóriazavar keres hozzátartozóiknak

Az év során az ország lakosságának egy egész város eltűnik. Emberek eltűnik nyom nélkül, hirtelen, sok jó, de a legtöbb még mindig életben van. A fő oka a veszteség - emlékezetvesztés. Egy ilyen diagnózis most az egyik kórházak Krasnodar három ember.

Anatolij Ivanovics nem emlékszik a nevére, és a helyes név nem biztos. Ő elvesztette az emlékezetét. Minden memória kapaszkodik, mint a szalma a mentő, abban a reményben, hogy ez az információ segít haza. Azt mondja, hogy ő született Kabarovszkban Irkutszk és dolgozott egy építkezésen. Volt egy fejsérülés. Ne feledje, hogy unokaöccse élt Taganrog. Az ő háza találtak, de a szomszédok ideges, hogy ment, talán a Krasznodar régióban.

„Csak, hogy felbukkant, kivéve persze, meglát, így kaptam az információt magukról,” - mondja a férfi.

Emberek memóriazavar gyakran nevezik képzeletbeli nevét és identitását ezen adatok nem lehetséges. Egy hasonló történet, és Vera Mikhailovna Mironchenko. Memories csekély. Született Penza régióban. Élt a Sztavropol régió. Aztán a férjem és én költöztem Krasnodar. Ők találtak rá eszméletlen egyik bejárata.

„Vera Mikhailovna Mironchenko kiterjedt lipóma, a belső felületén a két alsó lábak posztoperatív hegesedés után sebészi kezelése visszértágulat az alsó végtagok a bal lapocka,” - mondta az osztályvezető a Krasnodar pszichiátriai kórházi № 7 Larissa Astakhov.

A tetoválás a bal vállán a fáklya rövidítéssel GSVG. Ez minden, ami biztos erről az emberről. Segítségért forduljon magát. Ő írta le magát Ruslan Ibrahimovic Tliapom. Elmondása szerint, ő jött a Krasznodar régióban, de az utóbbi időben élt Jaroszlavl. Krasnodar megérkezett anyja temetésére, és nem emlékszik semmire.

„A beteg nyilvánvalóan agyvérzést, ami után szenved bruttó neurológiai rendellenességek és memóriazavarok. A bal váll bőr tetoválás egy fáklyát és sapkák GSVG - mi megfejteni ezt a rövidítést a "Csoport szovjet erők Németországban„- magyarázta Larissa Astakhov.